StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 12:26:31 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - pytania i sugestie
| | |-+  Bohaterowie - prośba o uzupełnienie
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Bohaterowie - prośba o uzupełnienie  (Przeczytany 12566 razy)
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« dnia: Lipca 25, 2009, 10:09:49 pm »

Brakuje tam Cerebrate Zasza. Nie jest to znacząca postać i dosyć szybko umiera, ale w kampanii Zergów pojawia się często. Można by poświęcić mu artykuł, nawet dość krótki :P.

"Greetings Cerebrate, I am Zasz" tym jego oryginalnym głosem :D. Szkoda że trochę nim pomiatali, zarówno Kerri jak i Dagg, ale bardzo lubiłem tego mózgowca, nawet bardziej niż Daggotha.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 04:26:16 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 25, 2009, 10:11:15 pm »

Zasz. A gość na dodatek wymówił to jako: "Zaaaaaaaaaaaaaaaaz". Mój nickname na niego to "Zraz".
Zapisane

Yuki Nagato <3
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 26, 2009, 09:10:41 am »

A ja jestem za, bo Zasza też można zaliczyć do bohaterów, bo się wyróżniał się od innych mózgowców
Zapisane

 
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 26, 2009, 11:49:43 am »

Przedstawiły się tylko dwa Cerebraty i chyba można uznać ich za bohaterów.

O umieszczenie Kalotha, Taldarina i reszty ferajny nie będę się ubiegał bo to nie ma sensu. Chodzi tutaj tylko o postacie z wątku głównego Starcrafta. Widzę, że nie tylko ja lubiłem Zasza :D


Der_SpeeDer: kilka zbędnych postów wynikłych z zaczepek Wintha i odchodzących od tematu, zostało usuniętych.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 04:30:38 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 26, 2009, 01:24:53 pm »

Winth z twojej pierwszej wypowiedzi nikt nie był pewny czy jesteś za, czy nie.  :o


I proszę nie pisz posta jeżeli masz napisać tylko "ta"...


A co do mózgowców, to najlepiej zebrać najwięcej informacji kim był Zasz, jak został zabity itp.


No ale raczej to nie przyjdzie długo gdyż jeszcze nie wszyscy bohaterowie zostali opisani.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 04:31:03 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 26, 2009, 01:28:35 pm »

No ale raczej to nie przyjdzie długo gdyż jeszcze nie wszyscy bohaterowie zostali opisani.

Chodzi mi o umieszczenie go chociaż na tym"szarym ekraniku". Narazie  ;D
Zapisane

And that's to say "thank you".
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 26, 2009, 02:29:20 pm »

Kolejne zaczepki Wintha też zostały wymazane.

Cytuj
A co do mózgowców, to najlepiej zebrać najwięcej informacji kim był Zasz, jak został zabity itp. A co do mózgowców, to najlepiej zebrać najwięcej informacji kim był Zasz, jak został zabity itp.
1: No to chyba oczywiste? :P
2: A czy ja wiem? Zasz jest na tyle epizodyczny, że niewiele materiału można mu poświęcić, więc skrobnięcie tekstu nie byłoby trudne.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 04:31:48 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Yuki Nagato <3
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 27, 2009, 10:56:25 pm »

Ja z kolei uważam, że ładowanie do obecnej ferajny Zasza mija się z celem. O tej postaci wiadomo tak mało, że jej opis zająłby nie więcej niż dwa akapity, a i to wtedy, gdyby się komuś zachciało lać wodę. Po kiego grzyba robić jeszcze jedną podstronę, żeby umieścić na niej... no, właściwie to nic? I to w sytuacji, kiedy opisy pozostałych bohaterów są tak obszerne?

Nonsens, i tyle.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 28, 2009, 12:24:59 am »

O tej postaci wiadomo tak mało, że jej opis zająłby nie więcej niż dwa akapity, a i to wtedy, gdyby się komuś zachciało lać wodę. Po kiego grzyba robić jeszcze jedną podstronę, żeby umieścić na niej... no, właściwie to nic? I to w sytuacji, kiedy opisy pozostałych bohaterów są tak obszerne?

Nonsens, i tyle.

Oj nie taki nonsens. O Zaszu nie ma aż takiego braku info żeby go nie umieszczać. Wieku się nie dopatrzyłem, ale można opisać np: jaki brood kontrolował (z tego co pamiętam Garm), pochodzenie, rolę jaką odgrywał jego brood, skomplikowany plan jego morderstwa oraz sam fakt(i przybliżony czas) jego śmierci jako pierwszego naprawdę martwego cerebrata, jego postawę wobec gracza/Kerrigan/Overminda, zadania jego i podległego mu broodu itp.
Poza tym jest jedenym nieumieszczonym bohaterem, jakiego poznaje (briefingi, rozmowy podczas misji itp.) gracz w Starcrafcie, na waszej stronie :P.

To tylko prośba, czy ją rozważycie czy nie to już wasza sprawa.

Negro: Przed nawiasem otwierającym ( robi się spację. Nazwy własne i imiona z wielkiej litery.


« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 12:26:32 pm wysłana przez Negro » Zapisane

And that's to say "thank you".
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 28, 2009, 12:32:02 pm »

Jest to nie tylko do rozważenia, ale też do zrobienia. Jest tylko jeden problem. Ekipa pracująca przy stronie duża nie jest a obecnie dodatkowo pracuje w osłabieniu. Co więcej - obecnie jest kilka artykułów i planów o wyższym priorytecie niż opis Zasza. Jeżeli zajmę się (lub ktoś inny) tym opisem to nie zrobimy czegoś innego, ważniejszego. Słowem - brakuje rąk do pracy.

Ja rozumiem, że chcecie na stronie oglądać to, na czym najbardziej wam zależy, macie różne prośby i propozycje. To normalne. Jednak jak już wielokrotnie powtarzaliśmy - wszyscy pracujący przy stronie robią to całkowicie za darmo, po pracy, w ramach hobby. Dodatkowo każdy z na ma inne zajęcia życia codziennego. A przy tak małej ilości osób pomagających przy stronie cudów nie zrobimy.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 28, 2009, 05:38:10 pm »

Wniosek, kto chce mieć na stronie opis Zasza, łapska do klawiatury i pisać artykuł. Meilem do administracji i czekać na zatwierdzenie :)
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 28, 2009, 06:48:37 pm »

Mogę spróbować, i wsyłać ci na privie Negro. Ale nie wiem czy to będzie najwyższych lotów bo doświadczenie mam raczej niezadowalające ;P
Zapisane

And that's to say "thank you".
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 28, 2009, 07:24:33 pm »

Tej tej, to jest moje główkowanie, nie Negro. Żeby nikt na mnie nie marudził, ale mi idea wydaje się słuszna. Z pewnością odciąży to administrację SCA i wspomoże rozwój strony.
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 29, 2009, 08:52:06 am »

Twoja idea, Trydium jest dobra. Wielokrotnie powtarzaliśmy, ze wszelka pomoc przy tworzeniu strony jest nie tylko mile widziana ale i potrzebna. Dlatego praktycznie każdy tekst czy inny twór czytelników, który spełnia pewne z góry założone standardy może pojawić się na stronie.

Mogę spróbować, i wsyłać ci na privie Negro.

Nie na priv, od takich rzeczy jest mail. Jeżeli piszesz coś, co chcesz zobaczyć na stronie to wysyłasz mi to w załączniku w formacie .doc. Tyczy się to wszystkich. Tak jest wygodniej, szybciej i bezpieczniej dla każdego.

Co do samego Zasza - jeżeli ktoś się chce za to brać to polecam lekturę tego:
http://starcraft.wikia.com/wiki/Zasz
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 29, 2009, 08:44:43 pm »

Może od razu Negro, wrzuć swój meil do profilu forumowego bo ja nie mogłem do ciebie znaleźć kontaktu, dopiero Deimos poratował :P
Zapisane

Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »