StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 01:30:52 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Chemiczna kontrola ludzi
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Chemiczna kontrola ludzi  (Przeczytany 18491 razy)
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« dnia: Września 19, 2009, 11:34:25 am »

Od 31 grudnia 2009 r. Unia Europejska ma pozbawić mieszkańców państw unijnych praw do korzystania z naturalnych terapii oraz dostępu do ziół, suplementów i witamin. Według rozwiązań prawnych przygotowanych przez Komisję Kodeksu Żywnościowego WHO oraz Unię Europejską, od 2010 roku:

- wszystkie rośliny jadalne mają być obowiązkowo napromieniowane (poddane działaniu dużych dawek radioaktywnego kobaltu 60 lub cezu 137, promieni gamma, albo wiązek elektronów o ogromnej prędkości), naszpikowane pestycydami.

- nielegalna stanie się sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół oraz bazujących na nich terapii (już niektóre z nich zostały zabronione).

- wszystkie zwierzęta, łącznie z hodowanymi ekologicznie mają obowiązkowo zażywać antybiotyki i hormony wzrostu.

- przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw nie będzie możliwa bez zezwolenia i objęta ścisłymi regulacjami.

- nastąpi zakaz rozpowszechniania informacji na temat naturalnych środków leczniczych.

Jest szansa na przeciwstawienie się i zablokowanie tych działań! Jedną z form jest przeprowadzenie referendum, jednak aby mogło się ono odbyć potrzebne jest milion głosów pod petycją. Wyraź swój sprzeciw przeciwko bezczelności rządzących.

Petycja do podpisania:
http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies.php

-------------------------

Link do tego: http://www.pro-life.org.pl/2009/02/chemiczna-kontrola-ludzi-codex.html

Znalazł to na necie mój staruszek. Nie bardzo w to wierze, ale może dlatego , że nie chcę. Jest parę faktów, które świadczą, że tak będzie. Na przykład to, że zbudowano bank zbóż, będzie on zawierał zdrowe zboża, które są dla tych, którzy wymyślili taką niedorzeczność. Filmik na YouTube w którym jakaś doktorka wypowiada się na ten temat został skasowany, chociaż jeszcze dzisiaj nad ranem można było go obejrzeć, gdyby to było "takie coś" czy tak szybko by reagowali? W Ameryce już dodają do wody fluor, który odwapnia kości. Sam nie wiem co o tym myśleć to 'chorawe' takie jest...
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #1 dnia: Września 19, 2009, 04:02:08 pm »

Nic nowego. Słuchałem już pod adresem Unii większych idiotyzmów. A wydają mi się ostatnimi czasy jeszcze głupsze, odkąd mam na studiach przedmiot o nazwie Wstęp do Prawa Europejskiego (a tym samym - widzę, że rozmaici krzykacze, głosząc te teorie, nie mają z reguły zielonego pojęcia, o czym chrzanią). Mohery i inni kibole TV Trwam / Radia Maryja / Ojca Rydzyka królują tutaj w kategorii durnoty wymyślanych bredni.

Nowy stek głupot niewart jest nawet szerszego komentarza. Olać, i tyle.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #2 dnia: Września 20, 2009, 02:48:07 pm »

http://www.pro-life.org.pl/2007/11/aborcja-przy-uyciu-roztworu-soli.html
Wystarczy spojrzeć na komentarze ludzi żeby domyśleć się ilorazu inteligencji tych co wchodzą na tego bloga :P
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #3 dnia: Września 20, 2009, 03:20:29 pm »

Jeszcze jeden idiotyzm - tym razem o aborcji?

Kurde, co to za sajt jest? Ogólnokrajowego Zrzeszenia Totalnych Idiotów?
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #4 dnia: Września 20, 2009, 05:16:49 pm »

Chyba zrzeszenie ludzi o nadmiernej wrażliwości i naiwności (bo te biedne nienarodzone dzieci giną, to bestialstwo, ja bym powiesiła na krzyżu te mordercze matki.)

http://www.pro-life.org.pl/2008/04/eugenika.html
jak można przekręcić fakty, to jest mistrzostwo. Ten Admin powinien pracować w gazecie "fakt" albo w Radiu Maryja.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2009, 05:33:35 pm wysłana przez Mardok » Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #5 dnia: Września 20, 2009, 06:45:26 pm »

Raczej jako żywy przykład na studiach, jak NIE POWINIEN wyglądać w miarę inteligentny i wykształcony człowiek. Niestety, ludzie niskiej klasy umysłowej to w Polsce duża większość, niestety. A takie żałosne i płytkie argumenty do nich trafiają. No bo jak człowiek, który w ciągu roku nie przeczytał ani jednej książki, może się wypowiadać o Traktacie Lizbońskim? Bo akurat przeczytanie treści zawartych w tym dokumencie, pozwala zbić wszelkie idiotyczne argumenty pseudo-eurosceptyków.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2009, 09:11:27 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #6 dnia: Września 22, 2009, 05:42:57 pm »

We Francji już jest zakaz uprawiania ziół, jakąś kobietę aresztowano za to, że posadziła sobie rumianek. Na tym korporacje farmaceutyczne zbiją fortunę!

A w Polsce chcą zrobić tak jak w Anglii: na wszystko paracetamol i gorącą herbatę! Wiem, bo mieszkam w Anglii, nie mogłem dojść samemu do toalety, ledwo widziałem gdzie drzwi są i lekarz przepisał mi tylko gorącą herbatę (FTW!!!). Tego samego w Polsce chcą, to idiotyzm. Szybko powinniśmy zwinąć manatki i spieprzać z tej "unii".
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #7 dnia: Września 22, 2009, 07:07:25 pm »

No jasne, bo Związek Socjalistycznych Republik Unii Europejskiej jest idealny i nikt nie ma prawa się mu sprzeciwiać. ;/ Akurat nie mówię, że to prawda, ale każdy, kto się sprzeciwia temu neosocjalistycznemu tworowi jest od razu wyzywany od moherów, rydzyków itd. A za przeprowadzanie aborcji powinno się wieszać za... powiedzmy kostkę od nogi i powoli przypalać, żeby cierpienia były jak największe. To po prostu morderstwo - nie "usuwanie ciąży", tylko zabijanie człowieka. I tyle.
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #8 dnia: Września 22, 2009, 07:17:07 pm »

A za przeprowadzanie aborcji powinno się wieszać za... powiedzmy kostkę od nogi i powoli przypalać, żeby cierpienia były jak największe. To po prostu morderstwo - nie "usuwanie ciąży", tylko zabijanie człowieka. I tyle.

Dla mnie głoszenie takich poglądów jest chore. I tyle.


We Francji już jest zakaz uprawiania ziół, jakąś kobietę aresztowano za to, że posadziła sobie rumianek.

Skąd te dane? Też z tamtej strony?

A w Polsce chcą zrobić tak jak w Anglii: na wszystko paracetamol i gorącą herbatę! Wiem, bo mieszkam w Anglii, nie mogłem dojść samemu do toalety, ledwo widziałem gdzie drzwi są i lekarz przepisał mi tylko gorącą herbatę (FTW!!!).

Czytając tę relację odnoszę wrażenie, iż trafiłeś właśnie do jednego z tych "lekarzy", którzy leczą metodami naturalnymi, których to lekarzy podobno (według przytaczanych wcześniej rewelacji) Unia ma tępić i wyrywać z korzeniami.

Szybko powinniśmy zwinąć manatki i spieprzać z tej "unii".

Teraz mam wrażenie, że twoja orientacja w temacie jest nikła, więc takich hasełek to już na pewno nie rozgłaszaj. Bo nie wiesz, o czym mówisz.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2009, 07:32:51 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #9 dnia: Września 22, 2009, 07:49:35 pm »

Taaa, niech zgwałcą Ci matkę, urodzi dziecko i nazywaj go bratem. Matka niech go wychowuje i takie tam. Co z tego, że ojciec nieznany. Druga sprawa. Domagano się śmierci Hitlera, nazistów, wielu innych przestępców. Ale to też ludzie, ta? Co z tego, że w wyniku gwałtu powstała ciąża pozamaciczna będąca zagrożeniem dla dziecka, jak i matki. Przecież to też ludzie, więc zamiast śmierci jednej osoby niech umrą dwie. Nie zgadzacie się na śmierć dziecka, zgadzacie na dozgonna skazę na psychice, śmierć drugiej osoby albo ogromne cierpienie dla rodziny. Życie ludzkie jest takie, że w imię dobra jednej grupy trzeba poświęcić inną. Aby była jasność, jeżeli moja śmierć uratuje np: dwie osoby, to się na nią zgodzę. Tak, podpisałem zgodę na oddanie moich organów po śmierci. To się nazywają wybory moralne. Miałem przykład dziecka, które powiesiło się, gdyż, pisząc w liście pożegnalnym, nie potrafiło pogodzić się z tym, iż jego życie pozbawiło życia matki i zniszczyło rodzinę. I proszę nie wylatywać mi tutaj z nauką chrześcijańską. W niej też pozwalano na śmierć jednostki w imię grupy. Więcej oczytania w np: Dostojewskim, a nie tylko w lekturach szkolnych.

Co do tych niby praw z Anglii. To, że Polacy potrafią kopiować durne pomysły, to nic nowego. Na tej samej zasadzie Polska to państwo totalitarne. Wybaczcie, ale argumenty osób, które nie przeczytały statutów i szeregu praw i postulatów UE (około 3 tysiące stron), są dla mnie zupełnie niewiarygodne. A jestem stuprocentowo pewny, że żaden z was nie przeczytał nic więcej oprócz punktów traktatu Lizbońskiego. Zapamiętać sobie, nie ma systemu doskonałego, a większość eurobredni bierze się stąd, iż kilku demagogów wyrwało parę zdań z kontekstu i robi z tego aferę.

Prawdopodobnie nie popierasz socjalizmu. Aby nie było, doktryna Marksa i Engelsa jest wręcz Edenem, tylko ludzie nie potrafią właściwie go wykonać. Socjalizm zakłada równość między wszystkimi, której nigdy nie będzie. Rozróżnij socjalizm teoretyczny od realnego.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2009, 09:04:11 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #10 dnia: Września 22, 2009, 08:46:21 pm »

Ja aborcji nie jestem przeciwny, są różne powody i przypadki.


Cytuj
Skąd te dane? Też z tamtej strony?
Nie, te dane są z jakiejś innej strony, nie pamiętam jakiej.

Cytuj
Czytając tę relację odnoszę wrażenie, iż trafiłeś właśnie do jednego z tych "lekarzy", którzy leczą metodami naturalnymi, których to lekarzy podobno (według przytaczanych wcześniej rewelacji) Unia ma tępić i wyrywać z korzeniami.
Nie uważam żeby metoda naturalna polegała na zapchaniu się paracetamolem.

Cytuj
Teraz mam wrażenie, że twoja orientacja w temacie jest nikła, więc takich hasełek to już na pewno nie rozgłaszaj. Bo nie wiesz, o czym mówisz.
Nie jestem specjalistą, podaj argument dla którego (kompletnie) miał bym nie wiedzieć o czym mówię. I czemu miał bym nie rozgłaszać własnego zdania?
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #11 dnia: Września 22, 2009, 08:53:24 pm »

Temat zaczął się rzeczowo, ale to, co z niego "wyrosło", to IMO tragedia ;/.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2009, 09:00:55 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #12 dnia: Września 22, 2009, 09:04:36 pm »

Najlepiej jest zostawić ludziom swobodę wyboru, a nie wprowadzać tyle norm, poziomów, wymogów itp. To jest trochę chore żeby nad góralem siedział jakiś urzędas z Unii i mówił mu jak ma robić oscypka. Ograniczenie możliwości kupowania leków (w każdej formie, bo to co tam jest wypisane to brednie) jest niedobre.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #13 dnia: Września 22, 2009, 09:20:48 pm »

Wybaczcie, ale argumenty osób, które nie przeczytały statutów i szeregu praw i postulatów UE (około 3 tysiące stron), są dla mnie zupełnie niewiarygodne. A jestem stuprocentowo pewny, że żaden z was nie przeczytał nic więcej oprócz punktów traktatu Lizbońskiego.

Mnie proszę wyłączyć z tej grupy, jako że studiuję prawo i w tym roku miałem prawo europejskie. I oprócz Traktatu Lizbońskiego zapoznałem się z kilkudziesięcioma orzeczeniami ETSu, od spraw Van Gend & Loos i Flaminio Costa v. ENEL aż po SPUC v. Grogan czy Zhu Chen.

Aczkolwiek z resztą się w pełni zgadzam - może z wyjątkiem tego o Polsce jako państwie totalitarnym.


Nie uważam żeby metoda naturalna polegała na zapchaniu się paracetamolem.

Mówiłeś o herbacie.

Nie jestem specjalistą, podaj argument dla którego (kompletnie) miał bym nie wiedzieć o czym mówię.

Po pierwsze podchodzisz do zagadnienia bardzo, ale to bardzo nierzetelnie, przede wszystkim poprzez wyszukiwanie wyłącznie negatywnych stron omawianego zjawiska i dobieranie sobie takich przykładów, jakie są maksymalnie nagłaśniane przez euro-krzykaczy, żeby wywołać kolejną aferę. Później na podstawie pojedynczego przypadku podnosisz wrzask, abyśmy wynieśli się z Unii, lejąc kompletnie na rozliczne korzyści, jakie nam członkostwo w Unii oraz WE daje - i to nie tylko te finansowe (dotacje unijne są pewną częścią naszego budżetu), ale też te związane z gwarancjami wynikającymi z czterech swobód rynku, z praw podstawowych i europejskich regulacji prawnych, które m.in. zwiększają ochronę praw podmiotowych jednostek.

Najlepiej jest zostawić ludziom swobodę wyboru, a nie wprowadzać tyle norm, poziomów, wymogów itp. To jest trochę chore żeby nad góralem siedział jakiś urzędas z Unii i mówił mu jak ma robić oscypka.

To, że ktoś nie ma pojęcia, na jakiej zasadzie działają organy WE i jakiego rodzaju prawo jest stanowione w owych organach, a mimo to krytykuje ten system - to jest DOPIERO chore.
Twierdzenie, iż "urzędas z Unii" ma jakiekolwiek prawo nakładać na jednostkę zobowiązania, jest bzdurą, jakich mało, która - co na kilometr widać - wynika ze skrajnego laicyzmu.

Ograniczenie możliwości kupowania leków (w każdej formie, bo to co tam jest wypisane to brednie) jest niedobre.

Nie tylko niedobre, ale też niemożliwe - bo jest to jawne zaprzeczanie jednej z podstawowych swobód rynku wspólnotowego w postaci zasady swobodnego przepływu towarów. Ale żołądkujący się bezustannie eurosceptycy o takich rzeczach nie mają pojęcia - stąd zastępują swoją ignorancję kretyńskimi mitami i wierutnymi bredniami.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #14 dnia: Września 22, 2009, 09:28:21 pm »

To przepraszam, to są informacje zdobyte od kolegi który się dużo interesuje tego typu sprawami, słyszałem też że człowiek któremu nie udało się pociągnąć swojej firmy i splajtował, został ekspertem w Unii i teraz uczy polskich szefów jak prowadzić firmę, to też nagłośniona sprawa?
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
« poprzedni następny »