StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 07:08:48 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  StarCraft 2 - zadaj swoje pytanie.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Drukuj
Autor Wątek: StarCraft 2 - zadaj swoje pytanie.  (Przeczytany 49809 razy)
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #45 dnia: Sierpnia 08, 2010, 06:31:01 pm »

No cóż, szkoda, że na moje pytanie nikt nie odpisał, ale chętnie odpowiem ci na twoje.

Są dwa sposoby"

1. Klikasz zakładkę "jeden gracz" i tam po prawej stronie masz taką opcję "Zagraj przeciw SI". Tam wybierasz mapę, i już sobie nastawiasz wszystkie parametry.

2. Jednak jeśli chcesz, żeby ci zapisywało osiągnięcia z walkami przeciw SI, to musisz wejść w zakładkę wielu graczy. Po prawej będziesz mieć opcję "Dowolna Gra". Na dole masz przycisk "stwórz grę". I tam już robisz tak samo, jak w pierwszym sposobie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2010, 08:51:26 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #46 dnia: Sierpnia 08, 2010, 07:21:31 pm »

To teraz moje pytanie.
Czy pojawi się na SCArea profesjonalna recenzja StarCrafta 2 napisana przez fana pierwszej części gry?
W necie doszukałem się kilku recenzji, ale chętnie poznałbym zdanie i ocenę kogoś, kto ma fabułę, grywalność (singla i multi) SC1 w małym paluszku. SCArea - najlepsza strona o StarCrafcie - powinna mieć taką recenzję.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2010, 08:51:53 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #47 dnia: Sierpnia 08, 2010, 08:26:24 pm »

Skontaktuję się w tej sprawie, z kim trzeba. Sam kopii gry jeszcze nie posiadam, dlatego w głębszych dyskusjach głosu nie zabieram :D.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2010, 08:52:03 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #48 dnia: Sierpnia 09, 2010, 02:15:14 am »

Recenzja w planach jest już od kilku dni. W ciągu tygodnia tekst powinien pojawić się na stronie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2010, 11:27:40 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #49 dnia: Sierpnia 09, 2010, 10:09:38 am »

Recenzja SC2 robiona przez fana BW. Już to widzę :D. Negro, mam takie pytanie, Ty piszesz tę recenzję?
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #50 dnia: Sierpnia 09, 2010, 01:39:18 pm »

Tropheus, a któżby inny :P. Trzeba było zaopatrzyć się w kompa i własną wersją, wtedy porównalibyśmy Twój wytwór i kto wie, kto wie... :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #51 dnia: Sierpnia 09, 2010, 02:26:16 pm »

Kończąc tego offtopa, mogę śmiało powiedzieć, że moja recenzja diametralnie by się różniła od recenzji Negro  :D. A tak btw, to mam nadzieję, że jedziesz Negro na WCG, wtedy się spotkamy i pogadamy.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #52 dnia: Sierpnia 12, 2010, 01:41:29 pm »

Czy ktoś wie, jak wygrać z Terranem, który zrobi proxy Reapery i nie popełni karygodnych błędów? Bo mnie się wydaje, że to niemożliwe.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 10:49:16 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #53 dnia: Sierpnia 12, 2010, 02:12:33 pm »

Jeżeli dasz zrobić proxy, to jest przegrane, nie wolno dopuścić do postawienia proxy. Kak je zauważysz, możesz próbować budować cannona, ale nie wiem, czy to zadziała. Ja stawiam Pylona po 8 Probie, a gate po 10, żeby mieć trochę szybciej wojsko i nie być tak narażonym na takie zagrania.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 10:50:03 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #54 dnia: Sierpnia 12, 2010, 02:19:07 pm »

Jak mam nie dopuścić do proxy... mam rozesłać na starcie Proby po całej mapie i szukać jego SCVka, którego wysłał po samym rozpoczęciu gry? Co ja mogę zresztą zrobić, zanim dojadę, to już będzie stało.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 10:50:37 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #55 dnia: Sierpnia 12, 2010, 03:07:38 pm »

Bić SCV, który go stawia, stać w miejscu, gdzie ma stanąć Tech Lab, żeby nie dało się go wybudować. Sporo ludzi wysyła Proba na zwiad po Pylonie, żeby zobaczyć, co robi przeciwnik i czy nie robi proxy. Często jak robię zwiad, to kieruję Proba do typowych miejsc, gdzie ludzie stawiają proxy, nadkładam kilka sekund, ale mam większą pewność. Jak już zauważasz Baraki z Tech Labem, to już jest po prostu za późno.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 10:51:22 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #56 dnia: Sierpnia 12, 2010, 08:05:35 pm »

Barol ma rację - proxy trzeba wykryć wcześniej, inaczej walczysz z wiatrakami. Jeszcze w becie, także wysyłałem Probe po postawieniu Pylona - zwykle się opłacało. Tak więc poszukaj jakiś repów, albo dojdź własnymi próbami do odkrycia newralgicznych lokacji na mapie i na nie uważaj.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #57 dnia: Sierpnia 12, 2010, 08:08:00 pm »

Też wysyłam Probe po Pylonie, ale do bazy wroga, a nie po wszystkich kątach mapy. Zresztą on wysyła swojego pierwszego SCV do budowy tego raxa, jak mam to niby zablokować? To chyba jest trochę nie fair, że aby mieć cień szansy na zwycięstwo, muszę rozesłać wici i mieć nadzieję, że go znajdę na czas?
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #58 dnia: Sierpnia 12, 2010, 08:11:26 pm »

Pamiętaj, że tak jak Ty liczysz na znalezienie go, odparcie ataku i wygranie, tak i on musi liczyć na to, że go NIE znajdziesz. Proxy to broń obosieczna.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
ziemek8
Level 2-5
*
Wiadomości: 21



WWW
« Odpowiedz #59 dnia: Września 14, 2010, 02:08:14 pm »

Może to głupie pytanie, ale jak zagrać ze znajomym na battle.net? Czy polega to na stworzeniu gry będąc w drużynie? Jak dodać do drużyny dowolną osobę? (nie mając żadnego linku do jej profilu (jak po zakończonej grze czy gdziekolwiek))
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 Drukuj 
« poprzedni następny »