StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 06:26:03 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Dziwny Protoss
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Dziwny Protoss  (Przeczytany 2527 razy)
Falco
Level 1-1
*
Wiadomości: 0


« dnia: Września 01, 2009, 05:46:08 pm »

Witam.
Chciałbym się podzielić replayem, nie jest on świetny i nie odznacza się dobrą grą. Od razu mówię, że nie chcę oceny mojej gry, bo wiem, że nie jest ona dobra. Chciałbym za to, żebyście mi powiedzieli, co myślicie o tym dziwnym Protossie, czy nie używa jakichś zakazanych programów ;). Przez cała grę wydawało mi się, że coś za dużo widzi mapy jak na gracza, który w ogóle nie robi zwiadu. Gdy już skomentujecie, to można usunąć ten wątek, żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać forum.


Der_SpeeDer: nie dość, że nie ma wymaganej w tym dziale ankiety, to jeszcze interpunkcja jest po prostu koszmarna. A ściślej rzecz biorąc - jej brak.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2009, 10:20:03 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #1 dnia: Września 01, 2009, 08:06:05 pm »

Rzeczywiście dziwny, ale nie z powodu zakazanych programów. Idiota i czubek moim zdaniem. ;) Cała gra była dziwna. Kto wygrał? Miałem wrażenie że on pod koniec odszedł od komputera zupełnie... Nie mam pojęcia czemu cię nie zabił na początku (miałeś... przesrane), nie wiem czemu nie robił niczego prócz HT, nie wiem czemu tymi carami się zatrzymał po zniszczeniu expów zamiast cię wykończyć. Jakiś lamer nadzwyczajny. Nie powiem żebyś ty się jakoś wyjątkowo popisał. :)
Jak ktoś ma ochotę niech skomentuje to dziwadło, jak na moje on był czysty. Wolałbym już to usunąć, ale może ktoś zechce obejrzeć to coś. :p

PS. Tak, coś takiego nie powinno się tu znaleźć więc kto chce skomentować to szybko bo trzeba to spalić w piecu.
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Września 01, 2009, 09:23:36 pm »

Dziwny toss? Jak ktoś ma <60 apm to nie dziwne, że nie ogarnia scouta, makro, game plan itd.
Ty i tak nie powinieneś dożyć 4 minuty, nie napisałeś GG i potem dzieją się takie śmieszne historie.
Protoss nie używa zakazanych progsów, po prostu nie chce grać skutecznie i lami. Gdyby grał którąkolwiek inną rasą nie byłby w stanie nic ugrać.
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #3 dnia: Września 01, 2009, 10:17:56 pm »

Panie Falco, to pański pierwszy post na tym forum, i już pan robi złe wrażenie, olewając regulamin. A gdzie się podziała ankieta z ocenami w skali od 1 do 10, która jest w tym dziale wymagana? Pan chce już na dzień dobry mieć kłopoty z moderatorami?

W samym replayu zaś faktycznie nie ma nic wartego uwagi, a Protoss zdaje się po prostu z tobą bawić, bo mógł wygrać już w szóstej minucie, kiedy ci zastawił wejście bandą Zeli. A ty nawet wtedy nic konkretnego nie robiłeś, produkując dalsze Zerglingi, mimo że z Zealotami w takiej liczbie nie miały szans, oraz budując na szybko w bazie zaledwie jednego, jedynego Sunkena.

Temat, jak mniemam, niebawem trafi do kosza. Szczerze, mała strata.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »