StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 11:02:59 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Problem z internetem, Pomocy!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problem z internetem, Pomocy!  (Przeczytany 3645 razy)
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« dnia: Lipca 19, 2009, 04:51:12 pm »

Coś mi się z internetem stało. Od trzech czy czterech dni nie mogę nawet oglądać filmików na youtube, wczoraj film, który trwał dwadzieścia pięć minut oglądałem cztery godziny, dzisiaj w ogóle nie mogę obejrzeć. Mam 10mb/sec, na kabel, ciągnę neta od Virgin Media (mieszkam w Anglii), po prostu nie ogarniam co się dzieje! Wcześniej też miałem jakieś takie 'braki mocy internetowej', ale nie, aż takie duże i nie na tak długo. Strony ładują mi się cholernie długo, dosłownie jak nigdy. Pomóżcie mi! Kompletnie nie mam pojęcia co zrobić, jak można temu zaradzić? Jeszcze raz, proszę was o pomoc, bo fuck... bez neta to jak bez powietrza  :o!

Z tym filmem co 25min trwał to na serio było 4:40h  :(... Dosłownie.

Jest to problem, ale nie bardzo związany ze Starem, dlatego umieszczam go tutaj.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 19, 2009, 06:23:27 pm »

Pewnie nikt z nas niewiele może Ci tu pomóc. Ja czasem tak mam, że internet całkowicie przestaje działać, ale wtedy zazwyczaj pomaga odłączenie kabla od routera na kilka minut i ponowne podłączenie go :). No ale Ty nic nie pisałeś jakobyś miał router.

Skoro internet działa, ale nie tak jak powinien/działał, to chyba należy skontaktować się z dostawcą (jeśli na tyle dobrze znasz angielski :) ).
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 19, 2009, 06:51:15 pm »

Jeżeli to nie wina dostawcy to wirus, peweni kiedy włączasz przeglądarke spamuje ci w połączeniu. Miałem kiedyś coś takiego i to był wirus właśnie :P. Jest też opcja druga, mój kumpel miał podobnie, i wiesz co się okazało? Że jego genialni rodzice zamówili coś takiego u dostawcy bo się nie uczył :P

10mb/sek tjaaa większość ludzi tak ma w papierku ;], chciałbym mieć taki na prawdę.
Zapisane

And that's to say "thank you".
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 19, 2009, 06:53:03 pm »

Mam właśnie router, odłączę kabelek^_^, ale sądzę, że nic to nie da.

Nie znam na tyle angielskiego, żeby zadzwonić, te cwaniaki zawsze się jakoś wymigują, cholernie bełkoczą i nie mówią nic przydatnego - nie można na nich polegać! Jak bym umiał język tak, żeby im śrubę przykręcić to inna sprawa... :/

Nie nie^_^, moim rodzicom też jest net potrzebny :P. Wirus? Możliwe, jest jakaś opcja skasowania tego bez formatu? Poleć jakąś szczepionkę, pewną!
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 19, 2009, 07:00:29 pm »

Najlepszy program jaki widziałem to Combofix. Bardzo polecam bo triala można używać chyba przez miesiąc, ale wystarczy jedna godzinka i kompek czysty ;]

Edit: Ale nawet najlepsze programy mają luki i polecam formata
(cholera sam musze zrobić bo troche zaśmieciłem mojego złomka :D)
Zapisane

And that's to say "thank you".
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 22, 2009, 01:00:59 am »

Już jest ok, zrobiłem jak mówił Kiko, odłączyłem kabel, poczekałem i podłączyłem, działa :-). Dzięki, za dobre chęci!

Temat zamknięty! Dzięki
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »