StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:40:54 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Fabuła
| | |-+  Sara Kerrigan
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Sara Kerrigan  (Przeczytany 28847 razy)
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #30 dnia: Sierpnia 01, 2010, 09:08:57 am »

Być może redaktorzy gry-online.pl założyli z góry, że to Kerrigan będzie dowodziła rojem. Czy to oficjalna informacja? Oczywiście, że Kerrigan powinna pozostać niezwykle potężna psionicznie, ale jeśli no ten... to niekoniecznie pozwoli jej to kontrolować Zergów.
Ja się po prostu boję, czy ewentualny nowy przywódca pojawi się na tyle szybko, by zapobiec armageddonowi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2010, 10:20:13 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« Odpowiedz #31 dnia: Sierpnia 01, 2010, 09:49:12 am »

Rzecz w tym, że rój nie ma obecnie żadnego przywódcy, więc jak zrobić nową Sarę? Oby w Starcrafcie 3 nie trzeba było znowu rozgrywać ostatniej misji Protossów ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2010, 10:20:30 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #32 dnia: Sierpnia 01, 2010, 10:43:12 am »

W misji "W nieskończonej ciemności" ostatni Protossi giną pod naporem Zergów dowodzonych przez złowrogie Hybrydy. Dlatego też ja to zrozumiałem tak, że rój musi mieć przywódcę, gdyż inaczej zło wykorzysta ich do pogrążenia nas wszystkich. I to jest bezpośrednia przyczyna, dla której Kerrigan musi przetrwać.
Zapisane
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #33 dnia: Sierpnia 01, 2010, 12:06:12 pm »

I to jest bezpośrednia przyczyna, dla której Kerrigan musi przetrwać.

Może, choć niekoniecznie...

Słuchajcie, sorry za offtop, ale chcę to wyjaśnić. Skończyłem kampanię, lecz pokazuje mi, że mam skończonych misji 25/26. Jedyną misją, której "jakoś" nie zrobiłem, to Droga do Prawdy. A gdy szukam tej misji w Archiwum Misji, nie ma tam jej. Czy u was też jest ten bug?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2010, 10:23:00 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #34 dnia: Sierpnia 01, 2010, 12:33:25 pm »

To jest chyba sekretna misja i trzeba ją odblokować w odpowiedniej misji. Nie wiem dokładnie, która to misja, bo gram po angielsku i tam jakoś inaczej się nazywa, a nie chce mi się sprawdzać, bo piszę z telefonu. SPOILER POST NIŻEJ - NIE CZYTAĆ, JAK KTOŚ CHCE SZUKAĆ SAM.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2010, 10:23:40 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #35 dnia: Sierpnia 01, 2010, 12:51:35 pm »

Aha, przepraszam. Spoiler. Nigdy nie byłem świadkiem "wychodzenia" gry i nie przywykłem do odkrywania jej. :( Jak ktoś chce, to niech sobie zaznaczy tekst niżej. Wybacz. :\

Należy zniszczyć Science Facility należące do cywili z Korhalu w misji "Media Blitz/Medialna Ofensywa". Wówczas niby się podniesie jakieś zastrzeżone dokumenty i odblokowuje się sekretna misja. Słyszałem, że trzeba to zrobić za pierwszym razem, bo jak nie, to zaczynać trza od nowa kampanię. Obiekt znajduje się w prawym dolnym rogu mapy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2010, 10:24:52 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #36 dnia: Sierpnia 02, 2010, 08:47:51 am »

Dziękuję wam obu, po prostu chciałem wiedzieć czy to bug, czy to sekretna misja. Dzięki, Sap, ale nie przeczytam tego, choć mam pomysł, że to pewnie z sekretnymi dokumentami trzeba coś zrobić, bo jak grałem w "Medialna Ofensywa", to rzeczywiście była taka misja poboczna, więc raczej jeżeli znajdę gdzieś te dokumenty, to one zaprowadzą mnie do sekretnej misji ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 01:28:20 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
« poprzedni następny »