StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 01:09:19 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Der_SpeeDer strikes back
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Der_SpeeDer strikes back  (Przeczytany 3222 razy)
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« dnia: Października 22, 2008, 11:19:46 am »

No to i ja zaliczam wielki powrót na nowym forum StarCraft Area :).

Nie wszyscy mogą mnie znać, więc coś o sobie napiszę.

Moje prawdziwe imię to Piotrek, mam dwadzieścia lat i obecnie studiuję prawo na Uniwersytecie Łódzkim. Stale zamieszkuję w Wieluniu, w Łodzi z kolei wynajmuję (wespół z siostrą) sympatyczne mieszkanko przy Marysińskiej.
Mimo upływu lat pozostaję niezmiennie komputerowym maniakiem, choć ostatnio znajduję coraz większe upodobanie w literaturze fantastycznej (ostatni faworyt: cykl Temeraire). Sam nawet napisałem własną powieść, którą wciąż mam nadzieję wydać (tymczasem powstaje już jej drugi tom). Nadal jestem trudny w kontaktach bezpośrednich, chociaż staram się socjalizować. I wciąż należę do osób nieśmiałych (aczkolwiek porywczy też bywam bardzo często). Jestem skrajnym indywidualistą (nie czuję się dobrze w centrum uwagi i na ogół cenię sobie samotność) oraz buntownikiem bez powodu.

Obecnie giercuję namiętnie w Wiedźmina, Maxa Payne'a, Dawn of War Soulstorm, Space Hulka, a niebawem zabiorę się za świeżo kupionego Tomb Raidera Anniversary. Jeśli zaś miałbym podać moją listę top gier, obecnie wygladałaby ona tak:
1. StarCraft
1. (ex equo) Silent Hill
3. Homeworld
4. Half-Life
5. Wiedźmin
6. Warhammer 40k Dawn of War
7. Warcraft (jako seria)
8. Gothic
9. Dragonshard
10. The I of the Dragon

Cenię sobie także dobre kino - z gatunku SF (Equilibrium, Matrix, Star Wars), fantasy (Ostatni Smok), horror (Blair Witch Project, Ring) wojennego (Okręt, Szeregowiec Ryan, Czas Apokalipsy) i komedii (Czarna Żmija).

Mam też całkiem bogaty zestaw dziwactw - od opanowanej do perfekcji sztuki głośnego myślenia (czytaj: gadania do siebie) aż po umiłowanie do jaszczurów wszelkiej maści (od zwykłych - agam, legwanów i waranów, poprzez wymarłe - dinozaury pokroju raptorów czy allozaurów, aż po mityczne - smoki czy jaszczuroludzie).
Co do zmian w moim wyglądzie, to ostatnio zacząłem nosić kitę :D.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
ZelgadisGW
Level 2-2
*
Wiadomości: 10



WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Października 22, 2008, 01:41:22 pm »

Witam Cię i pozdrawiam SpeeDer ^^.

Jak teraz tak sobie czytam twój opis, to wnioskuję że po części jesteśmy podobni. Dla przykładu również jestem indywidualistą (wszystko chcę robić wyłącznie sam, mam własną drogę życiową i te klimaty), poza tym i ja bardzo lubię jaszczurki. Planuję kupić gekona - mała jaszczurka, ale zawsze coś.

Życzę miłych i bezstresowych dyskusji na forum.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2008, 10:08:48 pm wysłana przez Negro » Zapisane

Martial Arts, Philosophy
Anime, Manga, AMV.
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #2 dnia: Października 22, 2008, 02:10:48 pm »

Witaj SpeeDer, ciekaw czy będziesz się kłócił jak dawniej. ^_^ kekeke
Zapisane
Glymbol
Level 3-1
*
Wiadomości: 26


How can you challenge a perfect, immortal machine?


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 16, 2008, 01:44:51 am »

Cześć.

Na pewno znajdziemy jeszcze jakieś powody do kłótni, a zacząć możemy od Blair Witch'a ;) . Zazdroszczę koledze cierpliwości, zacięcia i zapału do pisania.

Kto nie zna specyficznego stylu DerSpeedera, może próbkę jego twórczości poznać choćby na filmweb.pl (http://www.filmweb.pl/topic/1027964/Do+wszystkich+tych%2C+ktorzy+czytali+ksiazke%2C+a+krytykuja+film.html).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2008, 01:59:56 am wysłana przez Glymbol » Zapisane
R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 16, 2008, 10:37:47 pm »

Siemka, Der_Speederze :). Brakowało mi przez te miesiące twoich docinków i złośliwych komentarzy  ;D.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »