StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 03:54:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - pytania i sugestie
| | |-+  Dział strategie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Dział strategie  (Przeczytany 6883 razy)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« dnia: Lipca 13, 2009, 09:05:56 am »

Prośba do szanownego zarządu SCarea ;) Czy dałoby się nawiązać współpracę z TeamLiquid.net aby zgodzili się na przetłumaczenie artykułów z ich Liquipedia na temat strategii poszczególnych ras? Tłumaczeniem chętnie zająłbym się w wolnym czasie. Bo tak generalnie nie udało mi się nigdy znaleźć porządnego "sajtu" w polskim języku który szczegółowo traktował by o Starcraftowych BO. Nie muszę chyba mówić, że to może podnieść ruch na stronie? ;)
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 13, 2009, 10:15:02 am »

Oczywiście jest to do zrobienia. Rzecz w tym tylko, żeby byli ludzie, którzy podejmą się tłumaczeń, i niekoniecznie tylko tego. Fakt faktem - roboty jest dużo a ludzi do pomocy niewiele. Nie chciał bym składać kolejnych zobowiązań wobec następnego serwisu bez gwarancji, że się to uda.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 13, 2009, 10:39:37 am »

No to chyba trzeba by zacząć zbierać chętnych do pomocy ;) Ja mogę podjąć się tłumaczeń i właściwie tylko tego, bo raczej na innych rzeczach się nie znam, no chyba, że masz na myśli coś łatwego do opanowania.
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 15, 2009, 02:57:38 pm »

Ok, wszystko załatwione. Zgoda na translację artykułów z Liquipedii już jest. Teraz możecie brać się do roboty. Kto chce pomóc Trydium - droga wolna.
Każdy gotowy tekst (a najlepiej po kilka na raz) przesyłajcie do mnie w plikach *.doc (każdy art w innym pliku). Mail ma zawierać linki do artykułów oryginalnych.
Ewentualnie, jeżeli ktoś chce pomóc a nie wie co tłumaczyć najlepiej - niech odezwie się do mnie lub Trydium na gg.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 15, 2009, 02:59:42 pm »

No to jak towarzysze? Pomożecie? ;) Myślę, że jeśli SCArea będzie miało rzetelny i aktualny dział ze strategiami to pozbawi nas wielu problemów, zwłaszcza ludzi którzy nie znają angielskiego.
http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Main_Page
Z miejsca zaznaczam, że ja już zabieram się, za tłumaczenie strategii dla Zergów, więc jeśli na te artykuły ktoś również ostrzy sobie zęby proszę o kontakt, żebyśmy nie robili dwa razy tej samej roboty ;)
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Września 26, 2009, 01:15:03 am »
Modyfikuj wiadomość

No to jak towarzysze? Pomożecie?

Pomożemy :-P
Biorę Terranów, całych.
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #6 dnia: Września 26, 2009, 05:46:35 am »

W końcu ktoś :D Gogo tekstować :)
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »