StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:29:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Double T wita, Odp: WCG 2009 !
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Double T wita, Odp: WCG 2009 !  (Przeczytany 4558 razy)
Double T
Level 1-4
*
Wiadomości: 3



« dnia: Września 10, 2009, 10:15:02 am »

Czołem!

Miałem tu kiedyś konto, ale mi się przedawniło szmat czasu temu, więc zakładam ponownie :).

Również zamierzam być na finałach eliminacji WCG, również (najprawdopodobniej) z akredytacją prasową. Bo mimo, że wiedzy o SC zacząłem poszukiwać właśnie tutaj, to potem wskazówki jakie tu odnalazłem zawiodły mnie na sc2gg.com i tam już zostałem. I teraz przygotowuję relację z polskich eliminacji WCG dla tego serwisu (mam nadzieję, że komentarz VOD też).

I bardzo liczę na Waszą pomoc - sc2gg zajmuje się raczej sceną koreańską, a także zagranicznymi (niekoreańskimi) turniejami, ale to są raczej USA czy zawody organizowane przez konkretne społeczności. No i prawie wcale nie znam rodzinnej sceny StarCrafta! Kilka nazwisk i faktów to mniej niż wystarczająco :).

Zatem mam nadzieję, że powitacie nowego-starego użytkownika z otwartymi ramionami i mnie trochę wprowadzicie w realia polskiej sceny :)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 06:57:00 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #1 dnia: Września 10, 2009, 04:37:28 pm »

Powiedział bym: "baw się dobrze i działaj zgodnie z regulaminem", ale wnioskuję, iż długo tu nie zabawisz.

Witam, witam (z otwartymi ramionami :P).
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Września 10, 2009, 06:23:06 pm »

Draco - Polak z licencją progamera by KeSPA w kieszeni :D. Mam nadzieję, że tego mówić nie muszę :). Resztę masz na SCA w newsach (zjedź trochę niżej, a na pewno będzie wszystko).
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 06:57:20 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Double T
Level 1-4
*
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #3 dnia: Września 11, 2009, 04:15:56 pm »

Cytuj
Powiedział bym: "baw się dobrze i działaj zgodnie z regulaminem", ale wnioskuję, iż długo tu nie zabawisz.


Już jeden wątek powitalny za sobą mam, konto ma tę samą nazwę, więc nowego wątku powitalnego nie tworzyłem. I odpisałem w temacie WCG, bo chcę dołączyć do ekipy, która się tam zbiera... Więc jeśli to nie problem, to chętnie bym tam wrócił, bo wątpię, żeby dyskusja o WCG przeniosła się nagle tutaj ;).

Choć gwoli porządku jestem gotów samodzielnie przekopiować post tam.

No i trochę pobyć tu zamierzam, mniej czy bardziej intensywnie porobić to i owo  :P.



>Nie, o Draco wiem dość sporo, nawet to, że grał dla Sparkyz. Czasem czytałem główną stronę, więc coś niecoś przeniknęło :).


oOldXman: Nie ważne, że już się witałeś, ten post pasuje tutaj bardziej niż tam.

To dość skomplikowana sprawa :P, ponieważ część postu pasuje tutaj, a część tam... uznałem, że lepsze będzie stworzenie oddzielnego tematu dla tego posta, niż skasowanie jego połowy czy coś.  =_= hmm, hmm, możesz napisać w tamtym temacie jeszcze raz, że chcesz dołączyć grupy.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2009, 10:07:05 pm wysłana przez oOldXman » Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #4 dnia: Września 11, 2009, 10:04:52 pm »

Powiadasz, że zamieszasz pobyć tu trochę? Czym więcej osób tym mniejszy zastój! Powodzenia, byłeś na SCA to znasz zasady. Na tym forum; trza być tfardym, a nie mientkim!

EDIT: Właściwie to przepraszam, że mój post wygląda jak bym sobie chciał go tylko nabić, nie wiedziałem co napisać (hihi), a chciałem jednak się przywitać ;D.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #5 dnia: Września 12, 2009, 12:28:20 am »

Jakoś się wszystko załatawi :D.
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #6 dnia: Września 12, 2009, 01:20:50 pm »

W zasadzie pomocy odmawiać nikomu się nie powinno, tym bardziej że po to ta strona właśnie jest - by pomagać innym (choćby poprzez dzielenie się informacjami). Jednak w przypadku pomocy innym serwisom zdecydowanie milej się pracuje, gdy działa to w dwie strony, czyli jest to forma jakiejś współpracy, nie zaś "pasożytnictwa" ;)
Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. W razie pytań, chęci rozwinięcia tematu - wal do mnie na gg / maila.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #7 dnia: Września 12, 2009, 03:37:21 pm »

Nadmienię tylko Negro, że wciąż nigdzie nie masz podanego maila :P Ani w profilu forumowym ani w SCA: Autorzy.
Zapisane

Double T
Level 1-4
*
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #8 dnia: Września 12, 2009, 08:45:44 pm »

Oczywiście że wiem, bo do tego zmierzam :)

No to spróbuję PMką.
Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #9 dnia: Września 12, 2009, 09:25:35 pm »

Nadmienię tylko Negro, że wciąż nigdzie nie masz podanego maila :P Ani w profilu forumowym ani w SCA: Autorzy.

Ale za to w profilu mam gg (chociaż mail widoczny być powinien, nie jest ukryty...). Na SCA w zakładce autorzy nie ma żadnego kontaktu do nikogo... ale jest też zakładka kontakt.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »