StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 08:26:49 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Humor (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Wrong hole
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Wrong hole  (Przeczytany 7075 razy)
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« dnia: Grudnia 14, 2009, 09:12:12 am »

http://www.youtube.com/watch?v=7X8BNkEuUaU :D
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 14, 2009, 05:16:06 pm »

Jako ja uważam, że obrzydliwe, to amerykański dowcip typu spuszczanie się, pierdzenie i masa innych takich - po prostu nie trawie tego, nie cierpię! Mnie szkoda miejsca na takie rzeczy na forum i uważam, że to w jakiś sposób niszczy doskonałość tego forum.

Nie jestem wyrozumiały, a tolerancyjny jestem w niewielu przypadkach. Jednak to moje zdanie i tak na prawdę nie powinieneś się nim przejmować.

Choć sunie po cienkiej linki ten filmik to wydaje mi się, że jednak jej nie przekracza. Jest temat w którym umieszcza się linki do śmiesznych filmików, ale ja rozumiem, bo sam też tak miałem, że tak bardzo byłem podekscytowany jakimś filmikiem, że aż oddzielny temat musiałem specjalnie dla niego założyć.

W każdym razie post z samym linkiem i emotikonem nie podoba mi się, więc chociaż parę słów dodaj.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 14, 2009, 10:25:31 pm »

Xman nie przesadzajmy, forum nie jest doskonałe. Bo forum doskonałe to forum z owszem regulaminem SCA, ale z ruchem jakim może chwalić się np. SDCV.pl. A tak to mamy kulturalne forum, ale za to puste jak pustynia w Arizonie, inteligentni ludzie chyba wyginęli :P.

oOldXman: To, że w miarę byłem delikatny w stosunku do tego linku nie oznacza, że możesz sobie pozwolić na najgorszą, najbardziej brutalną, zuchwałą i niewybaczalną zbrodnię! Nie widzę przecinków tam gdzie być powinny (+ kropka czy dwie)!!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2009, 01:34:27 am wysłana przez oOldXman » Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 15, 2009, 01:53:19 am »

Co do pustyni... Dla mnie SCA jest perfekcyjne dzięki ludziom, którzy tu dyskutują. Jest tak jak mówisz, większość inteligencji SCA wymarła! Zostałem tylko ja, ja sam, ostatni inteligentny w boju (xD)! Ale może kiedyś powrócą, nie chcę żeby sobie pomyśleli "Czy to na pewno to forum? Chyba jednak nie mam ochoty na powrót!"

Prawda jest taka, że sama w sobie strona SCA już się w grobie przewraca od dawna, tylko forum właściwie jeszcze kona, dlatego liczę, że SC2 wyjdzie szybko i reanimuje to forum.

Może, za bardzo emocjonalnie podchodzę do rzeczy, ale bardzo jestem z tą stroną związany, ale to już inna historia :).

Ten post to offtop, tylko że ciężko powiedzieć, czy odpowiedz jest na temat, lub nie, jeżeli pierwszy post nie zawiera nawet jednego słowa, hahaha.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 15, 2009, 03:21:59 am »

I tak to chyba jedyne polskie forum o SC gdzie jest jeszcze jakiś ruch. Ruch to napędzają głównie nowi użytkownicy, a ich jest raczej niewielu.

Jest temat w którym umieszcza się linki do śmiesznych filmików, ale ja rozumiem, bo sam też tak miałem, że tak bardzo byłem podekscytowany jakimś filmikiem, że aż oddzielny temat musiałem specjalnie dla niego założyć.

Jeszcze może byc tak, ze twój post w tym temacie będzie będzie ostatni i nie będziesz mógł wrzucić, bo "nie można 2 postów pod rząd" :D.
Zapisane
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 15, 2009, 08:47:02 am »

Cytuj
Jako ja uważam, że obrzydliwe, to amerykański dowcip typu spuszczanie się, pierdzenie i masa innych takich - po prostu nie trawie tego, nie cierpię! Mnie szkoda miejsca na takie rzeczy na forum i uważam, że to w jakiś sposób niszczy doskonałość tego forum.
Też nie darzę amerykańskiej kultury sympatią i szczerze powiedziawszy uważam ich za dosyć prostacki naród ale nie zmienia to faktu, że ja w tym filmiku nie widzę nic gorszącego (a już na pewno nie spuszczania i pierdzenia). Bez przesady - nie żyjemy w średniowieczu gdzie laski miały na sobie 100 sukienek i falbanek, żeby przypadkiem wybranek nie zobaczył kawałka dupy przed ślubem, ani nikt o tych rzeczach się raczej nie boi pisać (śpiewać).

Cytuj
Nie jestem wyrozumiały, a tolerancyjny jestem w niewielu przypadkach. Jednak to moje zdanie i tak na prawdę nie powinieneś się nim przejmować.
Możesz być pewny, że mi ono nawet koło gwizdka nie lata :D

Cytuj
Jest temat w którym umieszcza się linki do śmiesznych filmików, ale ja rozumiem, bo sam też tak miałem, że tak bardzo byłem podekscytowany jakimś filmikiem, że aż oddzielny temat musiałem specjalnie dla niego założyć.
Faktycznie jest temat z filmikami i muszę się przyznać, że szukałem go ale miałem mało czasu rano i sprawdziłem tylko bodajże pierwsze trzy tematy z góry, myślałem, że będzie przypięty albo coś.
To nie tak, że byłem nim podekscytowany tylko po prostu przeglądałem sobie filmiki przy śniadaniu i ten wydał mi się całkiem śmieszny (i nadal tak uważam) więc wrzuciłem przy okazji, żeby na tym (jak ktoś słusznie zauważył) umierającym forum przybył chociaż jeden post więcej dziennie (choć akurat taki, który nie każdemu będzie odpowiadał).

Cytuj
Ten post to offtop, tylko że ciężko powiedzieć, czy odpowiedz jest na temat, lub nie, jeżeli pierwszy post nie zawiera nawet jednego słowa, hahaha.
Wybacz ale czy miałem Ci tekst przepisać czy co ? Chciałem poczekać aż ktoś obejrzy i coś napisze jednak póki co jest prowadzona jedynie dyskusja na temat inteligencji forumowej. A więc cieszmy się, że został tylko on, on sam, ostatni inteligentny w boju, który nie boi się chamstwa i prostactwa we wszelakiej postaci i skutecznie je zwalcza. Ave oOldXman !

EDIT// W sumie dopiero teraz zobaczyłem Twój wiek w profilu (przyjmuję, że aktualny) i najmocniej Cię przepraszam, ten teledysk na prawdę jest zbyt mocny dla kruchej psychiki 15-letniego dziecka. Wybacz. To się więcej nie powtórzy.

Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 15, 2009, 09:38:08 am »

Ave ja! ^_^

Nie niedoceniań mnie tylko przez mój wiek. Jak by nie było mam swoje zdanie. Wyczuwam "zbyt mocny" sarkam?

Na tym forum nie ma restrykcji wieku i każdy może wejść i rozmawiać na równych prawach, więc dla Pana nie powinienem być dzieckiem tylko forumowiczem.

Nie bardzo jest co pisać na temat tego filmiku.

Tak dla pewności - to o moim boju to sarkazm, który nie jest po to, żeby Cię obrazić tylko rozluźnić w miarę atmosferę, po moim gorzkim poście.

Fakt, faktem powinien być przypięty. Widać, że dosłownie "pierwsze trzy", bo ten z filmikami jest piąty, ale to nie ważne.

Cytuj
Wybacz ale czy miałem Ci tekst przepisać czy co ? Chciałem poczekać aż ktoś obejrzy i coś napisze jednak póki co jest prowadzona jedynie dyskusja na temat inteligencji forumowej.
osoba zakładająca temat jest od tego, żeby zacząć dyskusję.

"4. Forum nie jest kanałem battle.net, okienkiem gadu-gadu, czatem ani kanałem IRC." - właśnie dlatego nie podoba mi się post z samym linkiem i emotikonem.

Bardzo bym prosił, abyś nic na tego posta nie odpisywał, to doprowadzić może do bez sensownej bitwy na słówka.
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 16, 2009, 05:14:57 pm »

Filmik fajny, jak się go obejrzy i spróbuje zrozumieć ;].
Zapisane

And that's to say "thank you".
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »