StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 06:23:34 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Strategie i taktyki
| | |-+  Dot. Działu Strategie
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Dot. Działu Strategie  (Przeczytany 13842 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #15 dnia: Sierpnia 08, 2009, 10:37:38 am »

Żeś się widze rozpisał. Po co tłumaczyć liquipedie jak mamy Xerona  ;).

Jakbyś miał B-, dużo udzielał się na forum tl.net, to też miałbyś taką wiedzę.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #16 dnia: Sierpnia 08, 2009, 04:17:12 pm »

Problem w tym, że teorię znam bardzo dobrze, gorzej jest z praktyką, ponieważ praktycznie w ogóle nie trenuję. Kurcze, już setny raz chcę wrócić do aktywnej gry. Jakby ktoś chciał trochę ze mną pograć, to prosiłbym o napisanie na nr gg 10708764. :P

Kiedyś się zastanawiałem nad spisaniem moich stratów dla Protossa, ale wtedy bym miał dużo większy problem w potyczce z wami, bo byście znali mój styl i moje kontry na wylot. ^^
Generalnie mam po jednym głównym stracie do PvP, PvT i PvZ oraz po jednym alternatywnym - tzn. takim do użycia raz na 5 gier lub na dziwnej mapie. ;P Mógłbym w sumie spisać te alternatywne, wielu osobom by to pomogło, a aż tak bardzo by mnie nie osłabiło. :D
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #17 dnia: Sierpnia 09, 2009, 06:26:38 am »

Generalnie póki co dział strategie jest bazowany na Liquipedii ale ja nie widzę żadnych przeszkód, żeby umieszczać tam materiały z innych źródeł ;) Gogo Xeron, napisz coś mądrego.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #18 dnia: Sierpnia 09, 2009, 11:12:44 am »

No generalnie mógłbym napisać moje alternatywne buildy do Protoss match-upów, myślę że nic by to nie zaszkodziło. :P

Uprzedzam, że moje alternatywne buildy nie są do końca zgodne z "jedyną słuszną drogą gry", ponieważ mają one z założenia nieco zaskoczyć wroga, nastawić grę nieco bardziej na mikro, itd.

Napisałbym najpierw tekst do PvZ, jeśli ktoś by chciał.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2009, 11:51:11 am wysłana przez Euronymous » Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #19 dnia: Sierpnia 09, 2009, 12:29:26 pm »

Ja chcę :) Wtedy dział będzie się rozwijał a ja chętnie poznam czego można się spodziewać po złych Protossach.
Zapisane

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »