StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:06:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  ... i jeszcze ja!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: ... i jeszcze ja!  (Przeczytany 9935 razy)
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« dnia: Grudnia 23, 2009, 09:39:15 pm »

Witojcie panocki!
Tak trochę z buciorami tu wlazłem pisząc dwie wiadomości przed tą, ale żeby już na legalu było no to po kolei:
Jo  żem jest Flying Piano, gram Protossem (choć staram się to zmienić ;)), chodzę do LO w Łodzi, słucham... właściwie wszystkiego co niezłe. Zarówno Nightwish, Sabaton, SOAD jak i The Young Dubliners czy The Elders. Obowiązkowo również Kult, i soundtracki z prawie każdego filmu i Martina Lechowicza (http://www.martinlechowicz.com/).
Jestem kuglarzem (należę do Teatru Ulicznego, czy jak kto woli, clown ze mnie ;D), ale są też tego dobre strony: żongluję, chodzę na szczudłach, pluję ogniem, biorę udział w fireshowach, aktualnie uczę się chodzić po linie ;).
Lubię też się wspinać (ale na pewno nie na ściance), jeździć na nartach, okazjonalnie w szachy pogram (forma mi jednak niesamowicie spadła), gram w amatorskim zespole (klawisze, jakże by inaczej :)) no i oczywiście gram w SC. I to chyba tyle, obym został jak najdłużej i kogoś ciekawego tu poznał :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2009, 01:54:42 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 24, 2009, 12:01:11 am »

Noo witam, jeszcze raz - oficjalnie tym razem ;D. Łódź, miasto Comy ;D

Kuglarz. No proszę, nie znam nikogo takiego na tym forum ;D. Ale za takiego clown'a to jeden robi xD. A ciekawe osoby to tutaj są same ;D. Nie ma NIEciekaweych ludzi :P
Zapisane

Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 24, 2009, 01:53:58 am »

Nie na ściance? To jak szlifujesz formę przed sezonem? Nie możesz przecież co weekend na Jurę jeździć ;P A na AKG jest przecież świetny klimat ;]
Btw, tak z ciekawości, które LO?
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 24, 2009, 03:01:11 am »

Kuglarz. No proszę, nie znam nikogo takiego na tym forum ;D. Ale za takiego clown'a to jeden robi xD
:O Kto tu niby za klauna na forum robi? Wszyscy tutaj są poważnymi ludźmi... no może,  co niektórzy to poza forum już trochę mniej :P, ale to poza!

Witaj Flying Piano, mam nadzieję, że czytałeś regulamin. Bądź aktywny, pisz dużo! Jeśli napisałeś jakieś opowiadanie, możesz się nim z nami podzielić, to samo z innymi formami sztuki. Z tego co napisałeś, wydajesz się być bardzo aktywnym człowiekiem :). Nie spodziewaj się dużego ruchu, to skromne, ale i godne forum. Mam nadzieje, że zostaniesz z nami dłużej.

Koniecznie uważaj na przecinki, bo jak Cię SpeeDer przyłapie na gorącym uczynku...

Czapa ;)!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2009, 01:56:07 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 24, 2009, 07:54:37 am »

Truth been told :)
Witam cię i ja życząc samych rozsądnych postów.
Zapisane

Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 24, 2009, 11:56:31 am »

Nie na ściance? To jak szlifujesz formę przed sezonem? Nie możesz przecież co weekend na Jurę jeździć ;P A na AKG jest przecież świetny klimat ;]
Btw, tak z ciekawości, które LO?

Zdziwisz się - czasami miewam takie weekendy :P, teraz już gorzej, bo zimno, ale ścianki to ja chyba w życiu nie przetrawię :D.
A LO to Trójki, na Retkini, kojarzysz?
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 24, 2009, 12:10:21 pm »

Witaj! Mam nadzieję, że będziesz tutaj przesiadywał długo i pisał mądrze, chociaż z tego, co czytałem, to raczej będzie tak na pewno :). Jak chcesz pograć, to pisz (gg w profilu). Uprzedzam, że gram na ICC z anti-hackiem lub ewentualnie gdzieś indziej, ale z adv-loaderem :D.
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 24, 2009, 01:58:02 pm »

A, witam, witam, i o zdrowie pytam.

:O Kto tu niby za klauna na forum robi?

Może sam bizkit, skoro tak gada.

Koniecznie uważaj na przecinki, bo jak Cię SpeeDer przyłapie na gorącym uczynku...

Gdybym faktycznie zwracał aż taką uwagę na przecinki, to 90% postów na tym forum byłoby poprzetykana na czerwono.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 24, 2009, 02:51:33 pm »

A kiedyś puściłeś taki tekst, że jesteś straszny jak Gotrek :P...
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 24, 2009, 11:03:57 pm »

:O Kto tu niby za klauna na forum robi?

Może sam bizkit, skoro tak gada.

O, zwierzątko się odezwało w noc wigilijną ^^
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2009, 11:16:47 pm wysłana przez bizkit » Zapisane

Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 24, 2009, 11:07:19 pm »

Cytuj
Zdziwisz się - czasami miewam takie weekendy
No to się nie zdziwię bo pisałem przecież o każdym weekendzie a nie o 'czasami'. Czasami to każdy wspinający się z Łodzi skacze na Jurę ;D
A tak z ciekawości. Czemu aż tak Cię odrzuca ściana? Tzn. ja wiem, że do skał to się ma jak dmuchana lalka do seksu ale mimo wszystko w zimie i dla ludzi spoza rejonów skałkowych przydatne ;]
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 25, 2009, 11:05:34 am »

Cytuj
Zdziwisz się - czasami miewam takie weekendy
No to się nie zdziwię bo pisałem przecież o każdym weekendzie a nie o 'czasami'. Czasami to każdy wspinający się z Łodzi skacze na Jurę ;D
A tak z ciekawości. Czemu aż tak Cię odrzuca ściana? Tzn. ja wiem, że do skał to się ma jak dmuchana lalka do seksu ale mimo wszystko w zimie i dla ludzi spoza rejonów skałkowych przydatne ;]

No to tak napiszę: czasami miewam całkiem niezłe serię weekendów ;D Ja pochodzę z mocno wspinaczkowej rodziny, a jeśli chodzi o ściankę, to parę razy próbowałem (na Ziemi Oiecanej nieistniejącej już, czy w Manu), ale to jest raczej nie to, zupełine inne mięśnie ćwiczy, i faktycznie przyjemność nieporównywalna :(. Niestety jestem świadomy, że jeśli chcę być mocno pro to od niej się nie uchronie, ale rok w rok sobie powtarzam, że za rok :P
 
Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 25, 2009, 02:12:24 pm »

Kuglarstwo jest super, ja zaczynam kontakt z kijem i trochę fireshow. A tak poza tym to też lubię wspinaczkę, ale mieszkam w Gdyni i nie mam w okolicy żadnej skałki, więc muszę chodzić na ściankę... Też słucham Sabatona, SOAD i trochę Nightwish, więc mamy podobne gusta :D A twój nick to pseudonim artystyczny?
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »