StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 10:49:39 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: Fate of Zangor
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Odp: Fate of Zangor  (Przeczytany 6697 razy)
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« dnia: Stycznia 08, 2010, 06:00:29 pm »

Mardok znakiem tego, masz nie pełnej wersji RPG Makera. Z The Games Factory jest tak, że jeżeli nie masz pełnej wersji to inni nie mogą zagrać w Twoją grę, chyba RPG Maker działa tak samo. Chociaż wydawało mi się, że to jest Freewareowy program O_o?
Zapisane

Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 08, 2010, 06:20:22 pm »

Apropos tego co zasugerowałeś Xman:

"2 - tworzenie pliku instalacyjnego z grą - większość twórców pomija tą opcję, zwyczajnie archiwizując projekt przy wykorzystaniu takich programów jak Winrar. Jest to chyba lepsze rozwiązanie, aczkolwiek jeśli w waszej produkcji wykorzystujecie elementy RTP, moduł ten pozwala na dołączenie plików, tak aby gra działała także na maszynach pozbawionych zainstalowanego RPG Makera 2003."

To jest fragment kursy do obsługi RPG makera.
Gra Mardoka jest w archiwum WinRAR?
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 08, 2010, 06:26:21 pm »

Eee...  ???
Sap próbował jakieś 3 posty wyżej.  :D
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 08, 2010, 06:42:16 pm »

Za 10 minut będzie na wrzucie
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:25:47 pm »

kurde, rzeczywiście. Teleporty nie wyglądają jak teleporty, a nie każdy dojdzie do tego że jak nie da się wcisnąć przycisku to można spróbować kamieniem. Dla wyjaśnienia rzeczy:
Te żółte kółka to teleporty- przenoszą do rund o numerach obok nich, kamienie da się ustawić na niebieskich przyciskach, przełącznik w rundzie wraca cię z powrotem do mapy przygody. Coś jeszcze wytłumaczyć?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 11:09:45 pm wysłana przez Mardok » Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:49:28 pm »

Nie graj w to sap! za 15 minut będziesz miał normalne.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:52:52 pm »

Nie gram... f3 od czasu jak napisałem coś w stylu "p******e nie robię" w trzecim EDICIE bodajże pierwszej mojej wypowiedzi.
Zapisane
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 08, 2010, 08:09:52 pm »

Już jest poprawna wersja gry. Ściągać, teraz jest z fabułą :P To wersja demo więc przepraszam za błędy i ostrzegam że mogą jeszcze jakieś wystąpić.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 08, 2010, 08:51:34 pm »

Teraz ja pobrać nie mogę :(.

EDIT: A nie, jakoś idzie!
Zapisane

Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 08, 2010, 08:54:30 pm »

Widzę Xman, że się obaj strasznie wkręciliśmy w tą grę naszego rodaka :D
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 08, 2010, 08:58:45 pm »

Widzę Xman, że się obaj strasznie wkręciliśmy w tą grę naszego rodaka :D
Biedny Mardok xD, teraz będzie pracował dzień i noc w RPG Makerze, żeby uchronić się przed gniewem rządnego krwi i pełnej wersji Zangora Darigana Dx.

EDIT: Piekielnie wolno się zasysa... badziewna strona, lepiej było załadować na FileFront.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:57:07 pm »

Niee my po prostu bardzo chcemy ci pomóc... jak będziecie tu z Dariganem tak pracować, to zastanę "Fate of Zangor 3: New Land" po powrocie z tygodniowego wyjazdu. ;D
A właściwie do której rady się zastosujesz? :P

Tak kolego testerze, nie wydali jeszcze patcha na ten błąd z 7 etapem. :( Połączmy się w cierpieniu...

PS. Jak chcesz zrobić grę to na co czekasz, jeśli zadowala cię coś w tym stylu to bierz się do pracy i rób mu konkurencję... ^^ Mnie to nie zaspokaja... jak mam coś stworzyć, to od zera.
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 08, 2010, 10:02:00 pm »

Cóż, sap, jeśli Mardokowi będzie się chciało jestem skłonny mu pomagać, testować czy co tam jeszcze.
A patch może wyjdzie; pozostaje mieć nadzieję. Zresztą wydaje mi się, że zmotywowaliśmy chłopaka do działania  :P
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 08, 2010, 10:12:40 pm »

Pff instrukcji jak działają kamienie, przyciski i reszta, nie kombinacji klawiszy na przejście poziomu. ;)

W zasadzie możesz zrobić solucję w postaci rozpiski, które kursory po kolei wciskać na każdym poziomie...

EDIT: Do jasnej... Darigan, może my lepiej na GG pogadajmy... :D Bo tu spam jakich mało.

EDIT 2: Ale poważnie, weź do mnie zagadaj gdybyś chciał się wymienić poglądami na temat tej jakże zaawansowanej i genialnej aplikacji... bo tu dość ciężko.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 10:27:51 pm wysłana przez sap » Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 08, 2010, 10:14:04 pm »

Dobra, dobra... daj chłopakowi spokój. Jak nie chce mieć zabawy z rozkminianiem to Jego problem ja mu mogę pokazać.

EDIT: Tak BTW to nie wiem Mardok czy zauważyłeś, ale wywołałeś istną burzę szklanką wody. ;D

@up Można, mam zamar tak zrobić, jak tylko skończę rozmawiać przez gg to napiszę reckę, a jak pojawi się "patch" z obszarem numer 7 to i solucję nawet.

EDIT: Kaj spam kaj na temat ;D
EDIT 2: <wierszyk usunięty ze strachu przed komunistyczną władzą>

------------------------------

Dobra też skasowałem parę, dlatego Mardok ma doubla.

Słuchaj stary, nie przeszedłem jeszcze całego siódmego etapu, ale...
...świnia była zaskakująca, ale mało klimatyczna, zmień ją na jakiegoś demona, czy coś.
...ten motyw "questów" w tym lesie wybitnie robiony na szybko; tych NPC nie widać spod tych drzew (wpadłem na nich przypadkiem)
... teksty w stylu "nastukać" są wybitnie roboczą wersją robioną na szybko

Tak więc:
* ten 7 etap pokazał, że masz jeszcze kilka ciekawych pomysłów i możliwości w zanadrzu.
*nie śpiesz się, przepraszam jeśli wywarliśmy presję; dopracuj to tak, żeby było klimatycznie i z sensem.
*na litość Boga zamień te zwierzątka na ludzi

To na razie tyle jeśli chodzi o 7 etap.
Na razie chyba jesteśmy w wersji "v. beta0.3".


@up w sumie racja; to cożeś Mardok paniki narobił  ;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2010, 02:10:34 am wysłana przez oOldXman » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »