StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:39:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Okyl wita
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Okyl wita  (Przeczytany 25660 razy)
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 06, 2010, 08:14:57 am »

Cytuj
Murzyńskie bumsiakala to sobie mogą posłuchać małpy w gettach. Cywilizowani ludzie słuchają metalu i rocka. :D
Ja zarówno dobrym rapem jak i rockiem nie pogardzę i czuję się urażony tym stwierdzeniem. Jak te małpy robiły rap w getcie to ty jeszcze na gówno papu mówiłeś albo cię w ogóle na świecie nie było. Może trochę tolerancji cywilizowany człowieku ?

Witam Okyl. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. W dzisiejszych ciężkich czasach każdy user się liczy :D
Zapisane
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 06, 2010, 10:54:24 am »

Hehe, w tych czasach każdy chce bronić swojego zdania, a nikt nie chce przynajmniej spróbować uszanować poglądów drugiego człowieka ;)

Też witam Cię Okyl! xD
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 06, 2010, 02:30:44 pm »

Cześć i oby jak najmniej dyskusji jak ta powyżej ;]

Skąd nick ?
Zapisane

And that's to say "thank you".
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 06, 2010, 03:29:50 pm »

Cytuj
Murzyńskie bumsiakala to sobie mogą posłuchać małpy w gettach. Cywilizowani ludzie słuchają metalu i rocka. :D
Ja zarówno dobrym rapem jak i rockiem nie pogardzę i czuję się urażony tym stwierdzeniem. Jak te małpy robiły rap w getcie to ty jeszcze na gówno papu mówiłeś albo cię w ogóle na świecie nie było. Może trochę tolerancji cywilizowany człowieku ?

To i tak nie zmieni w żaden sposób faktu, że rap wymyśliły małpy :).
Zapisane

Thomas1488
Level 2-1
*
Wiadomości: 7



« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 06, 2010, 03:53:29 pm »

Easy, easy.

Po pierwsze polecam sobie poczytać rasistowskie teksty tych raperów. Czy to nie frajerstwo słuchać muzyki, która otwarcie atakuje i dyskryminuje białych? Wszyscy czepiają się do białego rasizmu, ale to działa również w drugą stronę.

Po drugie - fakt, niektórzy tutaj nie szanują opinii innych. Na przykład mojej opinii. Podobno mamy wolność słowa, więc moja opinia MOŻE być taka, a nie inna. A jak ktoś się z nią nie zgadza, to okej, nie będę płakał. :P Ale zauważcie, że nie zaatakowałem niczyjej opinii, lecz podałem swoją. Dlatego atakowanie mnie za tą wypowiedź jest znakiem, że nie szanujecie mojej opinii. :)

Jeśli chodzi o "uliczne" klimaty, to dajcie sobie spokój z tymi rapami i innymi "kulturami" hip-hopowymi. Zamiast tego posłuchajcie dobrego Oi!/Streetpunka. Muzyka w tych samych klimatach, ale niewzięta z nowojorskiego getta, dużo lepsza i z dobrym (w większości) przesłaniem. Bo sorry, ale prymitywne JP (co prawda policji specjalnie nie lubię, ale ta instytucja MUSI istnieć, bo inaczej nie ma prawa = anarchia) i chęć legalizacji narkotyków jest "be".
Zapisane

ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #20 dnia: Stycznia 06, 2010, 08:09:23 pm »

Z tymi narkotykami to bym się tak nie rozpędzał. Oczywiście mówię o lekkich narkotykach. Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. Alkohol i papierosy też ci tak przeszkadzają? Przecież nie musisz konsumować jeśli nie chcesz.
Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #21 dnia: Stycznia 06, 2010, 10:11:49 pm »

Nie polemizujcie aż tak we wszystkich sprawach, bo nie da się prowadzić tu kilku wątków na raz. I pamiętajcie że wszystko co nie dotyczy nowego usera/jego zainteresowań jest offtopem.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Thomas1488
Level 2-1
*
Wiadomości: 7



« Odpowiedz #22 dnia: Stycznia 06, 2010, 10:16:20 pm »

Mistrzu Mardoku, ten dział nazywa się offtopic, więc... ;)

Cytuj
Z tymi narkotykami to bym się tak nie rozpędzał. Oczywiście mówię o lekkich narkotykach. Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. Alkohol i papierosy też ci tak przeszkadzają? Przecież nie musisz konsumować jeśli nie chcesz.

Tak! Nie piję i nie palę, bo to jest złe i tyle. Papierosów komentować za długo nie trzeba - bezsensowny nałóg, nie dający przyjemności, a potwornie trujący organizm. Jeśli chodzi o alkohol, to jeśli ktoś wypije raz na jakiś czas piwo, to nie mam nic do tego, ale jak ktoś codziennie urządza libacje, to zasługuje jedynie na kulę w łeb. A chwyty w stylu lekkie narkotyki na mnie nie działają. Narkotyki to narkotyki i tyle, jeden i ten sam syf. Od trawki się zaczyna, potem się wchodzi coraz głębiej.
Zapisane

Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #23 dnia: Stycznia 06, 2010, 10:22:46 pm »

Cytat: Xeron
Jeśli chodzi o "uliczne" klimaty, to dajcie sobie spokój z tymi rapami i innymi "kulturami" hip-hopowymi. Zamiast tego posłuchajcie dobrego Oi!/Streetpunka
True, szczególnie polecam ten utwór ;] (choć nie jest to typowy street).
Ale ja np nie słucham HH czy też rapu dlatego, że to są "uliczne klimaty", tylko dlatego, że mi się tego dobrze słucha. Z tych samych powodów słucham muzyki klasycznej, rocka, Oi! czy w końcu metal (głównie thrash i heavy - za gore czy death nie przepadam, ale też się zdarzają utwory, które uważam za warte do wrzucenia na listę). Po prostu słucham muzyki, która mi wpada w ucho. I nie muszę wrzucać nikomu kto słucha jedynie jakiegoś konkretnego rodzaju muzyki tylko dlatego, ze mi się nie podoba.
A z tym poszanowaniem opinii to w ogóle pocisnąłeś :P. Jak na razie nikt nie mówił, że metalowcy to: "tu wstaw dowolny obraźliwy epitet", więc gdzie Cię niby atakują? :P. Chodzi o to, że Xellos Cię od cywilizowanych ludzi wyzwał? ;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2010, 10:37:46 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Thomas1488
Level 2-1
*
Wiadomości: 7



« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 06, 2010, 10:37:25 pm »

Cytuj
True, szczególnie polecam ten utwór ;] (choć nie jest to typowy street)

Za Analogsami ogólnie nie przepadam, chociaż kilka utworów mają super. Właśnie "Era Techno", "Te Chłopaki", czy "Dzieciaki Atakujące Policję" (mimo, że tekst jest do kitu).

Sam polecę zespoły takie jak Awantura, All Bandits, czy Lumpex '75.

Cytuj
Ale ja np nie słucham HH czy też rapu dlatego, że to są "uliczne klimaty", tylko dlatego, że mi się tego dobrze słucha.

Stary, jasne. Mi chodzi tylko o to, że wielokrotnie hip-hopowcy twierdzą, że są "dziećmi ulicy" i dlatego słuchają h-h. Jeśli już koniecznie chcą "muzyki ulicy", to znacznie lepsza alternatywa, to moim zdaniem Oi!. :)

Cytuj
I nie muszę wrzucać nikomu kto słucha jedynie jakiegoś konkretnego rodzaju muzyki tylko dlatego, ze mi się nie podoba.

Nie wrzuciłem osobie, która tego słucha, tylko wrzuciłem "istotom", które to stworzyły. A tej, jak powszechnie wiadomo, ani nie kierowały się szczytnymi celami, ani do zbyt inteligentnych nie należały. Dlatego muzyka ta jest dla mnie dość prymitywna. Chociaż jest scena NS rapu w Rosji podobno, bo mój kolega tego słucha. :P Z polskich czasami PLegionu posłucham, ale jeśli chodzi o walory muzyczne, to pewnie większość "raperów" powie, że szajs. Ale dla mnie liczą się teksty.

Cytuj
A z tym poszanowaniem opinii to w ogóle pocisnąłeś :P Jak na razie nikt nie mówił, że metalowcy to: "tu wstaw dowolny obraźliwy epitet" wiec gdzie Cie niby atakują? :P Chodzi o to, że Xellos Cię od cywilizowanych ludzi wyzwał? ;D

Nie, tu chodzi o to: jeśli ktoś twierdzi, że go swoim postem obraziłem, to iście światowy musi być z niego człowiek. Po pierwsze musi pochodzić z nowojorskiego getta, po drugie być raperem. Bo mój post uderzał właśnie w twórców tej "muzyki". Nikt mnie nie wyzwał, ale uznawanie, że nie powinienem wyrażać swojego zdania jest brakiem szacunku dla poglądów innej osoby. A to jest dokładnie to, co zostało mi zarzucone. Wniosek? Hipokryzja. Lub nieprzemyślany post. ;)
Zapisane

Okyl
Level 2-3
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 06, 2010, 10:42:13 pm »

Co do "lekkich narkotyków" to wg mnie też głupota, jednak nie zamierzam decydować za ludzi, tak samo jak Unia Europejska, która chciała nam zabronić jeść naturalnej żywności.

@SirRaspberry
Imię Okyl wydaje mi się że było w jakimś opowiadaniu i mi tak jakoś zostało w pamięci. Ale pamiętam że była też postać w grze "Gothic" o takim samym imieniu.

@jude_hunter
Bez obrazy ale czy dobrze zrozumiałem twój nick (łowca żydów)? :)

@Thomas1488
Kawałek na początku wydał mi się średni, lecz jak się rozkręcił to okazał się zajebisty, ale prawie zawału dostałem bo na początku taka cisza, przygłaszam głośnik, bo myślę sobie że cicho nagrane czy coś, a tu jeb. No i obrazek bardzo klimatyczny.

Masz coś na wymianę, ale ostrzegam jak nie gustujesz w pig squelu to nie polecam. Ci co nie lubią metalu wogóle niech nie zaglądają bo zaraz pojawią się teksty o zarzynanej świni.
http://www.youtube.com/watch?v=NBPS_B2f_P4

A co do Dimmu Borgir... Mi ten zespół odpowiada, choćby to nagranie
 http://www.youtube.com/watch?v=Nb_Ip33MQ7c



Dzięki wszystkim za ciepłe przywitanie.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #26 dnia: Stycznia 06, 2010, 11:30:31 pm »

Masz coś na wymianę, ale ostrzegam jak nie gustujesz w pig squelu to nie polecam. Ci co nie lubią metalu wogóle niech nie zaglądają bo zaraz pojawią się teksty o zarzynanej świni.
http://www.youtube.com/watch?v=NBPS_B2f_P4

Xeron pisał, że nie lubi death metalu.

A co do Dimmu Borgir... Mi ten zespół odpowiada, choćby to nagranie
 http://www.youtube.com/watch?v=Nb_Ip33MQ7c

 WTF!? To jakaś kpina.
Zapisane

ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #27 dnia: Stycznia 06, 2010, 11:36:30 pm »

Ja libacji alkoholowych też nie robię, ale od czasu do czasu piwo sobie wypiję. Papierosy niestety są odczuwalne, ale mimo to i tak bym nic nie zrobił, żeby je zabronić. Co do narkotyków to jasne, że dla niektórych to głupota, ale skoro znajdą się tacy, którzy chcą spróbować to droga wolna. Denerwują mnie ludzie, którzy są takimi "pseudo-abstynentami", bo nie piją (co akurat jest całkiem w porządku), a wkurza ich, że inni to robią. Jak już pisałem - używki mogą być, ale bez przesady.
Zapisane

Jendi_
Level 3-4
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #28 dnia: Stycznia 06, 2010, 11:50:16 pm »

Taa, od marihuany się zaczyna. Mogę powiedzieć, że znam mnóstwo osób, które palą okazjonalnie na imprezach dla rozluźnienia się i na pewno nie będą zażywały twardych narkotyków. Poza tym trawka jest dużo mniej szkodliwa od papierosów. Oczywiście jestem za legalizacją, ale na to nigdy się nie zgodzi rząd bo boi się babć, które łykają pyralginum na potęgę, która zawiera dużo gorsze substancje i powinna być traktowana jak narkotyk.
Zapisane
Okyl
Level 2-3
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #29 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:14:17 am »

@Tropheus

Przecież "Infernal War" gra Black Metal jak i Death Metal (szczerze to nie wiem czym się różnią te dwa gatunki, u mnie nie te uszy w muzyce żeby słyszeć różnicę).

A co do "Nocturnal Fear" "Dimmu Bogira" to żadna kpina. Poprostu podoba mi się gitara w tle.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
« poprzedni następny »