StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 09:25:32 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: [ sparing partner / trener ] - potrzebny od zaraz
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Odp: [ sparing partner / trener ] - potrzebny od zaraz  (Przeczytany 5853 razy)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #15 dnia: Września 03, 2009, 07:56:54 pm »

Nie gram z tobą, więc nawet nie musisz się męczyć, z szantażystami nie gram.

90% win ratio? Owszem, z tym że 90% gier było zagranych jakieś 2-3 lata temu, gdy dopiero zaczynałem grac w SC. Jak już wielokrotnie powtarzałem, w naszych ostatnich grach dostałeś łomot.

I - wedle starosłowiańskiego przysłowia mówiącego: "nie karm trolla" po prostu zaczynam ignorować twoje wypociny. I apeluję do reszty SCA - nie odpisujcie nic na jego głupoty, to mu się znudzi, zabierze swoje zabawki i pójdzie gdzieś indziej.
Zapisane
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #16 dnia: Września 03, 2009, 08:03:17 pm »

Cytuj
Nie gram z tobą, więc nawet nie musisz się męczyć, z szantażystami nie gram.
tak jak myślałem zresztą masz racje po co mam grać z tobą jak ty się nadajesz tylko na rozgrzewkę palców :D

nie kotek jakbym liczył te gry 2 lata temu to ratio by było 99%  :D a teraz już dam Ci spokój bo jeszcze stracisz status PRO na tym forum ^^

PS. Dam Ci rade siedź na tym forum i nie wychylaj się z niego, bo na TL, ICCup albo GG.net będziesz powodem do kpin  :(
Zapisane
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #17 dnia: Września 03, 2009, 08:05:46 pm »



Po prostu zagrajcie ze sobą BO5 chociażby i wrzućcie repki na SCA. Raz, że to by była przyjemność popatrzeć, jak ktoś twierdzący, że przerasta skillem Xerona stara się dowieść swoich słów, dwa, że póki obie strony przestaną pieprzyć bzdury, to gra będzie wyglądać jak zwykłe 1v1 pomiędzy dwoma graczami, a trzy, że zaraz zawołam Picarda i on powie co tu jest nie tak.
Zapisane

Yuki Nagato <3
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #18 dnia: Września 03, 2009, 08:07:48 pm »

Cytuj
Po prostu zagrajcie ze sobą BO5 chociażby i wrzućcie repki na SCA. Raz, że to by była przyjemność popatrzeć, jak ktoś twierdzący, że przerasta skillem Xerona stara się dowieść swoich słów, dwa, że póki obie strony przestaną pieprzyć bzdury, to gra będzie wyglądać jak zwykłe 1v1 pomiędzy dwoma graczami, a trzy, że zaraz zawołam Picarda i on powie co tu jest nie tak.

Skillem? hahaahahahahhahahah a jaki on ma skill D? poza tym XeroN to nie jego nick  ;) a ja zagram z przyjemnością.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #19 dnia: Września 03, 2009, 09:07:17 pm »

Skoro twierdzisz, że masz skilla na D-/D, to znaczy, że ja cię bez problemu pojadę, a wnioskując z tego, Xeron zrobi ci miazgę twojego życia.
Zapisane

Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #20 dnia: Września 03, 2009, 09:39:20 pm »

Cytuj
Euro żal mi Ciebie  bo jestem noobem na D/D- poziomie

To zajście mnie teraz śmieszy jeszcze bardziej dzięki tobie, tro.

Wydało mi się oczywiste że oo7 albo
a) żartował
b) chciał napisać "jesteś"
c) chciał podkreślić że wg niego każdy noob może zjechać Euro
d) wszystko powyżej
e) ja jeti


Zapisane

Yuki Nagato <3
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »