StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 09:58:29 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Problem z antihackiem
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problem z antihackiem  (Przeczytany 2975 razy)
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« dnia: Listopada 06, 2009, 12:04:44 am »

Od jakiegoś miesiaca jest nowa wersja launchera na icc. Poprzednie jakoś działały, a w najnowszej jakiś błąd wykakuje. Wprawdzie grę można odpalić przez launchera, ale AH nie ma.


Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 06, 2009, 06:58:14 am »

Odinstaluj, ściągnij nową wersję ze strony, zainstaluj. Powinno działać.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 06, 2009, 12:10:58 pm »

Zauważyłem, że instalator iCC ma trudności z nadpisywaniem plików, zwłaszcza, kiedy próbuje się zaktualizować sam podczas pracy. Najlepiej przedtem odinstalować i pozbyć się wszelkich pozostałości, w ostateczności zainstalować w innej lokalizacji.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 13, 2009, 12:25:30 pm »

Problem się sam rozwiązał. Od kilku dni jest nowa wersja i ta działa już dobrze. Tylko na ten wasz turniej się nie załapałem. Chociaż jak się patrzy na niektóre repy to może i dobrze się stało  :D.

Ps. Sorry za 2 posty pod rząd, jakby coś to możecie skasować poprzedni :).
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 13, 2009, 01:12:07 pm »

To może żeby Cię troszkę zdenerwować powiem, że np. Gantar również z AH nie skorzystał.

Cytat: Dev
Chociaż jak się patrzy na niektóre repy to może i dobrze się stało.

Przejmujesz się, kiedy zlamisz jakąś grę? To zbyt szybko nie pograsz z dobrymi graczami.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 13, 2009, 01:46:53 pm »

Przecież wstawiłem uśmiech na końcu tego zdania, więc pisałem to tak półżartem :). Nie przejmuję się za bardzo, jak zlamię jakąś grę. No czasem się troszkę denerwuję, ale to szybko przechodzi :).
Z dobrymi graczami to mi się zdarza grać, na ICCupie ich pełno. Zależy jeszcze co rozumiesz przez pojęcie dobry gracz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2009, 07:42:25 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 13, 2009, 04:13:52 pm »

Niezupełnie tak to u mnie wyglądało ;P Zawsze korzystam z AH tylko, ze dopiero w połowie rozgrywek zorientowałem się, że AH się pulta, że ma starą wersję i odmawia współpracy. W końcowych meczach AH miałem już zupdatowane.
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »