StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 06:38:08 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Starcraft Frontline
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Starcraft Frontline  (Przeczytany 3233 razy)
tomass
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« dnia: Lipca 09, 2009, 08:46:22 pm »

Hej,
mam pytanie. Buszując dziś po allegro znalazłem taką oto aukcje.
Co prawda nie jest to sama gra - ale jakiś komiks - czy ktoś wie coś na ten temat? Warto kupić? W aukcji widnieje logo BattleNetNetwork - niemniej jednak na samej stronie nie znalazłem żadnych wiadomości - czy ktoś wie coś więcej? Sprzedający jest z Warszawy więc w najgorszym wypadku podjadę i przejże u niego - ale zanim się zdecyduje chciałbym wiedzieć coś więcej.

Pomóżcie bo jestem napalony na SCII jak diabli a tutaj jeszcze tak się łechta moje oczekiwanie...
Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 10, 2009, 01:55:13 am »

O samym produkcie wypowiedzieć się nie moge, ale autorem tomu drugiego jest Richard A.Knaak. Pisze świetne książki w uniwersum Diablo 2 i Stacrafta 1. Bardzo polecam nie tylko jego prace. Uważam, że jeżeli on pisze tom drugi to jedynka może być bardzo dobra. Cóż jeśli o mnie chodzi - to może być warte grzechu ;]
Zapisane

And that's to say "thank you".
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 10, 2009, 12:44:04 pm »

Knaak nie jest autorem drugiego tomu Frontline, ale drugiej historii z pierwszego tomu.
Co do samej pozycji - są to 4 opowieści w formie komiksu. Całość utrzymana jest w klimatach mangowych (oryginał wyszedł a Japonii) ale może się podobać. Chcesz wiedzieć więcej - poczytaj recenzje w internecie - wystarczy poszukać na google.
Co do Battlenet.pl - serwis jest patronem medialnym wydania.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »