StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 01:21:37 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  [ sparing partner / trener ] - potrzebny od zaraz
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: [ sparing partner / trener ] - potrzebny od zaraz  (Przeczytany 9467 razy)
practiseh
Level 2-4
*
Wiadomości: 17


« dnia: Lipca 07, 2009, 07:49:55 pm »

Cześć, poszukuję sparing partnera.
Gram zergiem, mój poziom mogę ocenić na [ D-  ]
Narazie grywam na iCCupie [ staty 1 - 7, win / loss ] jednak tam jest zbyt wygórowany poziom jak dla mnie.

Tak, owszem jestem dosyć cienki. Zacząłem swoją przygodę z sc niecały miesiąc temu.
Kampanię przeszedłem całą + dodatek bez większych problemów, jako, że miałem już do czynienia z rts'ami. Jeśli chodzi o granie vs komputer skirmishów, to nie sprawia mi problemów wygrywanie.
Nawet raz mi się udało pokonać dwa komputery ^_^

Najlepiej jakby mój sparing partner ogarniał grę dość dobrze i dzięki czemu mógłbym szybciej zniwelować błędy jakie popełniam [ czyli pełniłby niejako rolę mojego nauczyciela / trenera ]

( bo zapewne popełniam ich setki, ale nie potrafię ich dostrzec, bądź poprawnie zanalizować )
albo prezentował podobny poziom do mojego [ D- ].

Sądzę, że dosyć szybko się uczę, znam już niektóre build-upy. Trochę taktyk, kontr etc.
I proszę nie odsyłajcie mnie do oglądania replayów. Mam za sobą przerobione niemal wszystkie repy z wcg 2oo7 i 2oo8. No chyba, że macie jakieś ciekawe idealnie zagrane repki to możecie mi podesłać. Jako, że teorii nigdy za wiele, ale praktyka > teoria :)

Zainteresowane osoby ( znajdzie się ktoś prawda ?:< ) proszę o kontakt na pw.
Mogę grać na iCCupie ( niestety brak hosta ), hamachi czy też po garenie, także z platformą chyba też problemów nie będę mieć.



ps.
Jeśli nikt się nie znajdzie, bo zakładam też taką możliwość :(
To prosiłbym o jakieś porady ogólne gdzie powinienem trenować ? ~~



pozdrawiam
mój pierwszy post na tym forum ^^
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 07, 2009, 08:20:39 pm »

Hail i chawała, witam na forum nowego usera :D
I już ci z miejsca mówię, że chętnie z tobą poćwiczę. Szukaj "carbonitium" na iCCup, jeśli poziom tam, jest dla ciebie zbyt wysoki to dobrze, graj z najlepszymi to najszybciej się nauczysz. Ja gram najczęściej od 21 do 23, i również Zergiem, i nie martw się, to jest mój najgorszy match-up, a wręcz tragiczny :)
I obowiązkowo odwiedzaj www.gomtv.net po najświeższe VOD-y naprawdę dobrych graczy.
Zapisane

MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 07, 2009, 09:36:28 pm »

Już niedługo będę mógł grać od 7 do 7(tylko muszę czekać na zmianę neta). Z miłą chęcią też pomogę ;). Proponuję oglądać dużo repów ;) (jeżeli chcesz dam Ci parę fajnych).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 07, 2009, 10:22:54 pm »

Sądzę, że dosyć szybko się uczę, znam już niektóre build-upy. Trochę taktyk, kontr etc.
I proszę nie odsyłajcie mnie do oglądania replayów. Mam za sobą przerobione niemal wszystkie repy z wcg 2oo7 i 2oo8.

To co wtedy było grane, nie jest już tak popularne dziś. Przede wszystkim oglądaj najnowsze repy koreańskich progamerów, ponieważ to Oni kierują rozwojem SC. A z chęcią też sobie pogram, bo i tak musze sobie przypomnieć, co to mechanika :P.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 08, 2009, 12:29:47 pm »

Jak widziałem ten twój profil na Icc to wybierałeś mocnych przeciwnników (z połowa to D+). Na poczatek to może graj z innymi D-, jak będziesz z nimi wygrywać większość walk to wtedy zacznij grać ze średnimi D, jak z nimi będziesz wygrywać to z D+ itd....

Też mogę z toba pograć, ale ja dośc słaby jestem,  na D to się jeszcze trzymam, ale ciężko wznieść się wyżej.
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 08, 2009, 02:38:33 pm »

Jeśli mam być szczery Devourer, to jak on chce się od kogoś UCZYĆ, to ty się nie nadajesz.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 08, 2009, 03:16:52 pm »

Napisałem tylko, że moge pograć jak chce.
Może i tam grasz lepiej niż ja, ale sam robisz błedów od cholery, ale ja ci jakos tego nie wypominam. Więc sobie daruj te głupie uwagi.
Zapisane
practiseh
Level 2-4
*
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 08, 2009, 05:16:26 pm »

Hehe dziękuję wam za odpisanie.

Jakby ktoś chciał dziś ze mną pograć to będę od 19 na iccupie ( jeśli tylko burza mnie nie zaskoczy, bo już 2 się przetoczyły przez moje miasto ;o )

Każdy mile widziany, czy to taki dużo lepszy czy prezentujący podobny poziom.


pozdrawiam
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 08, 2009, 09:09:14 pm »

Może i tam grasz lepiej niż ja, ale sam robisz błedów od cholery, ale ja ci jakos tego nie wypominam.

Trydium za to ma wiedzę (i to dużą) o SC, której Tobie brakuje.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 08, 2009, 09:10:55 pm »

Jakby ktoś chciał dziś ze mną pograć to będę od 19 na iccupie ( jeśli tylko burza mnie nie zaskoczy, bo już 2 się przetoczyły przez moje miasto ;o )

Wszystko fajnie i pięknie, ale gdzie będziesz czekał na icc, jaki masz nick? I najlepiej podaj swoje gg, tak będzie najprościej :D.


EDIT. Przez niedopatrzenie napisałem posta pod postem. Proszę moderatora o połączenie moich postów.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 08, 2009, 09:28:26 pm »

Możesz tyle zrobić sam leniu jeden, no chyba że się mylę :P A kolega nick ma podany w profilu.
Zapisane

Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 08, 2009, 09:41:23 pm »

Mówisz, że zacząłeś przygodę z SC niecały miesiąc temu a konto na ICC masz od trzech sezonów? ;P
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
practiseh
Level 2-4
*
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 08, 2009, 10:58:46 pm »

Konto na iccupie założyłem juuż dawno temu, bo chcialem grac z kolegami po necie.
I były to gry zwykle takie typu mass cannony + kampienie do carrierow :D
a laddera wcale nie gralem wtedy, nawet może się bałem.

Ale to była jednorazowa akcja. Graliśmy w sc z kolegami może ze dwa dni na tym, po czym kolegom zbrzydła grafa i przeżuciliśmy się na co innego.

A dokładnie 2-3 dni temu zacząłem grać na iccupie laddera.
W sc gram miesiąc, podliczając przjeście singleplayer z dodatkiem + grę na garenie ( jakiś tydzień, głównie gry na mapie big game hunters 3v3 / 4v4 )

Czyli podsumowując gram miesiąc + 2 dni na iccupie kiedyś tam ...
no ale tego nie liczę bo wtedy to była raczej taka zabawa w budowanie zamku a nie gra :D


Natomiast nie rozumiem jednej rzeczy. Jak to 3 sezony ? Jakby nie patrzeć to moja druga wizyta na iccupie, więc coś tu się nie zgadza chyba O_o

Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 08, 2009, 11:01:30 pm »

Sezon na icc trwa kilka tygodni. Poza tym, jak nie spamujesz, to masz wysoki apm (bo jakieś 130) :D. Znowu powtarzam: APM =/= SKILL!
Zapisane

practiseh
Level 2-4
*
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 08, 2009, 11:07:35 pm »

Kilka tygodni ? ;p
To może trafiłem na moment, że w dniu, w którym sezon się skończył zacząłem grać z kumplami i grałem na drugi dzień na nowym ? to możliwe ? da sięto jakoś sprawdzić ?
bo inaczej tego nie czaje zbytnio ;asd

apm mam wysokie ? hehe to pewno po tej mapce co trzeba dronem uciekać przed zealotem i się budować
( btw przeszedł te mape ktoś ? )
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »