StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 10:42:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Moje spostrzeżenie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Moje spostrzeżenie  (Przeczytany 4365 razy)
Pablo134
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« dnia: Października 08, 2009, 10:33:58 pm »

Witam.

Nie wiem, czy to tylko mi się wydaje, ale jest coś dziwnego w rozgrywce SC i BW.
Kończę właśnie BW, jestem na 8. misji Zergów i zauważyłem dziwną rzecz.
Wszystkie poprzednie misje, nieważne, którą ze stron gram, są jakby prostsze. Nie wiem, czym to jest spowodowane, tak mi się wydaje. Gdy muszę zniszczyć np. całą bazę Protossów, gra mi się łatwiej, niż gdy w misji celem jest np. zniszczenie Nadświadomości. Jeżeli jest tylko jeden cel, ataki komputera są częstsze i z większą siłą, co nie pozwala się tak spokojnie rozwijać. A gdy jest cała baza, do zniszczenia jest łatwiej.

Może ktoś z Was miał podobne odczucia?


Der_SpeeDer: może byłby pan łaskaw przeczytać regulamin, zanim pan napisał pierwszy post?
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2009, 10:44:37 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #1 dnia: Października 08, 2009, 10:49:46 pm »

Tłumacząc mętne wywody i przytaczanie zbędnych szczegółów, autor wątku doszedł do wniosku, że w misjach istnieje coś takiego, jak stopniowanie poziomu trudności i jego systematyczne podnoszenie z każdą dalszą.

No, kurczę, wodę w proszku wynalazł! "Moje spostrzeżenie", słowo daję. Spostrzeżenie z rodzaju tych, kiedy ktoś mi niedawno powiedział, że druga wojna światowa się skończyła i Niemcy skapitulowali. Warte to naprawdę zakładania tematu?

Jak pan chciał koniecznie coś napisać po zarejestrowaniu, to zamiast się pocić i stękać przy szukaniu tematu, wystarczyło zajrzeć do działu "O sobie" w Offtopicu.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Października 09, 2009, 12:52:46 pm »

Der_SpeeDer, spokojnie, nie wszyscy są takimi geniuszami, jak ty;]

Co do tematu: Tak, ja też zauważyłem, że im dalej w kampanii się jest, tym trudniej grać (trudniej niż poprzednie misje, ale ciągle niezbyt trudno :P).
Można tak, jak SpeeDer, lub tak :P.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2009, 10:03:29 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Pablo134
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #3 dnia: Października 09, 2009, 02:27:53 pm »

Dobra, sorki za głupi temat. Jak co, to proszę o bana lub ostrzeżenie za zaśmiecanie forum i może usunięcie tego wątku, żeby nie kłuł w oczy.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2009, 10:04:13 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Października 09, 2009, 06:50:16 pm »

Pablo, nie martw się, po prostu Speeder miał cięższy dzień (jak to moderator;). ) A spostrzeżenie trafne, jednak pomyśl, jaka to byłaby gra, gdyby stopniowa stawała się łatwiejsza ;D. Za szybko by się skończyła ^^
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2009, 10:04:39 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #5 dnia: Października 09, 2009, 10:12:50 pm »

Na tamten dzień nie narzekałem, czułem się świetnie. Po prostu na liście wkurzających mnie rzeczy, oprócz m.in. ludzi pytających mnie na przystanku, czy jechał już autobus (stałbym jak kołek, gdyby jechał?) i ludzi myślących, że myślą wtedy, kiedy myślą, że myślą, znajdują się też "Kolumbowie" odkrywający po raz n-ty Amerykę, i co gorsza rozgłaszający to wszem i wobec.

Założyciel tematu zaś niech się uspokoi. Ja zabijam tylko śmiechem. Ban tudzież ostrzeżenia dajemy za dużo poważniejsze przewinienia, a poza tym wyśmiałem to, co sobie wybrał jako materiał na nowy temat, jako użytkownik, a nie moderator. Natomiast jako moderator pokreśliłem mu post na czerwono, poprawiając błędy, których tam być nie powinno. A że są tu użytkownicy, którzy zdążyli mi pod tym względem dużo poważniej podpaść, Pablo134 wlecze się póki co na szarym końcu czarnej listy.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #6 dnia: Października 10, 2009, 06:37:52 am »

A język masz cięty niczym brzytwa mojego dziadka, nie strasz nowych userów :P
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #7 dnia: Października 10, 2009, 09:14:00 am »

Brawo. Ja chciałem powiedzieć swoje spostrzeżenie. Otóż, zauważyłem, że w każdej grze, w którą grałem, poziom trudności rósł razem z rozwojem gry (kolejne misje, plansze itp.). Jejku, jaki ja mądry jestem ::).
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2009, 12:00:37 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #8 dnia: Października 10, 2009, 09:06:17 pm »

ludzi pytających mnie na przystanku, czy jechał już autobus (stałbym jak kołek, gdyby jechał?)
Mógłbyś czekać na inny, to chyba logiczne, nie? Jak się przyjdzie punktualnie na przystanek to autobus mógł już odjechać, a może być za 2 minuty, dlatego ludzie się pytają czy już był.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »