StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:54:03 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Rysunki, zdjęcia, artworki (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Ultralisk
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ultralisk  (Przeczytany 11163 razy)
Chernobyl_Lizzardman
Level 2-2
*
Wiadomości: 11



« dnia: Września 06, 2009, 05:10:26 pm »

Ultralisk mojego autorstwa ;)

http://kingovrats.deviantart.com/art/StarCraft-Zerg-Ultralisk-126338671

Jeśli komuś się spodoba, zapraszam do obejrzenia reszty mojej galerii ;)

Nowe rysunki Zergów już wkrótce ^^
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2009, 08:04:04 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

>Zapraszam do mojej galerii!<
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #1 dnia: Września 06, 2009, 05:31:11 pm »

Głowa jest ok, ale ten tułów i nogi kompletnie nie pasują. Trochę to takie jakby połączenie głowy mamuta z ciałem zwinnej antylopy. Ciało powinno być bardziej masywne, nogi powinny być grubsze i mieć inny kształt.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2009, 08:04:47 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Września 06, 2009, 07:04:06 pm »

Popieram przedmówcę, ale nie przesadź. Oglądając arty i samą jednostkę w grze odnoszę wrażenie, że "głowa" jest ogromnym procentem jego ciała. No i tylne nogi powinny mieć IMO inny kształt :P.
Ogólnie rzecz biorąc, świetny, ale może być ciutkę lepiej :]
Zapisane

And that's to say "thank you".
Chernobyl_Lizzardman
Level 2-2
*
Wiadomości: 11



« Odpowiedz #3 dnia: Września 06, 2009, 07:33:49 pm »

No i tylne nogi powinny mieć IMO inny kształt :P.

Tak, wiem, rzecz w tym, że rysowałem go w okresie, kiedy miałem dość długą przerwę od SC... poza tym traktuję go bardziej jako dość wolną 'interpretację' Ultraliska i nigdy nie miał być w zamierzeniu dokładnym odwzorowaniem jednostki w grze. Za to te kolejne fan arty będą bliższe wyglądowi in-game, to mogę zagwarantować :D
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2009, 08:05:46 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

>Zapraszam do mojej galerii!<
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Września 06, 2009, 07:47:35 pm »
Modyfikuj wiadomość

Jakby go podzielić na części pierwsze, wszystko będzie ponadprzeciętne, ale razem to się kupy nie trzyma - tak jakbyś konika rysował, a potem pogrubił mu łeb, wrzucił tą narośl na czoło i doczepił takie śmieszne ciosy.

nigdy nie miał być w zamierzeniu dokładnym odwzorowaniem jednostki w grze

To niech chociaż wywołuje takie skojarzenia, wiadomo, że ołówkiem nie odwzorujesz takiej kupy wołowiny, ale oglądający może go sobie narysować oczyma wyobraźni. Sęk w tym, że ja patrząc na Twój art go nie widzę.
Masz ponadprzeciętny skill, jak znam życie co rysunek to skill wzrasta, więc czekam na kolejne jednostki  (nie dałoby się Siege Tanka albo Goliatha wyprodukować?). Tu się stawia oceny? 5/6!
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2009, 08:06:27 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #5 dnia: Września 07, 2009, 03:31:44 am »

Wchodzę, patrzę i myślę kurde :D, koń z żółwiem na głowie! Po podzieleniu widać, że morda mutanta i tył mutanta, ale razem wygląda to jak koń i złów :D. Doprawdy obrazek jest genialny, podoba mi się ten styl.

Ja Marina zamawiam, tylko normalnego z jedynki :).
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2009, 08:25:56 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #6 dnia: Września 07, 2009, 11:30:37 am »

Ładnie, co wy chcecie! :D Przeglądając twoją galerię na devku, wyrażam szacun :P. Dokładnie odwzorowane jednostki z D2 wyglądają zaje******(fajnie xd). Pod wielkim wrażeniem jestem :).

off.
oOldXman - mój ulubiony filmik z kampanii ;).
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2009, 11:40:37 am wysłana przez debil666 » Zapisane

Chernobyl_Lizzardman
Level 2-2
*
Wiadomości: 11



« Odpowiedz #7 dnia: Września 07, 2009, 12:26:25 pm »

Dzięki  ;D

Co do Marina, Goliatha i Tanka - spróbuję, ale efektów od razu nie gwarantuję, bo jak dotąd niewiele rysowałem pojazdów czy nowoczesnych broni itp. a raczej stworki całkowice organiczne, ewentualnie cyborgi ;)
Zapisane

>Zapraszam do mojej galerii!<
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Września 08, 2009, 01:41:47 am »

oOldXman - mój ulubiony filmik z kampanii ;).
Mój też, dlatego go wyciąłem, szkoda że tak go 'mało' :(.

Do autora:
Nie które obrazki masz kozackie :O, myślę że jak już narysujesz parę obrazków opartych na prostych kreskach to potem nie będzie to trudne. U Maina może być trudno z dłońmi, to odwieczny problem mój i masy innych artystów ;):'(.
Zapisane

adam.wawa
Gość
« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 28, 2010, 08:07:15 pm »
Modyfikuj wiadomość

Masz talent do tego
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »