StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:50:51 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Okyl wita
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Okyl wita  (Przeczytany 25739 razy)
Okyl
Level 2-3
*
Wiadomości: 13


« dnia: Stycznia 04, 2010, 10:43:20 pm »

Witam

Nie jestem na tym forum po raz pierwszy, ponieważ miałem tu kiedyś konto, ale pod innym nickiem.

Co tu wiele gadać... interesuję się tematyką fantasy i sci-fi. Z gier najbardziej lubię StarCraft i Warhammer. Z książek to m.in. twórczość Andrzeja Sapkowskiego czy Margaret Weis i Tracy Hickman.

Jeśli chodzi o muzykę to słucham tylko metal i rock. Nie mam ulubionych zespołów.

I to chyba na tyle.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 04, 2010, 11:31:05 pm »

Jeśli chodzi o muzykę to słucham tylko metal i rock.

Wszystko zależy, co pod tym rozumiesz. Slipknot, Cradle of Filith? A może Motorhead, Iron Maiden?

Poza tym, witam :D.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 05, 2010, 02:05:57 pm »

Cytuj
Wszystko zależy, co pod tym rozumiesz. Slipknot, Cradle of Filith? A może Motorhead, Iron Maiden?

Kolejno, SlipkMOCZ*, Cradle of Shit*, Świętość*, Świętość x666*

Witaj Okyl :). Baw się dobrze i mam nadzieję, że będziesz pisał choć trochę regularnie :P (bierz przykład m.in. z tropheusa xD[nie, nie liżę mu - za przeproszeniem - dupy :P])
Zapisane

Okyl
Level 2-3
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 05, 2010, 02:09:46 pm »

@tropheus

Miałem na myśli to że nie słucham hip hopu, reggae, techno i niczego poza muzyką z gatunków Rock i Metal. A co do zespołów, pisałem że nie mam ulubionego, ogólnie lubię metal, choć np. Behemoth wydaje mi się strasznie monotonny i taki jakiś... nudnawy, lecz szanuję ten zespół.

A większość osób na forum to bardziej fani szarpidrutów czy raczej murzyńskiego "bumsiakalaka"?
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 05, 2010, 02:11:52 pm »

Cytuj
A większość osób na forum to bardziej fani szarpidrutów czy raczej murzyńskiego "bumsiakala"?
To będzie trudno określić :D. Mało osób "wychodzi" ze swoimi upodobaniami muzycznymi ;P.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 05, 2010, 04:20:45 pm »

Nie zrozumiałeś aluzji. Pytałem czy słuchasz metalu dla pozerów (patrz pierwsze pytanie), czy metalu dla fanów (patrz drugie pytanie).
Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 05, 2010, 05:27:02 pm »

Witka Marvin, byłeś, znasz zasady.
Zapisane

Okyl
Level 2-3
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:18:39 pm »

@Tropheus

Za Slipknotem akurat nie przepadam, Cradle of Filith nie znam. Polecam choćby taki utwór jak "Suicide Silence - No Pity for a Coward", no i wszystkim znany "Cannibal Corpse - Death Walking Terror". Pig Squelem też nie pogardzę (przykład: "Annotations on an Autopsy - Gore Gore Gadget").

Oczywiście jestem otwarty na przyjęcie poparcia jak i krytyki co do mojego gustu muzycznego.
Zapisane
Jendi_
Level 3-4
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:38:28 pm »

Witaj!
Ja nie lubię metalu, już wolę murzyńskie bumsiakalaka, ale większość osób na tym forum go słucha. Już taka specyfika.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:53:40 pm »

Z death posłucham sobie czasami Behemotha, obowiązkowo zawsze na pierwszy ogień leci "Satanica" :D.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 05, 2010, 07:20:08 pm »

Oby Xeron się wypowiedział... xd
Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 05, 2010, 08:15:38 pm »

jude_hunter , on na pewno się wypowie.

Hah?! Nigdzie nie widzę Tenacious D...?

The D! The D! The D!
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 05, 2010, 08:18:30 pm »

Oby Xeron się wypowiedział... xd

Wątpie.
Zapisane

Thomas1488
Level 2-1
*
Wiadomości: 7



« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 05, 2010, 08:33:34 pm »

A odpiszę, żebyście się zdziwili! :D

Murzyńskie bumsiakala to sobie mogą posłuchać małpy w gettach. Cywilizowani ludzie słuchają metalu i rocka. :D

Jeśli chodzi o death metal, to... Cóż, nie lubię tego gatunku bo jest za dużo techniki, a za mało klimatu. ;) Behemoth to śmieszny zespół, po prostu mnie wkurzyło to jego "spoufalanie" się z tzw. dodą. Poza tym muzyka, co prawda daje radę, ale do pierwszych płyt się nie umywa. Krótko mówiąc, na chwilę obecną - pozerstwo. Z bardzo ostrej muzy obadaj Infernal War. Szczególnie ten kawałek, uwielbiam go:

http://www.youtube.com/watch?v=n8T5dwBD00I

100x lepsze niż Behemopffff. Słuchając tego wyobraź sobie, że jesteś na ich koncercie. :D Mózg w kawałkach...

Jeśli chodzi o metal ogólnie, to klasyki (jakiś stary heavy metal, jakieś Venomy), ale to sporadycznie. Słucham głównie blacku, szczególnie NSBM. Polska scena miecie. ;) Aż za dużo dobrego polskiego NSBM, żeby ci tutaj wymienić. Można też posłuchać trochę klasyków z Norwegii a la Burzum, Darkthrone, ale trzeba uważać, żeby nie trafić na kid metal a la Dimmu Borgir. Poza tym wiadomo - trochę folku, pagan, ale to w gruncie rzeczy zazwyczaj zachacza o NSBM.

Spoza metalu słucham trochę RACu. Niektóre zespoły RAC a la Hammer Of Hate, czy Gammadion to właściwie NS metal, a nie rock. Dlatego też można posłuchać, jeśli się jest fanem metalu. Chyba, że cię teksty odstraszą. ;P

Aha - i odpisałem, bo mnie Mati aka Jude_Hunter zastraszył, że na mnie wyśle flotę Pogoni Szczecin, jak nie odpiszę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2010, 08:42:51 pm wysłana przez Thomas1488 » Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 05, 2010, 09:14:14 pm »

Yes, yes! Xeron odpisał, sialalalalala!

XeroN, Ty nie pier*** głupot, bo murzyńskie bumsiakalaka jest c00l! Nergal ma prawo spotykać się z kim chce, kiedy chce i po co chce! Zejdź z Dimmu Borgir, bo to c00l zespół! Wymiata na top10 bravo girl!

Infernal War.. OMG. Co to za $hit!!

oOldXman: Spokojnie...

Der_SpeeDer: mój spokój to się już od jakiegoś czasu wyczerpuje. Jude_hunter (ewentualnie bizkit - takie osóbki sobie nałogowo zmieniają pseudonimy) jest już pod moją obserwacją ze względu na to, co wyprawia, i stwierdzam, że za dużo sobie pozwala, i niebawem mogę to przestać tolerować.
Mówię więc delikwentowi, że albo przestanie zaśmiecać forum wypowiedziami, jakie się spotyka na "forach" pokroju Onetu, lub też na czatach, albo będzie miał poważne kłopoty.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2010, 10:31:53 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Strony: [1] 2 3 Drukuj 
« poprzedni następny »