StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 05:43:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Rekrutacja SCA Team
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Rekrutacja SCA Team  (Przeczytany 11712 razy)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« dnia: Października 04, 2009, 07:48:39 pm »

Witam.

Pragnę ogłosić wszystkim zainteresowanym, że niniejszym otwarta zostaje rekrutacja do klanu SC Area.
WYMAGANIA
- rekrutujemy wszystkie rasy, ale preferowani są Terranie i Zergowie
- ogólne ogarnięcie gry, znajomość typów ataków, rozmiarów jednostek itp. (nie będziemy nikogo uczyć od zera - to nie przedszkole, że tak powiem)
- czas na grę, minimalna ilość gier rozegranych w tygodniu w ramach treningu z innymi klanowiczami to 20
- chęci i silna motywacja
- gotowość do przyjęcia określonych systemów treningu (nie ma sytuacji, w której każdy trenuje na icku samopas)
A CO W ZAMIAN?
- pomoc w analizie gry, wyszukiwaniu luk w gameplanie i build orderze
- grupa wzajemnej adoracji która pomoże ogarnąć grę i przećwiczyć timingi aby można było zacząć rozwijać inne elementy starcraftowego skilla ;)
- niebawem, kiedy już się rozegramy na dobre, dla najlepszych uczestnictwo w turniejach i clan-warach, które coś znaczą
- planowane są również turnieje z nagrodami tylko dla członków
- możliwość w uczestniczeniu w lidze SCA

A jak się zgłosić? Ano tak, do mnie na maila (carbonitium@gmail.com) wysyłacie 3 replaye ze swoich gier, po jednym vs każda rasa. Następnie proszę o kontakt na GG: 3136691 i tam sobie porozmawiamy, zagramy kilka gier, ew. umówione zostanie spotkanie z którymś z klanowiczów. Po wstępnym sprawdzeniu i pozytywnej reakcji wcielamy do grupy na 2 tygodnie. Jeśli ktoś faktycznie będzie sumiennie ćwiczył i udowodni, że mu zależy, może liczyć na trwałe uczestnictwo.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2009, 08:25:32 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #1 dnia: Października 04, 2009, 08:32:11 pm »

Dwadzieścia gier tygodniowo jako minimum? Mało realne. Przydałoby się wreszcie na dobre odkurzyć StarCrafta, ale wciąż wisi nade mną widmo paru egzaminów, a nawet jeśli je pomyślnie zdam, to później będę kontynuował studia i będę musiał się uczyć.

Poza tym mógłbym grać tylko w weekendy, bo w tygodniu nie ma mnie w domu (wyjeżdżam do Łodzi na studia), a laptop z bezprzewodowym łączem (transfer ograniczony do jednego giga miesięcznie) to za mało na młócenie po sieci w StarCrafta.

Ale poza tym, wizja kusząca.
Może przynajmniej nie musiałbym sobie psuć nerwów kolejnymi rushami (bo jak ostatnio rozegrałem na batku ponad dziesięć gier, i wszystkie rozstrzygano rushami, to mnie, delikatnie mówiąc, szlag trafił - miałem ochotę szukać innych graczy w realu i mordować ich z zimną krwią).
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Października 04, 2009, 09:50:18 pm »

Heh, wiem o czym mówisz SpeeDer dlatego ja na necie gram zawsze bezpieczniejszą opcję ;)
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Października 04, 2009, 10:08:04 pm »
Modyfikuj wiadomość

Cytuj
- planowane są również turnieje

Już dawno żadnego nie było...
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Października 04, 2009, 10:11:17 pm »

Bo ludzie nie grali, nie trenowali, nie udzielali się. Był klan dla klanu. Teraz będzie inaczej, o ile nastroje się utrzymaja.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #5 dnia: Października 04, 2009, 10:12:01 pm »

Chodzi o turnieje z nagrodami TYLKO dla członków klanu. Jak cytujesz, to cytuj CAŁE zdanie, a nie wyrywasz pół zdania z kontekstu.
Zapisane

gaix
Level 2-3
*
Wiadomości: 14



« Odpowiedz #6 dnia: Października 04, 2009, 10:26:31 pm »

Hmm. Chyba niebawem spróbuje dołączyć
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Października 04, 2009, 10:41:51 pm »
Modyfikuj wiadomość

Mniejsza o nagrody, mniejsza o członków... Magiczny ostatnio niestety się nie pokazuje, XeroN również, a to głównie oni się zajmowali organizacją imprez.

Cytuj
Hmm. Chyba niebawem spróbuje dołączyć

Kto to jest gaix?
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #8 dnia: Października 05, 2009, 07:07:27 am »

Gaix to nowy user forum, tak wnioskuję po ilości postów ;) Wczoraj wkradł się na nasz kanał klanowy i zaprosiłem go na stronę. Rafikozor ja będę zajmował się organizacją turniejów dla klanowiczy, a co do play4fun dla wszystkich to musisz szukać albo MJ albo Xerona.
Zapisane

MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #9 dnia: Października 05, 2009, 01:47:58 pm »

Magiczny ostatnio niestety się nie pokazuje, XeroN również, a to głównie oni się zajmowali organizacją imprez.

Jeżeli chodzi o moją nieobecność, to chodzi o mój internet + zdrowie ;), co do turniejów na SCA, jeżeli ktoś się do mnie zgłosi i wyrazi chęć, to coś wymyślę (pisać na GG)^^.

Hmm. Chyba niebawem spróbuje dołączyć

Zapraszamy. Wystarczy trochę chęci do gry ;D.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2009, 03:16:42 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #10 dnia: Października 05, 2009, 02:18:21 pm »

Poprawka, wystarczy DUŻO chęci do gry ^_^;
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #11 dnia: Października 05, 2009, 05:26:26 pm »

Przydałyby się jakieś fajne UMS-y klanowe, :D żeby przetestować nieboraków :D.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2009, 05:47:56 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #12 dnia: Października 05, 2009, 05:48:59 pm »

W jakim sensie?
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #13 dnia: Października 05, 2009, 05:52:12 pm »

Ściągnąłem któregoś razu paczkę tego typu map. Nie było tam wprawdzie rewelacji, ale podstawowe wyzwania micro mogłyby wystarczyć. Nie zmienia to jednak faktu, że najlepiej jest delikwenta sprawdzić w boju :P.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2009, 05:55:08 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #14 dnia: Października 05, 2009, 05:54:17 pm »

Można co najwyżej micro tournament zrobić z nudów. :]
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
« poprzedni następny »