StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 04:08:53 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Fate of Zangor
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Fate of Zangor  (Przeczytany 21211 razy)
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 08, 2010, 06:31:29 pm »

Zassij skądinąd (?pisownia?), próbowałem zuploadować ale nic z tego. ;P Za duży.
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 08, 2010, 06:37:44 pm »

Zaraz wrzucę gdzieś skąd będziesz mógł zassać.

Mardock jest darmowa wersja RPG Makera i jest to najlepsza wersja, tylko (kurde) nie pamiętam podtytułu.

EDIT: Uploaduje się, Mardok dodaj do pierwszego posta linki, które zaraz tu wkleję.

EDIT: Filefront: http://download657.filefront.com/xonzsnd3znxg/15316347/Fate+of+Zangor.exe
Mediafire: http://download657.mediafire.com/3cw9mrvw2tng/mtc4njqmc3k/Fate+of+Zangor.exe
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 06:52:57 pm wysłana przez oOldXman » Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:04:24 pm »

Moje wrażenia z gry?
Najpierw poczułem się jak Tibijczyk, potem jak idiota. ;)

Prosiłem o szersze komentarze do gry  :-[ Sapcia uprasza się o rozwinięcie swojej myśli i ocenienie wielu aspektów gry, a innych o unikanie tego typu krytyki.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:05:25 pm »

Dzięki Xman, zasysa elegancko.  ;D  ;D  ;D
Dzięki wielkie.
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:17:04 pm »

Ależ nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo nie jestem w stanie przejść parudziesięciu kratek. Mam komentować głazy na początku? Ten niebieski był ładny.
Albo nie znalazłem, albo tam nie ma żadnej instrukcji. Dodaj do tego chociaż Readme z opisem elementów, zanim doszedłem jak wcisnąć ten przycisk... olaboga. Chyba, że dla utrudnienia użytkownik sam musi dojść, co do czego służy... Nie znam twej koncepcji. Ogólnie zamęt okrutny w głowie mi się zrobił po wyjściu z pierwszej planszy. Chodzę tu i tam i co parę kroków mnie gdzieś przenosi. :( To za dużo na mój tępy umysł.
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #20 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:28:24 pm »

Nie ma sprawy Darigan :).

Jak wcisnąć ten przycisk? Próbowałem wepchnąć na niego szary i brązowy głaz, ale nic nie dało.

EDIT: Ja tam wybaczę, ale czy Darigan wybaczy jeżeli nie będzie mógł pobrać znowu xD?
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #21 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:44:36 pm »

Doszedłem do tego tylko, że niebieski przycisk niebieskim kamieniem a na szarym przycisku stanąć trzeba. Xd
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #22 dnia: Stycznia 08, 2010, 08:38:02 pm »

Słuchaj Mardok. Bardzo fajna gra. Przyjemna grafika i wcale nie taka oporowo trudna.
Doszedłem do momentu w którym wchodzę do portalu "7", a tam mi wyskakuje tekst, że nie ma grafik.  :(
Wciągnąłem się. Masz plus za muzykę z Runa; ładnie wpasowuje się w klimat.
Chcę pełną wersję, ale już!!!  :D

I obrażę się potwornie jak nie będę mógł ściągnąć full'a. :D

EDIT: Na tym filefroncie dobrze szło jak coś  ;)
EDIT 2: Błędów nie znalazłem; jeśli zapisuje się grę w odpowiednich momentach to nie ma problemu. Mogłoby za to częściej sugerować zapis - tak jak na początku etapu 6 jak się zdaje.
EDIT 3: Słuchajcie wciągnąłem się w akcję i jak dla Was jest to takie trudne to mogę zrobić jakąś solucję jak chcecie. :D

« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 08:51:52 pm wysłana przez Darigan » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #23 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:12:07 pm »

W istocie, ostatni portal który widzę i jak już stwierdził kolega Darigan:

Unable to find file Graphics/Characters/174-Chest01.

Poza tym trochę się zirytowałem gdy na zwykły przycisk, który wcześniej wcisnąłem i nie przeszedłem na drugą stronę, nie mogłem już wejść. Nie wiem czy to błąd, czy tak ma być?
Zapisane
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:14:48 pm »

Więc tak: W przyciskach to odciskanie jest trochę kłopotliwe (muszę wprowadzać nową zmienną za każdym przyciskiem) więc czasem tego nie robię, a z tym błędem to sam też wychwyciłem przed chwilą. No cóż, trzeba będzie wrzucić jeszcze raz :) napiszę jak będzie. Czy to coś popsuło z tym przyciskiem, czy to zwykła estetyka?
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:25:07 pm »

Tak, zatkało mi i nie mogłem przejść poziomu... :D (Korytarz o szerokości 1, w nim szary przycisk, wszedłem - włączyłem - zszedłem do tyłu, skąd przyszedłem. Drugi raz nie mogłem wejść na niego i korytarz był zablokowany) A w ogóle, instrukcje są często niejasne.
"Dziura zapada się po przejściu"
-Jaka dziura? BUM!
-Aha, ta dziura... ups, przegrałem...
No i z tymi czerwonymi kryształami też mogłeś wyjaśnić. Ogólnie gra jest taka, że w jednym miejscu jest podpowiedź, a w innym nie. Jak już piszesz instrukcje, to konsekwentnie proszę.

PS. Przez ciebie zapragnąłem kontynuować swoją grę... (znaczy, napisać od nowa) :D
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #26 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:29:38 pm »

Wiesz, sap, też na początku nie skumałem, ale szybko się dowiedziałem :D
Z jakimi czerwonymi kryształami???
Gram teraz w pełną wersję, jak skończe to będę miał kilka uwag... (kurczę wkręciłem się w to testowanie :D)

EDIT: sap mi się nigdzie tak nie zablokowało, gdzie to było?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 09:36:58 pm wysłana przez Darigan » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #27 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:38:19 pm »

Cytat: Darigan
Z jakimi czerwonymi kryształami???

Mam na myśli te jednorazówki w zadaniu z "płomyczkami".

Propo przycisku, załączam screena.
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #28 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:39:49 pm »

Hmm... ja się tam nie zablokowałem, także nie wiem.

EDIT: Jednorazówki??? Chodzi Ci o te płomienie?
EDIT 2:Ja na początku się bałem, że te płomienie zabijają :D
I już sap nie przesadzaj, można ogarnąć tę grę, bez przesady.
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #29 dnia: Stycznia 08, 2010, 09:43:53 pm »

Można ogarnąć spokojnie po paru minutach, ale jeśli nie zapiszesz... :) Może to kosztować trochę więcej czasu i nerwów.
Chcę tylko, żeby autor gry był zdecydowany - podpowiedzi czy nie, a nie pół na pół. (w dodatku dziwnie sformułowane, ale mniejsza)

PS. No mówię o tych kryształkach dwóch w miejscu z płomyczkami, co jak się raz dotknie to dezaktywacja.

EDIT:
Cytat: Mardok
No cóż, trzeba będzie wrzucić jeszcze raz :) napiszę jak będzie.

Nabieram wrażenia, że niektórzy (nie pokazując palcem) wykończą się w oczekiwaniu... ::)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
« poprzedni następny »