StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 04:34:32 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Problem z instalacją Starcrafta Windows 7
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problem z instalacją Starcrafta Windows 7  (Przeczytany 12490 razy)
azaffi
Gość
« dnia: Marca 26, 2013, 01:05:43 pm »

Przy próbie instalacji wyskakuje błąd "Setup was unable to create the following directory Starcraft" - jak temu zaradzić? Próbowałem zmieniać lokacje instalacji, uruchamiać jako administrator - nic nie pomogło. Jakieś sugestie?
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2013, 12:36:35 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #1 dnia: Marca 27, 2013, 12:56:30 am »

Jeśli wiesz gdzie dokładnie instalator próbuje utworzyć ten katalog, to utwórz go po prostu ręcznie. Istnieje duża szansa, że instalator zobaczy, że katalog już istnieje i przejdzie do następnego kroku.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
azaffi
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Marca 27, 2013, 10:08:43 am »

Nie wiem właśnie, gdzie dokładnie się to znajduje... Szukałem, ale nie widzę takich folderów. Dokładny błąd to:


Setup was unable to create the following directory:
    C:\Windows
Error 0x00000005:  Odmowa dostępu.
(C:\Files\Installer\setup\DiskUndo.cpp:471)

Installation aborted.

« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2013, 06:49:43 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #3 dnia: Marca 27, 2013, 05:38:33 pm »

Korzystasz z płyt czy zassałeś instalator z konta Battle.net? Jeżeli płyty, to polecam założyć konto i zarejestrować klucz. Dostaniesz dostęp do instalatora - jedyny minus to czas oczekiwania na ściągnięcie wszystkich danych. U mnie za jego pomocą instalowało się bez problemu.

Swoją drogą rozumiem, że konto usera Win7 na którym instalujesz SC ma pełen dostęp?

Inna sprawa, że Twój problem nie jest odosobniony, śledź ten wątek:
http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/8481388608
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2013, 06:45:16 pm wysłana przez nAiL » Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »