StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 05:17:39 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  No więc ten tego...
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: No więc ten tego...  (Przeczytany 10572 razy)
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #15 dnia: Września 13, 2009, 03:38:37 am »

Milcz zdrajco!

Ja jestem stróżem regulaminu! Obrońcą zasad! Protektorem praw tego forum! Jestem strażnikiem porządku! Wartownikiem przepisów! Żołnierzem, każdego podpunktu! Gwardzistą normy, którą wyznacza regulamin! Jestem wybrańcem regulaminu, 24/7!
! Chwała i cześć Regulaminowi !Nic nie stoi ponad Świętym Regulaminem, nawet Administratorzy! Moim przeznaczeniem jest jego obrona, zostałem wybrany! W imię Regulaminu skazuje na potępienie tych, którzy go podważają! Amen!
Strzeżcie się mojego fanatycznego podejścia, łamacze praw! Hahaha! (błyskawica i grzmot w momencie śmiechu 666).


Owszem Negro, masz rację z: "witamy i witaj", ale błędy są błędami. W regulaminie nie ma czegoś takiego jak pobłażliwość O_O. Tak jak wyżej napisałem: "Nic nie stoi ponad Świętym Regulaminem, nawet Administratorzy!".

Nie uważam, żeby to był dobry pomysł, pozwolić ludziom na naginanie, aż do tego stopnia. Potem się to powtórzy w większym stopniu i będzie lament i długi czas poprawiania długich postów, spaczonych mocą braku-polskich-liter. Co innego jeżeli ktoś po prostu coś pominie, to jest do przyjęcia...

Każdy łamie sobie regulamin na prawo i lewo, za czasów Gotreka takie coś było nie do przyjęcia, stryczki, stosy, gilotyny i tak dalej - to czekało łamaczy regulaminu.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #16 dnia: Września 18, 2009, 02:35:53 pm »

Cześć. Życzę mile spędzonego czasu na forum :).
Zapisane

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »