StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 11:07:04 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Proste i szybkie zarabianie kasy!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Proste i szybkie zarabianie kasy!  (Przeczytany 4345 razy)
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« dnia: Grudnia 02, 2009, 12:38:47 am »

Cześć ludzie!

Chciał bym wam zaoferować możliwość zarabiania pieniędzy przez internet łatwo, szybko i chyba pewnie :D (poniżej tłumaczę czemu "chyba").

Na innym niż SCA forum pewien użytkownik założył temat, a w nim napisał właśnie o tym; wystarczy zarejestrować się przez poniżej znajdujący się link i raz na 24 godziny obejrzeć, lub po prostu włączyć i wyłączyć jakiś filmik - ja miałem z YouTube i MegaUpload dodatkowo może się trafić możliwość komentowania lub subskrypcji - za to się dostaje więcej niż za samo oglądanie.

http://www.paid2youtube.com/?r=ooldxman

Rejestracja jest standardowa, nie trzeba pisać numerów kart kredytowych, ani adresów! Wymagany jest za to PayPal.

W prawdzie osoba, która poleciła tą stronę (Paid2Youtube.com) nie dostała jeszcze wypłaty, ale ona też nie dawno zaczęła. Mnie się wydaje, że to nie jest oszustwo, czemu?
  • To nie jest coś typu podaj e-mail, a za to będziesz miał od razu, od tak $100.000.
  • Kwota jest realna, to nie są kokosy, ale zarobić coś tam można.
  • Nic nie pobierasz i nie instalujesz.
  • Musisz wykonać jakąś czynność (nic za darmo).
  • Na pewno coś jeszcze :D...

Czemu ktoś miał by płacić, za otwieranie paru linków? Otóż cały ten biznes polega na tym, że ktoś im płaci i wrzuca link do swojego filmiku, a ludzie tacy jak ja po prostu ten filmik oglądają czy nawet dodawają komentarz. Ja mam z tego kasę, a osoba która płaciła ma masę wejść, komentarzy i jej filmik wyświetla się nawet w Google!

Możesz zrobić dokładnie to samo co ja, myślę że na prawdę warto spróbować.

Dwa cytaty z działu FAG mówiące o tym co za ile i kiedy można wypłacać:

How much money can I make?
You'll get paid $0.01 for each video you personally view, $0.10 for each comment you leave, and $0.35 for each subscription you make. You'll also get paid $0.005 for each video your referrals view, $0.01 for each comment your referrals leave, and $0.10 for each subscription your referrals make. There is no limit in the amount of videos you view, but you can only comment and subscribe once on each video. There is no limit to the amount of referrels that you obtain. Your earning possibilities are virtually endless.

How do I get paid?
If you have at least $10.00 accumulated, you can click on your account balance within your stats area and it will submit your request. Currently, we only make payments via PayPal.

A tu macie przykład zarobku:

Earnings Example
ť You view 10 videos per day = $0.10
ť 20 referrals view 10 videos per day = $1.00
ť Your daily earnings = $1.10
ť Your weekly earnings = $7.70
ť Your monthly earnings = $31.00

Jeszcze raz polecam http://www.paid2youtube.com/?r=ooldxman :P.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2009, 12:46:09 am wysłana przez oOldXman » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 02, 2009, 02:59:32 am »

Na rozmaite doniesienia o sposobach na proste i szybkie zarabianie kasy zawsze reaguję uśmiechem i ładowaniem kwitka z takowym doniesieniem do szufladki z napisem "drobne cwane kłamstewka", odkąd tylko przestałem uczęszczać do przedszkola (najpóźniej - odkąd miałem już za sobą pierwsze lata podstawówki).

Fakt, że owe drobne cwane kłamstewka rozpowszechniane są teraz za pośrednictwem Internetu, to doprawdy nie jest ŻADEN powód, abym nagle zaczął w nie wierzyć.


W odpowiedzi na ów temat mam tylko tyle do powiedzenia:
BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Co by tu jeszcze dodać, może:
BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Po namyśle, dodałbym jeszcze:
BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!


I tyle.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 02, 2009, 08:33:34 am »

Jesteś Globalnym Moderatorem, taka odpowiedź Ci nie przystoi. To nie jest duża forsa dlatego w to wierzę.

Dziennie trwa 5-10 minut, myślę że warto tyle poświęcić, żeby się przekonać.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 02, 2009, 09:56:51 am »

Jak dostaniesz kasę, to wtedy Ci uwierzę.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 02, 2009, 02:26:21 pm »

Chyba takie coś na maila ostatnio dostałem. Ja też nie wierzę w żadne "łatwe i szybkie zarabianie kasy". No, pewnie niektórzy mają jakieś sposoby na łatwe zarabianie kasy - ale raczej nie są to sposoby, którymi by się chwalili publicznie ;).
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 02, 2009, 10:53:20 pm »

Jak dostanę kasę i wszystko będzie CaCy to napiszę tutaj, ale! Umowa będzie taka, że zarejestrujecie się przez mój link :P.

EDIT: Już się w to nie bawię... coś się zepsuło i nie zaliczają mi się filmiki po obejrzeniu :'(.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2009, 03:50:40 pm wysłana przez oOldXman » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »