StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 01:49:43 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Mapki, kampanie
| | |-+  Mapy RP - Starcraft
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Mapy RP - Starcraft  (Przeczytany 4014 razy)
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« dnia: Lipca 18, 2010, 01:42:38 pm »

Witam.
Zapewne wtajemniczeni wiedzą, co to znaczy Role Playing (RP). W Starcraftcie jest dużo map RP, w której można kreować własny świat, historie bohaterów i wrogów. Jest jednak pewien problem. Mało osób na Battle.necie gra w RP...


Otóż zakładam ten temat dla zainteresowanych, którzy mają Starcrafta, lubią grać w UMSy i wiedzą, co jak grać RP (Przynajmniej teoretycznie, wiedzą co to jest). Zainteresowanych grą ze mną proszę pisać, mam nick golibark. Możemy się umówić na właśnie grę na tych mapach.


Mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie i społeczność SC Area będzie chciała grać w mapy typu RP.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2010, 03:44:05 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 19, 2010, 10:26:59 am »

Na europe istnieje kilka klanów RP ;]. Sam należę do jednego, ale ogólnie gram tylko z 2-3 znajomymi. Mój nick to jakby co HA)Spyro_PL(.
Zapisane

And that's to say "thank you".
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 20, 2010, 05:13:36 am »

Ja się bardzo chętnie przyłączę, mam fajną mapkę, a nawet dwie. Z tym, że jedna mapa jest niedokończona (ale i tak zajmuje trochę czasu i jest super-fajna), a druga jest dla jednego gracza i jednego obserwatora, to moja ulubiona StarCraftowa mapa. Można by kiedyś "pyknąć". Mój nick na Battle.net to oOldXman, tylko że ja od dawna nie gram na Battle.net, tylko na Garenie (właściwie to teraz nawet na Garenie już nie gram, obecnie gram w WC3 DOTA), więc jak coś, to napisz/cie w tym temacie, albo wyślij/cie mi prywatną wiadomość, to się jakoś zgadamy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2010, 10:38:41 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 20, 2010, 03:59:10 pm »

HA)Spyro_PL(: dodam cię do friend i jakoś się dogadamy ;) i chętnie dołączę do waszego klanu.

oOldXman: No wiesz, ja gram tylko na Battle.necie, więc to raczej odpada ;/.

« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2010, 10:39:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 20, 2010, 09:55:45 pm »

Źle zrozumiałeś - ja mogę na Battku grać, nie ma problemu ;)!
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »