StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 02:22:05 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Fate of Zangor
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj
Autor Wątek: Fate of Zangor  (Przeczytany 21209 razy)
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #45 dnia: Stycznia 09, 2010, 03:21:11 pm »

to piszesz w kratce "L" i dajesz legendę "L- przycisk taki jak w 9 mapce" A zdjęcie można zrobić komórką nawet.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #46 dnia: Stycznia 09, 2010, 03:50:23 pm »

Cytat: Mardok
A zdjęcie można zrobić komórką nawet.

Ty chyba nie wiesz z kim masz do czynienia... otóż tak zaawansowanego technologicznie telefonu komórkowego też nie posiadam.

EDIT: Hmm jeśli jutro gdzieś wyjadę, to możliwe, że naskrobię dla ciebie kilka planszy z nudów. ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2010, 07:41:12 pm wysłana przez sap » Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #47 dnia: Stycznia 09, 2010, 09:30:28 pm »

Mam nadzieję, że moja (nazwijmy szumnie) "recenzja" się przydała; jeśli chodzi o mapki to mogę się postarać coś naskrobać...  ;)
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #48 dnia: Stycznia 09, 2010, 09:45:15 pm »

Ja jestem ciekaw tej twojej "solucji"... ;D
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #49 dnia: Stycznia 09, 2010, 10:18:27 pm »

Będzie prosta, łopatologiczna, będzie wypisem kolejności klikania :D
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #50 dnia: Stycznia 17, 2010, 01:29:10 am »

Ech... prawdę rzekłszy, gry logicznej się nie spodziewałem. Wysilanie szarych komórek przed monitorem - przyznaję się bez bicia, w tym się nie lubuję. Nie mam też głowy do zagadek.

Tak czy inaczej, podziwiam kreatywność, bo jak do rozwiązywania łamigłówek nie mam głowy, tak kompletnie się już nie nadaję do ich wymyślania... póki co utknąłem na siódmej "planszy" (grę odpaliłem tylko raz) i nie wiem, czy będę to dalej przechodził. Jak już mówiłem, nie mój typ gry (chociaż Lemmings to na przykład wciąż lubię).

No i mam też parę zastrzeżeń. Tylko parę, jak na razie - jak to wygląda dalej, niestety nie wiem.
Przede wszystkim, chciałbym swojej postaci nadać imię inne, niż Wiesiek. Backspace nie działa przy wpisywaniu imienia, a ikony odpowiedzialnej za kasowanie liter nie zlokalizowałem.
W łamigłówce numer sześć (zresztą, nie tylko w niej) pojawia się pewien kwiatek, przez który musiałem powtarzać level - można mianowicie wdepnąć niechcący na "pole zagadki" raz już rozwiązanej, i wtedy teleportuje cię ponownie na jej obszar - tyle że nie ma tam już owych "ogników", co to je trzeba gasić, przez co można utknąć.
Inny kwiatek, jaki znalazłem w łamigłówce szóstej (to ta z "demoniczną świnią", dla przypomnienia), to ten związany z toczącą się kulą - dotknąłem jej po tym, jak już się zatrzymała... po czym ujrzałem komunikat "game over".
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #51 dnia: Stycznia 17, 2010, 11:38:33 am »

Nie frustruj się już śpiesze z wyjaśnieniami:

1) litery w imieniu kasuje się klikając klawisz litery "X"

2) z tym "kwiatkiem" to jest faktycznie bug... ale jak Mardock skończy tę grę to na pewno tego już nie będzie

3) z kulą... cóż... więc jej nie dotykaj ;D kolejny bug... ale mówię w pełnej wersji powinno już ich nie być (przynajmniej mam taką nadzieję)
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #52 dnia: Stycznia 17, 2010, 12:10:09 pm »

Spotkały mnie wszystkie te nieprzyjemności... przydałoby się uczynić kulę w stanie spoczynku niegroźną, zablokować portale do wykonanych łamigłówek. ;) Ale Mardok coś się nie odzywa. Może jednak trza mu wysłać jakieś mapki. ;p
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #53 dnia: Stycznia 17, 2010, 12:21:37 pm »

Jakiś czas temu mu wysłałem mapkę, ze wszystkimi opisami, legendą etc...
Także jak będzie miał czas i chęć to zrobi i mam nadzieję się pochwali Nam jak ta mapka się udała.
Ale narysujcie mu jeszcze jakieś mapki proszę.
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #54 dnia: Stycznia 17, 2010, 05:25:10 pm »

Sory, ostatnio nie mam czasu na grzebanie się w tej grze z powodu konkursów kuratoryjnych, więc na razie nie będę zbyt dużo robił. Mam luźniejszy okres w lutym, więc wtedy się bardziej na tym skupię.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #55 dnia: Stycznia 17, 2010, 06:19:03 pm »

Spoko, postaram się coś jeszcze narysować do momentu, w którym będziesz miał czas. Tylko powiedz czy taki "styl" mapek Ci odpowiada ?
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #56 dnia: Stycznia 18, 2010, 02:46:24 pm »

Wolałbym jednak więcej kombinowania, niż metod prób i błędów :P Tak jak jest u mnie w demku. Ale pamiętaj że nawet słaba mapa bardzo mi pomoże, bo łatwiej utrudnić istniejący już szablon, niż stworzyć coś od początku.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #57 dnia: Stycznia 18, 2010, 03:49:32 pm »

No dobra, ale pomyślałem, że metoda prób i błędów będzie zabawna ;D
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj 
« poprzedni następny »