StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:35:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Gracz na święta
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Gracz na święta  (Przeczytany 9453 razy)
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« dnia: Grudnia 23, 2009, 07:14:59 pm »

Cześć,
nowy na forum jestem, ale samą stronę czytyałem już od naprawdę dawna (bardzo dobrze pamiętam poprzednią stronę). Teraz do meritum:
W Starcrafta to jestem chyba naprawdę słaby (tzn znam go od podstawówki ale nigdy go bardzo poważnie nie traktowałem). Po ostatniej przerwie (rekordowej-rok aż ;)), załapałem że jest dość ciężko wrócić na dawny level, jedynie Protossem coś pamiętam, więc może fajnie by było sobie pograć w tą ponad tygodniową przerwę z kimś na battle-necie albo dużo lepszym ode mnie (to by mnie podciągnął), albo na moim poziomie (to by się na luzie pograło). :)
To jak, znajdzie się ktoś? ;D

Moje gg: 11445390
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 23, 2009, 07:22:49 pm »

Ja z chęcią! :D Tu z nikim nie można na euro pograć ;<. Wszyscy na iCC rzeźnią ;<. Nie jestem jakimś gosu, ale noobkiem też nie (chyba) :P
Może zagrzejesz miejsce tutaj na dłużej? ;)
GG masz w moim profilu :). Jestem aktywny w sumie cały czas :).
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 24, 2009, 07:52:30 am »

BN ssie ;) go www.iccup.com szybko złapiesz poziom.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 24, 2009, 10:53:39 am »
Modyfikuj wiadomość

Na tym forum siedzą głównie somewhat-fanatycy. Mało kto wytrzyma tydzień grania na luzie^^ Jeżeli szukasz rywalizacji, to 10x szybciej znajdziesz ją na The Abyss niż na Europe. Ale jak nie lubisz mieć wpływu na rozgrywkę, możesz poprzestać na '3v3 Hunters' na Europe. Ofc większą frajdę daje gra na wysokim poziomie, no ale to Ty zdecydujesz.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 24, 2009, 12:02:22 pm »

Nie zapominajmy dodać, że ICCup ma moje ukochane Lan Latency :D.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 24, 2009, 12:51:41 pm »

Na tym forum siedzą głównie somewhat-fanatycy. Mało kto wytrzyma tydzień grania na luzie^^ Jeżeli szukasz rywalizacji, to 10x szybciej znajdziesz ją na The Abyss niż na Europe. Ale jak nie lubisz mieć wpływu na rozgrywkę, możesz poprzestać na '3v3 Hunters' na Europe. Ofc większą frajdę daje gra na wysokim poziomie, no ale to Ty zdecydujesz.


Przecież na Europie też można 1x1 grać i  trafić na niezłych przeciwników. Kiedyś tam grałem parę razy, ale oczywiście wolę Iccupa.
Zapisane
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 24, 2009, 01:01:10 pm »

To ja chyba trochę niedzisiejszy - wytłumaczcie mi jak dziecku o co chodzi w ICCUpie?
Z tego co się orientuję, to prowadzi się tam jakiś ranking, tak?
Czy ma to coś wspólnego z rozgrywkami na GosuGamers, gdzie są gry są ustalane z danym graczem na dany termin, czy jak Battle-necie gram jak chcę, a pod koniec "sezonu" sumują mi się punkty i taką rangę dostaję?

BTW strasznie drażni to przepisywanie kodu z obrazka ;)


Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 24, 2009, 01:10:19 pm »

ICCup to serwer, w sumie o najwyższym poziomie trudności, gdzie grają nawet koreańscy pro. Jest tam prowadzony ranking. Co 1000 punktów dostajesz lepszą rangę (zaczynasz od rangi D, poniżej jest D- i jakaś nowa ranga, powyżej jest D+, C-, ..., A+, ranga olimpijska (potrzeba 12500 punktów). Za jedną grę dostajesz 100 punktów lub tracisz 50 (na poziomie C- - C+ 75, B- - olimpijka 100), ale wszystko zależy od rangi przeciwnika.

Za kilka postów nie będziesz musiał już przepisywać kodu z obrazka.
Zapisane

Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 25, 2009, 08:27:54 pm »

Dzisiaj się pobawiłem trochę w ICCupie (3 przegrane, 1 wygrana :P), ale całkiem często wyskakuję mi, jak chcę wejść do gry, "latency is too high". Da się więc zmienić "latency" na "a bit lower"? ;)

P.S. Pierwsza wiadomość bez kodu z obrazka - chyba zrobię imprezę ;D.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2009, 11:15:12 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 25, 2009, 09:30:40 pm »
Modyfikuj wiadomość

Jeżeli nie możesz dołączyć do gry z powodu wysokiego Latency, to wina leży po stronie tego, co zakładał.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 26, 2009, 12:00:38 pm »

Piano, wchodź w gry bez czerwonych kresek u boku ich nazwy ^^.

Bajdełej. Może powinniśmy na SCA zamieścić artykuł o iCCup?Oo Bardzo byłby przydatny dla nowych graczy, nie mających pojęcia o takim czymś :D.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2009, 11:14:33 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 27, 2009, 11:36:18 pm »
Modyfikuj wiadomość

Zamieścić chyba nie problem. Gorzej ze stworzeniem takowego. Spróbuję poszukać na innych forach, może już coś takiego i wystarczy podlinkować.
Zapisane
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 28, 2009, 12:27:06 pm »

Pomysł dobry-korzystałbym nie raz ;D
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »