StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 01:04:35 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Chemiczna kontrola ludzi
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Chemiczna kontrola ludzi  (Przeczytany 18533 razy)
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #15 dnia: Września 22, 2009, 09:36:58 pm »

Nic nie wiem o takiej sprawie, i mało mnie obchodzą informacje zdobyte od kolegów. Obchodzi mnie to, co wiem na temat instytucji europejskich z podręcznika i wykładów. I mało mnie interesuje ktoś, kto gdzieś jakieś zajęcia czysto dydaktyczne prowadzi. Mnie interesuje to, co stanowią WE i prawomocne akty wspólnotowe.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #16 dnia: Września 22, 2009, 11:10:20 pm »

To ja dołożę węgla do tego pieca
http://grypa666.wordpress.com/
Njoy ;)
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #17 dnia: Września 23, 2009, 06:27:51 am »

A czy ja tu mówię o ciąży w wyniku gwałtu? Ja tu mówię o ciąży w wyniku: "16-latka zaszła w ciążę z kolegą z klasy i trzeba teraz sobie z tym poradzić", albo "bo nie chce nam się wychowywać dziecka, więc robimy aborcję". Aborcja nie może zostać powszechnie zalegalizowana, bo wtedy do takich sytuacji będzie dochodzić. A jak uważacie, że głoszenie takich poglądów, które przed chwilą przedstawiłem, jest "chore", to co jest dla was zdrowe? Możliwość zabijania ludzi? Nie jestem katolikiem, czy chrześcijaninem - wręcz przeciwnie - ale Europejczycy mają zbyt niski przyrost naturalny, żeby go jeszcze obniżać.

I DerSpeeder - nie rozśmieszaj mnie. UE nie ma zbyt wiele wspólnego z wolnym rynkiem, bo to twór w przeważającej części lewicowy i wręcz socjalistyczny. Jest to ogromna biurokracja, a jak wiemy - biurokracja zawsze dąży do ujednolicenia. A UE ma teraz ogromne możliwości. Niby np. podatki ustala każde państwo z osobna, ale wystarczy, że ktoś rzuci propozycje, że np. "wszystkie państwa UE będą miały podatek 90%" i "europosłowie" to przegłosują i już się ta swoboda kończy. Polska utraciła swoją suwerenność, niestety.
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #18 dnia: Września 23, 2009, 02:11:18 pm »

A czy ja tu mówię o ciąży w wyniku gwałtu? Ja tu mówię o ciąży w wyniku: "16-latka zaszła w ciążę z kolegą z klasy i trzeba teraz sobie z tym poradzić", albo "bo nie chce nam się wychowywać dziecka, więc robimy aborcję".

No i co z tego? Tak czy inaczej - skąd możesz wiedzieć, czy takie dziecko chciałoby się urodzić? Przyjść na świat, a potem zostać odtrącone przez rodziców, którym się nie chce nim zajmować, albo mieć nieszczęście bycia potomkiem nastolatki, która nie umie się nim zająć ani zapewnić mu godnego życia? Uważasz, że takie życie, to jest coś, czego warto bronić? Bo ja nie. Nie uważam tak, ponieważ nie posługuję się absolutami i jakimiś hasłami, tylko staram się dostrzec sprawę taką, jaką jest. Ochrona życia dla samego faktu życia (i przyrostu naturalnego, no ja nie mogę...) jest dla mnie pustym żołądkowaniem się ludzi, którzy żyją we własnym świecie i którzy nie umieją dostrzec, że nie każde życie jest tym, czego człowiek by chciał.

I DerSpeeder - nie rozśmieszaj mnie.

To ty mnie nie rozśmieszaj. Od A do Z widać, że nie wiesz, o czym bredzisz i znowu sypiesz jakimiś hasełkami. Przeczytaj jakiś podręcznik, zapoznaj się z kilkudziesięcioma orzeczeniami ETSu, wtedy pogadamy. A na razie to wygadujesz jakieś głodne kawałki, wynikłe zapewne stąd, że jak reszta eurokrzykaczy, wyrwałeś coś z kontekstu (w tym przypadku skład poszczególnych partii w PE, gdzie najliczniejsza jest partia ludzi każących się zwać socjalistami - zapewne bardzo cię ten fakt zbulwersował, a to w połączeniu z twoją silną alergią na owo pojęcie, uznałeś, że nie musisz już zadawać sobie trudu, aby dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej), i na tej podstawie wygadujesz jakieś niestworzone historie.

Niby np. podatki ustala każde państwo z osobna, ale wystarczy, że ktoś rzuci propozycje, że np. "wszystkie państwa UE będą miały podatek 90%" i "europosłowie" to przegłosują i już się ta swoboda kończy. Polska utraciła swoją suwerenność, niestety.

Chrzanisz, aż się tego słuchać nie chce. Absurdy pokroju tego, jaki wstawiłeś, nie przejdą, ponieważ są pewne pryncypialne reguły, których instytucje WE muszą się trzymać. A nawet jeśli jakimś cudem by przeszły, poszłyby do piachu, gdyby tylko dowolne państwo zaskarżyło rozporządzenie/dyrektywę/decyzję do ETSu (pan słyszał o czymś takim? Wątpię).
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #19 dnia: Września 23, 2009, 02:26:38 pm »

Cytuj
Tak czy inaczej - skąd możesz wiedzieć, czy takie dziecko chciałoby się urodzić? Przyjść na świat, a potem zostać odtrącone przez rodziców, którym się nie chce nim zajmować, albo mieć nieszczęście bycia potomkiem nastolatki, która nie umie się nim zająć ani zapewnić mu godnego życia?

eZZZZZZZZZZZ. A możesz mi powiedzieć, czy takie dziecko ma w ogóle, świadomość tego, że się rodzi? Że jego rodzice, to są głupie 16-latki? No, wątpię.

KAŻDY ma prawo do życia. Nie ważne, czy czarny, żółty, czerwony, biały, Żyd, nazista, chrześcijanin (wiem, że Euro się nie zgodzi :D), KAŻDY.

Aborcja to jest morderstwo, a za nie, to do więzienia powinno się wsadzać.

P.S: Der_SpeeDer, polecam przeczytanie, 2 Art. Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka. Polecam, również, przeczytanie co nieco, na temat aborcji. Jak się trochę wczytasz, to zauważysz, w jakich przypadkach jest dopuszczalna aborcja.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2009, 03:02:43 pm wysłana przez debil666 » Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #20 dnia: Września 23, 2009, 03:06:04 pm »

Cytuj
No i co z tego? Tak czy inaczej - skąd możesz wiedzieć, czy takie dziecko chciałoby się urodzić? Przyjść na świat, a potem zostać odtrącone przez rodziców, którym się nie chce nim zajmować, albo mieć nieszczęście bycia potomkiem nastolatki, która nie umie się nim zająć ani zapewnić mu godnego życia? Uważasz, że takie życie, to jest coś, czego warto bronić? Bo ja nie. Nie uważam tak, ponieważ nie posługuję się absolutami i jakimiś hasłami, tylko staram się dostrzec sprawę taką, jaką jest. Ochrona życia dla samego faktu życia (i przyrostu naturalnego, no ja nie mogę...) jest dla mnie pustym żołądkowaniem się ludzi, którzy żyją we własnym świecie i którzy nie umieją dostrzec, że nie każde życie jest tym, czego człowiek by chciał.

No i tak - więc najlepiej je zabić. A to podobno ja jestem "przeciwko wszelkiej moralności". Gratulacje.

A co do przyrostu naturalnego, to się nie śmiej, bo za kilkadziesiąt lat etnicznych Europejczyków już nie będzie. Za to będziemy bić pokłony do Allaha i nazywać dzieci "Mohhamed".

Cytuj
To ty mnie nie rozśmieszaj. Od A do Z widać, że nie wiesz, o czym bredzisz i znowu sypiesz jakimiś hasełkami. Przeczytaj jakiś podręcznik, zapoznaj się z kilkudziesięcioma orzeczeniami ETSu, wtedy pogadamy. A na razie to wygadujesz jakieś głodne kawałki, wynikłe zapewne stąd, że jak reszta eurokrzykaczy, wyrwałeś coś z kontekstu (w tym przypadku skład poszczególnych partii w PE, gdzie najliczniejsza jest partia ludzi każących się zwać socjalistami - zapewne bardzo cię ten fakt zbulwersował, a to w połączeniu z twoją silną alergią na owo pojęcie, uznałeś, że nie musisz już zadawać sobie trudu, aby dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej), i na tej podstawie wygadujesz jakieś niestworzone historie.

Hahaha orzeczenia ETSu, biurokracja... Powiem to w ten sposób - im prostsze i przejrzystsze wszystko jest, tym lepsze. Konstytucja Stanów Zjednoczonych to ledwie kilka stron. Konstytucja Polski to stron kilkadziesiąt, a UE - kilkaset. UE jest biurokratycznym, neosocjalistycznym tworem, który promuje Arabów ponad ludzi europejskiego pochodzenia - co jest samo w sobie zdradą Europy.

Nienawidzę socjalistów "zwykłych", ale sam jestem socjalistą narodowym. A to ogromna różnica, jest całkowicie inne podejście do sprawy. Dlatego więc dla mnie samo słowo socjalizm to synonim lewackiej, biurokratycznej "ideologii".

Cytuj
eZZZZZZZZZZZ. A możesz mi powiedzieć, czy takie dziecko ma w ogóle, świadomość tego, że się rodzi? Że jego rodzice, to są głupie 16-latki? No, wątpię.

Właśnie. Mam w związku z tym propozycję dla Der Speedera. Może by tak pozwolić mężom zabijać swoje żony? Czasem potrafią być wkurzające, więc - jeśli można zabijać własne dzieci - to dlaczego nie żonę?

Swoją drogą - w oryginalnej przysiędze Hipokratesa był punkcik mówiący o tym, żeby "nigdy nie podawać kobiecie - nawet na jej własne życzenie - środków poronnych. Oczywiście czerwoni z Unii musieli to zmienić. ;/
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2009, 04:24:30 pm wysłana przez Euronymous » Zapisane
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #21 dnia: Września 23, 2009, 04:05:45 pm »

Cytuj
A za przeprowadzanie aborcji powinno się wieszać za... powiedzmy kostkę od nogi i powoli przypalać, żeby cierpienia były jak największe. To po prostu morderstwo - nie "usuwanie ciąży", tylko zabijanie człowieka. I tyle.

I

Cytuj
A czy ja tu mówię o ciąży w wyniku gwałtu? Ja tu mówię o ciąży w wyniku: "16-latka zaszła w ciążę z kolegą z klasy i trzeba teraz sobie z tym poradzić", albo "bo nie chce nam się wychowywać dziecka, więc robimy aborcję".

O niczym nie powiedziałeś. Potępiłeś aborcję jako ogół, bez podziało na tą "zachciankową" i "konieczną". Powiem fachowo - jesteś przeciw interrupcji. Bo tak nazywa się przerwanie ciąży. Powołujesz się, że przez to mamy ujemny przyrost naturalny. A uważasz, że dziecko z Trisomią 18 albo tzw. bezczaszkowiec to średnią podbije? Nie. Doprowadzi do śmierci matki oraz samego dziecka. Nie da się żyć bez głowy. U 16-latki, która urodziła dziecko, taki człowiek nie będzie się prawidłowo rozwijał psychicznie. Dojdzie do patologii, itp. Więc uważasz, że lepiej, aby Europejczykami była ciemna masa w większości. Nie UE, a sama mentalność starego kontynentu doprowadza do tego, że małżeństwa wolą pracować, niż wychowywać dzieci. Co do morderstwa, według powyższych teorii, to morderca jest również lekarz, który zezwala na śmierć i dziecka i matki. To jak? Albo jest się mordercą albo seryjnym mordercą? Bo wy chyba jesteście jedynie przeciw aborcji typu "bo nie chce mi się dziecka wychowywać".

Cytuj
Właśnie. Mam w związku z tym propozycję dla Der Speedera. Może by tak pozwolić mężom zabijać swoje żony? Czasem potrafią być wkurzające, więc - jeśli można zabijać własne dzieci - to dlaczego nie żonę?

Hiperbolizujesz. W taki sam sposób zgodnie z prawem ja mogę Ciebie zabić, gdyż stanowisz dla mnie zagrożenie. Za dużo ogólników.

Taa, UE to biurokracja. Byłeś kiedyś w Chinach? Ja bylem. Genotyp 100% Europejczyka znikł jakieś 3-4 tysiące lat temu. Rodowity Europejczyk nie istnieje, tak samo, jak naturalna blondynka (kobiety o blond włosach, "tych prawdziwych", przetrwały jedynie w Skandynawii). Co do Chin, biurokracja jest tam duużo większa, niż w UE i Polsce razem wziętych. A jakoś chcą ograniczyć przyrost naturalny. Bo mentalność Chińczyków sprawia, że obowiązkiem jest wychowanie dzieci. Podobnie na Bliskim Wschodzie. Nie przeszkodą jest system, ale kultura. UE chciała dać Polsce limity na CO2. Dostali opieprz od KE, a Polska sama zaskarżyła ten fakt. Zapomniałeś, że każdy członek ma prawo weta każdego projektu, który ogranicza swobodę jego narodu. O najważniejszych sprawach dyskutują zebrania przywódców państw, a nie parlament. Tak samo, jak Irlandia odrzuciła traktat, i nikt jej nie zmusił i nie zmusza do ratyfikacji. Choć oczekiwana jest pozytywna decyzja.

Cytuj
Hahaha oznaczenia ETSu, biurokracja... Powiem to w ten sposób - im prostsze i przejrzystsze wszystko jest, tym lepsze. Konstytucja Stanów Zjednoczonych to ledwie kilka stron. Konstytucja Polski to stron kilkadziesiąt, a UE - kilkaset. UE jest biurokratycznym, neosocjalistycznym tworem, który promuje Arabów ponad ludzi europejskiego pochodzenia - co jest samo w sobie zdradą Europy.

I tu jest dowód, że opierasz się na informacjach demagogów. UE NIE POSIADA konstytucji, ponieważ umowa z 2004 roku nie została ratyfikowana. Setki to nawkładali bzdur do internetu niby eurosceptycy.
Nie w konstytucji leży przejrzystość prawa. Konstytucja to ustawa zasadnicza, na którym opierają się inne ustawy. USA ma kilka stron, a prawo jest znacznie bardziej rozgałęzione, niż w Polsce. Tak samo w Chinach. To polskie prawo, jako mieszanina PRL, jest jednym z najbardziej nieprzejrzystych praw na świecie. Nie chodzi o przejrzystość, ale o człowieka. Bo ja polskie prawo jestem w stanie zrozumieć. Tak samo prawnicy. Ale chłop po podstawówce prawa nie rozumie i je łamie. A to, że nie chce się poświęcić czasu na zrozumienie czegoś, to nie wymówka. A teraz trochę o nacjach. Uważasz Arabów, Azjatów i Afrykańczyków za gorszych? A kto wywołał dwie ogromne wojny na kontynencie? Arabowie? Jaki kontynent posiadał największych zbrodniarzy i złoczyńców w całej historii świata? Kto w imię pokoju zlikwidował kolonie, robiąc z połowy Afryki kontynent biedy, wojen i zacofania? Arabowie SĄ lepsi. Azjaci również. Europejczycy to banda zadufanych w sobie hipokrytów, uważających się za lepszych, bo są Europejczykami. Nie bez powodu Europa jest nazywana kontynentem zbierającym najwięcej śmiecia w historii. Ci twoi wielcy Europejczycy, sami prowadzą do autodestrukcji. I mówię tu o całej Europie, nie tylko o UE. Nawet arabscy terroryści są lepsi. Bo oni są gotowi ginąć za swoje przekonania. Czołowe kraje Europy zmieniają zdanie w zależności od ilości pieniędzy i kontaktów handlowych. Bo napaść wspólnie z USA na Irak to obrona pokoju na świecie. Ale Koreę, Chiny czy Iran to już trudno ruszyć?

Cytuj
A co do przyrostu naturalnego, to się nie śmiej, bo za kilkadziesiąt lat etnicznych Europejczyków już nie będzie. Za to będziemy bić pokłony do Allaha i nazywać dzieci "Mohhamed".

Większość Europy to robi. Allacha zastępują słowem 'Bóg". Bez obawy. Arabowie również obawiają się tego, że Europa zacznie ich znowu chrystianizować, jak podczas krucjat. Od nas wyrosły krucjaty dla ziem, pieniędzy i sławy. U nich 'Bo Bóg tak chce". Europejskie przekonania są oparte na pieniądzu i bogactwie. Dlatego Europejczycy będą w 50% Arabami.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2009, 08:06:26 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #22 dnia: Września 23, 2009, 04:14:34 pm »

Co do konstytucji UE, to faktycznie popełniłem gafę. Nie chodziło mi o konstytucję jako taką, tylko po prostu prawa UE, które po zebraniu w całość zapełniają kilkaset stron drobnym druczkiem.

Cytuj
O niczym nie powiedziałeś. Potępiłeś aborcję jako ogół, bez podziało na tą "zachciankową" i "konieczną" . powiem fachowo - jesteś przeciw interrupcji. Bo tak nazywa się przerwanie ciąży. Powołujesz się, że przez to mamy ujemny przyrost naturalny. A uważasz, że dziecko z Trisomią 18 albo tzw. bezczaszkowiec to średnią podbije? Nie. Doprowadzi do śmierci matki oraz samego dziecka. Nie da się żyć bez głowy. U 16latki która urodziła dziecko. taki człowiek nie będzie się prawidłowo rozwijał psychicznie. Dojdzie do patologii itp. Więc uważasz, że lepiej aby Europejczykami była ciemna masa w większości. Nie UE a sama mentalność starego kontynentu doprowadza do tego, że małżeństwa wolą pracować, niż wychowywać dzieci. Co do morderstwa, według powyższych teorii, to morderca jest również lekarz, który zezwala na śmierć i dziecka i matki. To jak? albo jest się mordercą albo seryjnym mordercą? Bo wy chyba jesteście jedynie przeciw aborcji typu "bo nie chce mi się dziecka wychowywać".

Popieram eugenikę, więc aborcja przeprowadzona w takich ekstremalnych przypadkach, jak to opisałeś powinna być dozwolona. Ale stanowczo sprzeciwiam się powszechnemu prawu do aborcji, którego domagają się czerwoni z UE, lewackie feministki i murzyn Obama.

Cytuj
Taa, UE to biurokracja. Byłeś kiedyś w Chinach? Ja bylem. Genotyp 100% Europejczyka znikł jakieś 3 -4 tysiące lat temu. Rodowity Europejczyk nie istnieje, tak samo, jak naturalna blondynka (kobiety o blond włosach 'tych prawdziwych" przetrwały jedynie w Skandynawii). Co do Chin, biurokracja jest tam duużo większa niż w UE i Polsce razem wziętych. A jakoś chcą ograniczyć przyrost naturalny. Bo mentalność Chińczyków sprawia, że obowiązkiem jest wychowanie dzieci. Podobnie na bliskim wschodzie. Nie przeszkoda jest system, ale kultura. UE chciała dać Polsce limity na CO2. Dostali opieprz od KE a Polska sama zaskarżyła ten fakt. Zapomniałeś że każdy członek ma prawo Weta każdego projektu, który ogranicza swobodę jego narodu. O najważniejszych sprawach dyskutują zebrania przywódców państw, a nie parlament. tak samo jak Irlandia odrzuciła traktat, i nikt jej nie zmusił i nie zmusza do ratyfikacji.Choć oczekiwana jest pozytywna decyzja.

Nie - to nie jest tak. Z biologicznego punktu widzenia rasa żółta jest najmniej aktywna seksualnie, ich kultura też jakoś ich nie... "wspiera". ;) Tu chodzi o to, że słaba sytuacja ekonomiczna Polski (wysokie podatki) oraz napływ niebiałych imigrantów sprawiają, że ludzi NIE STAĆ na wychowanie np. 5 dzieci. Przez to mamy coraz więcej jedynaków. Za to idealnie "praca" wychodzi Arabom i Turkom, które przyjeżdżają do Europy, biorą socjal i produkują jak najwięcej dzieci, żeby dostać kolejne zasiłki.



Jedziemy dalej:

Cytuj
A teraz trochę o nacjach. Uważasz Arabów, Azjatow i Afrykańczyków za gorszych?

Tak.

Cytuj
A kto wywołał dwie ogromne wojny na kontynencie?

Nie wiem, co mają wojny do tego, czy ktoś jest na wyższym poziomie cywilizacyjnym, kulturowym, itd. Poza tym wojny to czas największych osiągnięć i najszybszego rozwoju technologicznego.

Cytuj
jaki kontynent posiadał największych zbrodniarzy i złoczyńców w całej historii świata?

Żyd Lenin, Chińczyk Mao Tse Tung...

Cytuj
Kto w imię pokoju zlikwidował kolonie, robiąc z połowy Afryki kontynent biedy, wojen i zacofania?

Hahahaha... mocne. Gdyby nie Europejczycy, to murzyni nadal siedzieliby na drzewach i łazili nago.

Cytuj
Arabowie SĄ lepsi. Azjaci również.

 ::)

Cytuj
Europejczycy to banda zadufanych w sobie hipokrytów, uważających się za lepszych, bo są europejczykami.

Przypominam, że ci "zadufani w sobie hipokryci" zwani Indoeuropejczykami w ciągu kilku tysięcy lat zdominowali niemal całą planetę. Jedyne miejsca, które były pozbawione naszych wpływów to wschodnia Azja. Czyli wychodzi na to, że prawie cały świat kontrolowało 8% ludności.

Cytuj
Nie bez powodu Europa jest nazywana kontynentem zbierającym najwięcej śmiecia w historii.

No ostatnio, to trochę śmiecia niestety zbieramy.

Cytuj
reszta wypowiedzi

Czy ja mówię, że popieram działania dzisiejszych rządów? Nie. Dlatego ataku na Irak w to nie mieszaj.

Cytuj
Większość Europy to robi. Allaha zastępują słowem 'Bóg". Bez obawy. Arabowie również obawiają się tego, że Europa zacznie ich znowu Chrystianizować jak podczas krucjat. Od nas wyrosły krucjaty dla ziem, pieniędzy i sławy. U nich 'Bo Bóg tak chce". Europejskie przekonania są oparte na pieniądzu i bogactwie. Dlatego Europejczycy będą w 50% Arabami

Nie popieram chrześcijaństwa, bo to semicka religia oparta na słabości i materializmie, więc...


Der_SpeeDer: znowu wygłaszasz poglądy rasistowskie i antysemickie. Nie wystarczyło ci poprzednio? Mało ci jeszcze ostrzeżeń? Bo jak tak strasznie chcesz, można ci załatwić kolejne. Z banem włącznie.

W takim razie domagam się również ostrzeżenia/bana dla Xel'Demona, który głosi skrajnie rasistowskie (antybiałe) poglądy. I już nic na ten temat nie piszę, jak chcesz na ten temat porozmawiać, to PM/GG.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2009, 04:34:26 pm wysłana przez Euronymous » Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #23 dnia: Września 23, 2009, 04:17:45 pm »

Powiedziałbym coś, ale Xel'Demon wyjaśnił chyba wszystko. Nic dodać, nic ująć.

Z Euronymousem i z resztą kiboli rozmawiać się normalnie nie da, bo umieją tylko operować ogólnikami oraz wyszukiwać jedynie negatywne aspekty omawianego zjawiska. A od czasu do czasu kompromitują się kompletnie, w rodzaju tego, co odwalił Euro, kiedy to przemianował "orzeczenia ETSu" na "oznaczenia ETSu". Nie no, pasuję, jeśli mam z kimś takim poważnie rozmawiać.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #24 dnia: Września 23, 2009, 04:23:24 pm »

Sorry, ale pisałem to w pośpiechu i nie czepiaj się literówek. Często myślę jedno, a piszę coś innego. I zauważ, że ja cię nie obrażam, nie wyzywam. Prowadzę dyskusję w sposób kulturalny, szkoda że nie wszyscy tak robią.

Jak chcesz dalej o tym rozmawiać, to pisz na GG lub PM, bo zbyt niepoprawne rzeczy się poprawiają i zaraz wszystko szlag trafi.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #25 dnia: Września 23, 2009, 04:23:57 pm »

Moim zdaniem powinna być aborcja tylko w przypadku uszkodzonego płodu (nieuleczalna ciężka choroba, wady genetyczne itp.) lub w przypadku gdy kobieta została zgwałcona.



Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #26 dnia: Września 23, 2009, 04:35:10 pm »

@ Euronymous

Nie będę z tobą dalej o tym rozmawiał, bo za każdym razem posługujesz się w miejsce argumentów demagogicznymi hasłami (jak nie o socjalistach, to o biurokracji, o przyroście naturalnym i innych), a w dodatku znowu zacząłeś głosić rasistowskie poglądy, wyzywając ludzi innych nacji od ostatnich. Za to ostatnie powinieneś już dostać kolejnego warna.

Jeśli na orzeczenia ETSu twój jedyny komentarz to "hahaha", po czym gadanie o czymś kompletnie niezwiązanym z tematem (czyli znowu demagogiczny bełkot, tym razem o tym, jaka to z tej UE jest biurokracja), to nie ma w ogóle o czym mówić.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #27 dnia: Września 23, 2009, 05:07:32 pm »

Cytuj
    A teraz trochę o nacjach. Uważasz Arabów, Azjatow i Afrykańczyków za gorszych?


Tak.

To było pytanie retoryczne. Reszta wypowiedzi jest skierowana na to pytanie.

 

Cytuj
Nie wiem, co mają wojny do tego, czy ktoś jest na wyższym poziomie cywilizacyjnym, kulturowym, itd. Poza tym wojny to czas największych osiągnięć i najszybszego rozwoju technologicznego.

Przykład z życia: Dwóch profesorów nie zacznie drugiej wymiany zdań od kija i łańcucha. Dresiarze tak. Ta "wyższość cywilizacyjna" zobowiązuje, zwłaszcza że Japonia & Chiny przez baardzo długi czas wyprzedzały Europę we wszystkim. Wynalazek m.in. papieru pozwolił na skok technologiczny reszty świata. Tak, wojna to postęp, ale nie we wszystkich dziedzinach. Kultura Europy po IIWW cofnęła się o dwa wieki. Stan dwudziestolecia międzywojennego jest teraz. Nie ma jedynie faszystów i nastrojów nacjonalistycznych. W efekcie to, co rozwinęło się za szybko, musi czekać na resztę. Nawet technologii informatycznych to dotyczy.

Cytuj
    jaki kontynent posiadał największych zbrodniarzy i złoczyńców w całej historii świata?


Żyd Lenin, Chińczyk Mao Tse Tung...

Już sama Rosja ma więcej tyranów niż większość państw Azji (właściwie wszystkie, po wyłączeniu zauralskiej części Rosji). Lenin był Europejczykiem. Wypuścili go, aby narobił bałaganu w Rosji.

Co do wyróżniania Żydów, i tak wszyscy macie korzenie sięgające Afryki. I ty, i każdy inny.

Cytuj
Hahahaha... mocne. Gdyby nie Europejczycy, to murzyni nadal siedzieliby na drzewach i łazili nago.

Żyliby szczęśliwie według własnego rytmu. To, że Aborygen przykładowo nie ma ipoda, nie czyni jego życia mniej szczęśliwym. Kolonie pokazały Afrykanom, jak można się zorganizować. Wyzyskiwali, ale dbali. Zostawili ich w trakcie rozbudzania tożsamości narodowej. Więc nadal szukają trzeciej drogi i rozwiązują konflikty na wzór Europejczyków - wojnami. To tak, jakbyś został adoptowany, a w wieku 11 lat wyrzucony na ulicę. Pamiętasz opiekę, ale musisz się przystosować do ulicy.

Cytuj
Przypominam, że ci "zadufani w sobie hipokryci" zwani Indoeuropejczykami w ciągu kilku tysięcy lat zdominowali niemal całą planetę. Jedyne miejsca, które były pozbawione naszych wpływów to wschodnia Azja. Czyli wychodzi na to, że prawie cały świat kontrolowało 8% ludności.

Za pomocą wojny i podstępów. Dyplomaci rozmawiali w salonach. Ale jak dyplomata miał rozmawiać z wodzem Amerykanów (potocznie zwanych Indianami), to chwytał za broń. Zachowywał się jak ten dzikus, wyróżniała go jedynie lepsza broń i taktyka. Dlatego ta reszta świata patrzy teraz na nas, jak na śmiecia.

Cytuj
Nie popieram chrześcijaństwa, bo to semicka religia oparta na słabości i materializmie, więc...

Zły kontekst, tak samo, jak ten z rządami powyżej. Musisz to połączyć. Średniowieczna Europa to uniwersalizm. Nadal cała Europa to chrześcijanie (wyjątki na Bałkanach). Protestanci, anglikanie... wszyscy są chrześcijanami. A do czasów XVII wieku Kościół miał władzę nad Europą. Tzw. oparta na słabości potęga.

Ogólnie trafiłeś na mój temat. Studiuje historię i (tu zachowam się egoistycznie i pysznie), posiadam wiedzę stanowczo bogatszą od 90%, a nawet 95% Polaków. Tak samo należę do mniejszości czytającej książki.


Edit:
A, zapomniałem. Chyba z tymi wywodami za bardzo odbiegamy od treści właściwej tematu.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2009, 07:38:20 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #28 dnia: Września 23, 2009, 05:16:50 pm »

Rozwaliłeś mnie swoim antybiałym rasizmem. Skoro się kolorowym nie podobają zdobycze cywilizacji europejskiej, to niech nie przyjeżdżają do naszych krajów. Skoro im się nie podoba, to wynocha i tyle! Co to ma być? Czy ja do kogoś przychodzę i mówię, że dla mnie jest śmieciem? Nie, jestem czyimś gościem i takich rzeczy nie wypada.
Zapisane
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #29 dnia: Września 23, 2009, 05:30:31 pm »

Nie ma w mojej wypowiedzi nic przeciw białym. Mam sporo przeciw działaniom historycznym Europejczyków. Na takiej zasadzie, sam nie jesteś biały. Ja też nie jestem. Biali są Skandynawowie, i jeżeli przyjąć twoje rozumowanie, to ty również jesteś gościem. Uogólniasz wszystkich. To działa na zasadzie, że np: ja mam pewien opór wobec Rosjan za np. napaść 17 września, ale nie przeszkadza mi np. praca z obywatelem Rosji.

I patrząc po kolejności, to my, Europejczycy, jako pierwsi osiedlaliśmy się u Azjatów i Afrykańczyków. teraz oni robią to samo.

Co do kolorów, jeżeli zamieszkałbyś w pasie równika, to twoje potomstwo po np. 10 pokoleniach uzyskałoby ciemniejszą karnację. Organizm przystosowuje się do warunków. Różnice dotyczą zmian najmniejszego stopnia. "Biały", jak ty to określasz, pod względem psychiki nie różni się od "Czarnego". Myślę że twoja niechęć, równie jak antysemityzm, wynika z niedoinformowania i zwykłego strachu. Zawsze tak było. Po raz pierwszy powiem coś o charakterze ofensywnym. Otóż odnoszę wrażenie, że nie rozumiesz, źle interpretujesz moje wypowiedzi, co by wskazywało na to, że nie jesteś w stanie zinterpretować moich słów we właściwym znaczeniu. Jak chcesz, to mogę pisać prostszym językiem i używać większej ilości przykładów. Odnoszę również wrażenie, że uważasz swój światopogląd za jedyny i słuszny, w wyniku czego wszelkie kontrargumenty traktujesz jako argumenty typu "ad persona", czyli obraźliwe i ofensywne.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2009, 07:34:33 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
« poprzedni następny »