StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 09:37:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Barol
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Barol  (Przeczytany 3538 razy)
Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« dnia: Października 17, 2008, 10:04:26 pm »

Witam, większość z was zna mnie i pamięta z dawnego forum. Tam nigdy nie napisałem wątku powitalnego więc muszę zrobić to teraz jak mam okazję  :).

Mieszkam jakieś 2 km za Wrocławiem, mam prawie 17 lat, uczę się w X LO we Wrocławiu w klasie o profilu matematyczno-informatycznym co w sporym stopniu odzwierciedla moje zainteresowania (niestety prawie od zawsze moim zainteresowaniem była nauka). Interesuję się informatyką, programowaniem (C++), ponadto od jakiegoś czasu gram na gitarze eklektycznej (grać potrafię fragmenty tego czego słucham, a o tym czego słucham za chwilę). Lubię czytać książki jednak szkoła potrafi to skutecznie obrzydzić, wskutek czego czytam już prawie tylko lektury. Co do SC już praktycznie nie gram... Szkoda, ale jak nie mam chęci to nie poradzę.

Słucham Iron Maiden, Metalliki, Dire Straits, Pink Floyd i kilku innych wykonawców. Ogólnie można powiedzieć metal/rock.

Napisałbym coś jeszcze, ale za bardzo nie wiem co, zawsze miałem problem z pisaniem postów dłuższych niż 6 linijek. Nie potrafię się rozpisywać :(.

Zapisane

Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #1 dnia: Października 17, 2008, 10:12:31 pm »

Skoro bytujesz we Wrocławiu, to można by się spotkać kiedyś w ramach integracji. Czy ktoś jeszcze mieszka w okolicach Wrocławia?
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Października 17, 2008, 10:14:14 pm »

Iron Maiden powiadasz. Na Gwardii dali czadu, że szok xD. Tydzień mnie gardło bolało :P.
Zapisane

Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #3 dnia: Października 17, 2008, 10:22:09 pm »

Czy ktoś jeszcze mieszka w okolicach Wrocławia?
Na pewno Głymbol, tylko nie wiem czy będzie chciał przyjść.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #4 dnia: Października 18, 2008, 10:16:17 am »

Jak zagrasz Gorgoroth - World To Win, to jesteś świetny! :D Poza tym też muszę wreszcie się nauczyć na elektrycznej grać (koledze póki co pożyczyłem i jeszcze nie oddał :P).

Poza tym GL & HF.
Zapisane
Pojotr
Global Moderator
*****
Wiadomości: 41



« Odpowiedz #5 dnia: Października 18, 2008, 08:41:52 pm »

Witam aktualnego wielkiego mistrza wiecznie nieżyjącego klanu SCA. A co długości postów to bynajmniej nie ty Barol kojarzysz mi się z oszczędzaniem literek.

I jeszcze jedno: Ja muszę się wyprowadzić do Wrocławia na studia!
Zapisane

R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 16, 2008, 10:42:58 pm »

Hmm... wszystkie drogi prowadzą do Wrocławia? Ja też mam zamiar tam papiery składać ;). Ale wracając do tematu, witam kolejnego znajomego :).
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 17, 2008, 09:04:03 am »

Mmm... Gitara^^. Też gram. Tyle że na klasycznej ~~. Ale mam już zamiar zakupić elektryka. :)

Jak to powiedział mein fuhrer: GL & HF  :)
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »