StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 02:59:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Turniej IV
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 Drukuj
Autor Wątek: Turniej IV  (Przeczytany 96299 razy)
Rico
Level 3-3
*
Wiadomości: 37



« Odpowiedz #75 dnia: Listopada 03, 2009, 09:39:22 pm »

Na adrenaline rush widziałem tylko jedną grę i to była 2v2... ale Rafik, czy taki bisu gdy nie lubi pythona czy inne carthage to "pluje się" że mu mapa nie pasuje? Taki jest map pool i jeżeli Magiczny z własnej nieprzymuszonej woli go nie zmieni, masz na tym grać i koniec.
Zapisane
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #76 dnia: Listopada 03, 2009, 09:41:56 pm »

Ile osób wychodzi z grupy ?
Zapisane
Rico
Level 3-3
*
Wiadomości: 37



« Odpowiedz #77 dnia: Listopada 03, 2009, 09:43:58 pm »

Zakładam że po 2.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #78 dnia: Listopada 03, 2009, 10:20:19 pm »

Na adrenaline rush widziałem tylko jedną grę i to była 2v2... ale Rafik, czy taki bisu gdy nie lubi pythona czy inne carthage to "pluje się" że mu mapa nie pasuje? Taki jest map pool i jeżeli Magiczny z własnej nieprzymuszonej woli go nie zmieni, masz na tym grać i koniec.

 :D fajnie to napisałeś. Bisu to jest gracz zawodowy - i tak czy siak musi grać, a nie amator, który gra, kiedy ma ochotę :).

Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #79 dnia: Listopada 03, 2009, 10:36:12 pm »

Pewnie każdy myśli że ma grupę śmierci ;)

Ja akurat trafiłem źle :D. Zakładając, że Vodkos ma słabe TvP, więc instenieje szansa wygrać z Nim. Inrain jest nie do pokonania, przynajmniej nie w BO3, dlatego wydaję mi się (podkreślam to!), że walka o drugie miejsce rozegra się między mną i Krabatem. Ale, jak pokazywały wcześniejsze turnieje, to wszystko jest możliwe (chociaż z drugiej strony BO3 eliminuje element zaskoczenia :D).
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #80 dnia: Listopada 03, 2009, 10:55:39 pm »
Modyfikuj wiadomość

Cytat: Carbonitium
Pewnie każdy myśli że ma grupę śmierci

Nie Trydium, Ty akurat musisz się namęczyć chyba z każdym w swojej grupie. A ja swojej grupy w ogóle nie znam, widziałem tylko 2 gry Magicznego, i nie ma tam żadnego Terrka, dlatego jestem dobrej myśli.

Cytat: Rico
czy taki bisu gdy nie lubi pythona czy inne carthage to "pluje się" że mu mapa nie pasuje?

Może i pyskuje, nie znam człowieka. Ale grać trzeba, taki jest map pool. A (imo) w przypadku Terrka replaye z mapek potrafią dużo podpowiedzieć. Dlatego szukałem. Jak będę regularnie przegrywał to raczej tam nie zagram. Więc nie ma problemu.

Cytat: Devourer
fajnie to napisałeś. Bisu to jest gracz zawodowy - i tak czy siak musi grać, a nie amator, który gra, kiedy ma ochotę

Zaraz przyjdzie Winth z Picardem z okazji kolejnej odkrywczej uwagi   :)   .

Cytat: MoH
Ja akurat trafiłem źle

Ja myślę, że każdy w Twojej grupie ma szansę przejść. No może Winth ma wyraźnie mniejsze szanse, ale będzie ciekawie.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #81 dnia: Listopada 03, 2009, 11:23:14 pm »

W mojej grupie pewniakiem do wyjścia jest InRain, to nie podlega dyskusji :D.Natomiast niewiadomą jest to, kto zajmie drugie miejsce. Zapewne ten, kto będzie znał najlepiej mappool :D.
Zapisane

Jendi_
Level 3-4
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #82 dnia: Listopada 03, 2009, 11:49:12 pm »

Nie wiadomo czy 2 osoby przechodzą.
Zapisane
Rumak
Level 2-4
*
Wiadomości: 17



« Odpowiedz #83 dnia: Listopada 04, 2009, 12:02:44 am »

Z tego co mi dziś Magiczny mówił to wychodzą tylko 2 osoby z grupy.
Zapisane

Trening czyni mistrza
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #84 dnia: Listopada 04, 2009, 08:48:21 am »

Tak, wychodzą 2 osoby z grupy ;). Chciałem żeby wychodziły 3 osoby, ale niestety za mało osób się zapisało!
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #85 dnia: Listopada 04, 2009, 08:54:48 am »

Cytat: rafikozor
Możecie mi pomóc w znalezieniu jakiegokolwiek FPVODu/VODu/REPa z przeklętej mapy Adrenaline Rush? Nie pojmuję, dlaczego wrzucono tą mapkę.

Ja Ci powiem dlaczego, tylko się nie obraź. Wrzucono ją po to, żebyś chociaż raz sam pomyślał i stworzył sobie build order odpowiedni do tej mapy a nie kopiował od pro :) Ale fakt faktem mapa jest hardcorowa i repa żadnego nie uświadczysz więc można się spodziewać niezłego chaosu, zresztą na Match Point też  :D

Cytat: tropheus
Inrain jest nie do pokonania, przynajmniej nie w BO3

Z takim nastawieniem to nigdy go nie pokonasz ;p

Mi się moja grupa w sumie podoba, tylko rafikozor mi wadzi bo moje zvt to tragedia, a zvt na mapach typu Destination to juz w ogóle koszmar :(
Zapisane
WC_GaceQ
Level 1-5
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #86 dnia: Listopada 04, 2009, 11:37:21 am »

Chciałbym wziąć udział w turnieju o ile jest możliwość zapisania się

1. WC_GaceQ
2. 9563919
3. Zerg
4. Sobota po 22
5. Sprawa jasna
6. Nie mogę zakładać gier
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2009, 12:53:32 pm wysłana przez WC_GaceQ » Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #87 dnia: Listopada 04, 2009, 02:16:59 pm »
Modyfikuj wiadomość

Cytat: LasT_Try
Wrzucono ją po to, żebyś chociaż raz sam pomyślał i stworzył sobie build order odpowiedni do tej mapy

Ależ ja gram Terranem. Myślenie jest dla mnie procesem niewykonalnym. Poza tym wspomniany przez Ciebie 'chaos' nie pasuje imo do bardziej oficjalnych starć typu turnieje. No ale widocznie ten Tour miał być inny...

Cytat: LasT_Try
Match Point też

Ta mapka akurat jest trochę pogrywana w SPL, no i sprzyja w jakimś stopniu Terranom. Choć jest niesamowicie wymagająca.

Cytat: LasT_Try
Z takim nastawieniem to nigdy go nie pokonasz ;p

Nikt nigdy go nie pokona!

Cytat: LasT_Try
Mi się moja grupa w sumie podoba, tylko rafikozor mi wadzi bo moje zvt to tragedia

Mojego TvZ też nikt nie chwali :D .
Zapisane
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #88 dnia: Listopada 04, 2009, 03:11:38 pm »

WC_GaceQ - Grasz w 1 Grupie^^ (rzut kostką)

Zostały jeszcze dwa dni, i zaczynamy :)
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #89 dnia: Listopada 04, 2009, 03:11:50 pm »

Cytat: tropheus
Inrain jest nie do pokonania, przynajmniej nie w BO3

Z takim nastawieniem to nigdy go nie pokonasz ;p

Wątpie, żeby słabe D+ wygrało BO3 z B- :D. Osobiście zdziwiłbym się, gdyby InRain nie wygrał całego turnieju.
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 Drukuj 
« poprzedni następny »