StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 07:51:21 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Mine defusing Terranem
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Mine defusing Terranem  (Przeczytany 8316 razy)
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #15 dnia: Września 30, 2009, 08:47:07 pm »
Modyfikuj wiadomość

Der_SpeeDer, nie każdy na tym forum jest fanem SC. Oprócz miłośników są też gracze, tak jak Tropheus. Można by się z tym sprzeczać, ale imo nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora.

Jak uda mi się znaleźć jakiś fajny materiał n/t pierwszego posta, to wrzucę (jak nie zapomnę). Odnoszę wrażenie, że nie wszyscy widzą różnicę w minowaniu TvP i TvT :P .
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #16 dnia: Września 30, 2009, 08:55:42 pm »

A ja głupi myślałem, że temat jest o rozminowywaniu. Golcami/Tankami robisz dokładnie tak samo jak Dragoonami. "Move" w stronę potencjalnego zagrożenia, "Move" do tyłu, "Hold". Jeden Golec ma 12 ataku, mina ma 20 HP, takie manewry robisz minimum dwoma jednostkami (Tank zada minie tylko połowę swoich obrażeń ponieważ są "Explosive").
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #17 dnia: Września 30, 2009, 09:10:16 pm »

W przeciwieństwie do goonów golcami i tankami nie trzeba zawracać.

Instant hit to największe oszustwo Terran. Ktoś napisał, że pocisk z phase distruptora nie leci wcale tak wolno. Dobra zrób repa, jak rozbrajasz dowolną ilością goonów 3 miny blisko siebie, bez otrzymania obrażeń. HF.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2009, 09:25:29 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #18 dnia: Września 30, 2009, 09:33:31 pm »

Nie wiem o co ci chodzi. Jak już rozbrajam miny to zawsze z obsem. Bez obsa nie umiem (w sumie się nie uczyłem nigdy), chyba, że rozwalę zanim się wkopią. Zresztą PvT rzadziej gram, częściej ZvT.
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #19 dnia: Października 01, 2009, 06:12:23 am »

Dev, jak nie umiesz, to na ch... się wymądrzasz >.< Cały temat jest o rozminowywaniu bez detectorów.
Jak nie masz nic do powiedzenia, to po prostu milcz, zamiast klepać posty na siłę.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2009, 03:43:56 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #20 dnia: Października 01, 2009, 10:54:20 am »

Nie ja zacząłem offtop. Doczepiłem się tylko do prędkości pocisku Goona.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2009, 03:44:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #21 dnia: Października 01, 2009, 02:56:27 pm »

Która była w poście związanym z tematem, wyjaśniała wyższość Terra w tej sprawie.

Edit: Speer co sie czepiasz "tera" ? No i od kiedy skróty pisze się z dużej :P.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2009, 06:43:15 pm wysłana przez SirRaspberry » Zapisane

And that's to say "thank you".
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »