StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 03:28:55 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  No więc ten tego...
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: No więc ten tego...  (Przeczytany 10573 razy)
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« dnia: Września 12, 2009, 07:09:51 pm »

Sława! Niepokorni!

Przybywam do was z pradawnych odmętów. Ja, dzierżący Laguna Blade w jednym, zaś Soul Destroyera w drugim. Ja, bezczelna manifestacja chaosu, bluźnierstwo przeciw racjonalnym prawom, postanowiłem powrócić z wieczystego niebytu, jakim było...

Niegranie w Starcrafta :D.

Co by tu powiedzieć, nawiązując do tematu, siądźcie więc młodzi, mam wam do opowiedzenia historię mego życia.

Muszę się przedstawić. Niewielu pozostało z tzw. starej gwardii. Kogo tu widzę? Tylko Negro? Balrog popisał i znikł? No cóż, coś się obiera, po czymś ma się rozwolnienie. Za taki tekst Lukin z Gotrekiem zjedliby mnie. :D

Skąd się tutaj wziąłem? Nie sądzę, aby ktokolwiek tutaj pamiętał sławetną stronę SC Sector - wraz z forum stworzonym przez bogom podobnemu Mateja. Miejsce to było wręcz magiczne, i mam do niej ogromny sentyment. Szkoda, że już nie istnieje. Ilość tematów ogromna, setki postów, w tym sławetny wątek o satanizmie. A wszystko to zasługą raptem kilku userów było. Tak, Negro też tam był. I Lukin też :D.

Aby wam przybliżyć, od kiedy znam SC. Pochwalę się. Do czasu, aż nie zagubiłem płyty, byłem dumnym posiadaczem Starcrafta w tekturowym pudle.

Jakby to powiedzieć. Grało się w SC przez Internet, i było fajniej niż dziś. Właściwie każdy RTS w Internecie tak zaczyna. Nikt nie znał taktyk, codziennie ktoś publikował "taktykę na wszystko" działającą 3 dni. Nie było Medics, nie było boosta do Goliathów, nie było campienia Lurkerami. Wtedy królował niepodzielnie Stein - tak, czołg Terran ;p. FrankenSteinem nazywano combo Firebat + Tank. Ale te czasy minęły, powstał BW, zasięg Steinów skutecznie obniżono. Właściwie z racji tego, że patche poprawiły wiele rzeczy - teraz nie umiem. Krótko mówiąc - nie ogarniam. APM się nie liczył. Jak umiałeś zrobić Hurri za pomocą Zealotów, a APM miałeś niski, na forach Cię oklaskiwano. Teraz podstawą jest APM 200+ zapewne.

Co mógłbym jeszcze napisać. Powiem szczerze. Dużo mi zostało do powiedzenia, ale nie umiem wybrać tych wartościowych, ciekawych itp.

Tak więc witam. A ty, Negro, nie strasz młodych :D.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2009, 09:09:42 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Września 12, 2009, 07:30:09 pm »

Na skomentowanie tego posta moim zdaniem wystarczy jedno słowo:P
LOL.
Taki o wszystkim i o niczym^^.

PS:
Nikt nie znał taktyk, codziennie ktoś publikował 'taktykę na wszystko" działająca 3 dni.

Wtedy się grało najfajniej. Ba, kombinowało się nawet "jak tu zabić tego kompa, kiedy on tak bardzo rushuje" ;]
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2009, 09:15:45 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #2 dnia: Września 12, 2009, 07:45:10 pm »

Znaczy się grałeś na necie jeszcze przed BW? Mało kto wtedy neta w domu miał, jak już, to się do kafejek chodziło.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2009, 08:08:34 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #3 dnia: Września 12, 2009, 08:08:12 pm »

Witam ponownie i jednocześnie uprzedzam, że wprawdzie Gotrek się ulotnił, ale jestem niestety ja. Wcale nie mniej od niego wredny (chyba nawet bardziej).

A trochę błędów w twoim poście było, oj, było...
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #4 dnia: Września 12, 2009, 08:15:51 pm »

Nie wspomniałem o kafejkach, gdyż dla mnie to oczywistość w czasach, kiedy płaciło się za każdą minutę połączenia z Internetem w domu. :P. I było jeszcze o tyle fajniej, że tzw. dzieci neo było baaardzo mało, albo jeszcze nie przelazły przez kampanię :P.

Edit:
Nie czułbym się za dobrze, jeśli Speeder nie dorwałby się do mego postu :P. Jeśli poprawiłeś mi coś, co umknęło mojej uwadze, to dziękuje :P .


Der_SpeeDer: poprawiłem, i to w tym poście, i w poprzednim - w tym ostatnim dwukrotnie, bo, jak Negro słusznie zauważył, trochę błędów przeoczyłem.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2009, 09:12:01 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #5 dnia: Września 12, 2009, 08:33:33 pm »

Witam wszystkich, w szczególności SG (starą gwardię) i Ciebie Xel. Pamiętam Cię dobrze, SC Sector również :)
Chyba zmieniłeś styl pisania, bo albo mi się wydaje, albo nie zwracałeś wcześniej uwagi na gramatykę. Oczekujesz SC2, czy zostaniesz wierny jedynce?
Zapisane
Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #6 dnia: Września 12, 2009, 08:42:41 pm »

A jednak Lukin Ty nadal bot niezły jesteś. Ledwo wlazł, a już zadaje niewygodne pytania. Co do gramatyki... można powiedzieć, iż przestałem puszczać Dragon Slave w miejscach publicznych. Bo właściwie na nic uwagi nie zwracałem :D. SC czy SC2, to nie jest pytanie, ponieważ skosztowałem wuzetki (to tak się pisze?), ale kremówkę znam tylko z widzenia. :P
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2009, 09:13:09 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #7 dnia: Września 12, 2009, 08:49:19 pm »

Sława! Niepokorni!

Przybywam do was z pradawnych odmętów. Ja, dzierżący Laguna Blade w jednym, zaś Soul Destroyera w drugim. Ja, bezczelna manifestacja chaosu, bluźnierstwo przeciw racjonalnym prawom, postanowiłem powrócić z wieczystego niebytu, jakim było...

I że niby co, mam się niby przestraszyć, czy jak? Mimo wszystko, jak na mnie to lvl masz trochę jeszcze za niski...

Tak czy inaczej - szczere "Welcome at my Club". GL & HF ;)

A trochę błędów w twoim poście było, oj, było...

I nadal trochę zostało... Tak więc zaczynam wątpić w tą Twoją straszność.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2009, 09:14:01 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #8 dnia: Września 12, 2009, 09:14:38 pm »

Trzeba było sobie darować tę uwagę o "wątpieniu w moją straszność", bo w akcie zemsty do twojego posta się dobrałem.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #9 dnia: Września 12, 2009, 09:27:12 pm »

W zasadzie, to tylko post Lukina nie był edytowany :D.

Aha, i witam starego użytkownika SCA, ponieważ nie miałem jeszcze przyjemności Cię poznać :).
Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #10 dnia: Września 12, 2009, 09:35:02 pm »

Witaj, kamracie. Witajcie, Starzy towarzysze. Czas forum zbrukanego postami, utopionymi w czerwonej czcionce (OFC by Gotrek) przeminął! Nawet ten, którego ongiś imię było przestrogą (OFC też Gotrek), wyłamał się! To smutne, ale nie łamcie się, wielmoże. SC Area nigdy nie zginie, dopóki jest ktoś ze Starych i ktoś, kto może mu odpisać, też ze Starych. Azali nowi, wplątani w burze mózgów Starych, stają się Starymi?

Ze Starych jeszcze jest parę osób, oni biernie śledzą toczone batalie słowne na tym zacnym forum. Niestety nie wielu jest nowych to też mało zaczerwienionych postów, toż zdarzy się ktoś czasem.
Xel radzę Ci - pamiętaj o przecinkach, bo Der_SpeeDer wpisze Cię na listę wyeliminowanych :).
Yoo, hf etc.


Lukin się pokazał, święto ;).
Negro: biznesowy i poważny jak zawsze >_>, emotikon wymuszony co, hahaha?
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2009, 12:25:15 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Xel'Demon
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


Pani Wielka OWN [PWO]


« Odpowiedz #11 dnia: Września 12, 2009, 09:50:18 pm »

Ach! A jednak ktoś zauważył, w jaki sposób stosuję astralną kosę, zwaną przecinkiem :D.

Taaa, Negruś. Niski lvl. Jaka to szkoda, że ten niski lvl jest w stanie zrobić Ci taką dziurę w torsie. Czyż nie?

A SpeeDer wcale nie taki straszny, jak go malują lub sam siebie maluje :) . To ja już wolę listę 'Wyalienowanych" bardziej.

I takie pytanko do reszty. Negro dalej ma alergię na wszelkiego rodzaju emotikony? :D
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2009, 12:25:53 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #12 dnia: Września 12, 2009, 10:28:48 pm »

W dyskusji o premierze sc2 (nie pamiętam dokładnie, a kopać mi się nie bardzo chce^^) dostałem mniej więcej takiego Edita. "...i postaraj się unikać więcej niż 1 emotkę w poście bo...".

Więc chyba tak. No i cześć, bo taki ze mnie cham, że się nie przywitałem na początku.


PS: Choć raz zrobię ten odstęp przed nawiasem, no niech ci będzie SpeeDer ::).
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2009, 11:23:34 pm wysłana przez oOldXman » Zapisane

And that's to say "thank you".
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #13 dnia: Września 13, 2009, 12:23:29 am »

Xel radzę Ci - pamiętaj o przecinkach, bo Der_SpeeDer wpisze Cie na listę wyeliminowanych :).

Wiesz, kiedy wstawiam te przecinki, i ich NIE zaznaczam na czerwono, to tego nie widzisz, i nie wiesz, jak wielu użytkowników je olewa. Nawet Negro o nich czasami zapomina.

Jak chcesz, to mogę jakiś czas zaznaczać te przecinki na czerwono, aby było jasne, że jeszcze nie poznałeś nawet jednej czwartej mojej upierdliwości 8).

oOldXman: Kusząca propozycja / Robisz Offtop, w tym temacie witamy się z użytkownikiem, który wita się z nami, a nie straszymy go, innych użytkowników i przy okazji podwładnych. Ale co tam ;D, radujmy się, mamy święto, Lukin się pokazał.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2009, 12:43:40 am wysłana przez oOldXman » Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #14 dnia: Września 13, 2009, 01:18:00 am »

W zasadzie niekoniecznie się witamy. Bo jaki sens tematu, w którym kilka osób napisze "witaj" by potem temat zdechł. Zdecydowanie lepiej poruszyć wspólne zainteresowania, tematy czy cokolwiek innego co "wyjdzie w praniu". Temat ma służyć nie tyle powitaniu co poznaniu nowego usera.

Co do moderacji / błędów - skończcie, bo robi się to nudne. Nie nadużywajcie władzy, więcej pobłażliwości (nie trzeba poprawiać każdego przecinka przecież) i skromności - nie zapominajcie, że zawsze znajdzie się ktoś, kto jest ponad wami. ;] No, ale koniec tematu.

Emotki - nigdy nie miałem na nie alergii. Po prostu nie lubię jak ktoś ich nadużywa stawiając po każdym zdaniu. Nie, wróć - po prostu wkurza mnie to.

Jaka to szkoda, że ten niski lvl jest w stanie zrobić Ci taką dziurę w torsie. Czyż nie?

Jakoś sobie nie przypominam...
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2009, 03:08:25 am wysłana przez oOldXman » Zapisane

Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »