StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:09:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Replaye
| | |-+  Kuglarstwo ;)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kuglarstwo ;)  (Przeczytany 10080 razy)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« dnia: Czerwca 26, 2009, 01:05:04 pm »

http://www.karold.master.pl/SCrepy/kuglarski.rep
Miałem dzisiaj taką właśnie grę, magiczną. Widać rank nie wystarcza żeby grać dobrze :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2009, 01:38:14 am wysłana przez Negro » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 29, 2009, 06:42:59 pm »

Repka akceptuję ze względu na walory artystyczne. :) GG!
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 29, 2009, 07:16:34 pm »
Modyfikuj wiadomość

Pomocy z linkiem :!: u mnie 404 błąd...
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 29, 2009, 07:22:24 pm »

U mnie tez bład
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 29, 2009, 07:51:24 pm »

Bo to takie wredne jest, kilka minut się męczyłem. Tam na końcu ma być po prostu "kuglarski.rep" ;) Trydium coś zlamił hehe...
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 29, 2009, 07:59:01 pm »
Modyfikuj wiadomość

Nom, link zlamił, zobaczę jak rozegrał meczyk^^
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 29, 2009, 08:16:59 pm »

Dobre :D jakies 2 dni temu próbowalem tak z terkiem na adromedzie, zdążyłem hatcherę postawić, ale sunkenów akurat nie zdążyłem, bo gosc w ostaniej chwili zauważył.
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 29, 2009, 08:23:24 pm »
Modyfikuj wiadomość

Tossa 100 apm, co słabo agarnia, tylko spamować umie, można jak widać na różne sposoby przerobić... graty Trydium, prawie jak free frag^^
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 29, 2009, 08:33:27 pm »

Ten toss to jakiś mega noob. Widział hatchery, ale nie zaatakował, a czemu? Bo nie wie, do czego służy minimapa.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 30, 2009, 10:19:43 am »

Ogólnie zauważyłem, że gracze Protossem do C- włącznie to straszne głupki (nie wszyscy oczywiście). O ile Terranie czy Zergowie muszą się trochę pomęczyć, żeby grać na poziomie C-, to Protossem przychodzi to niezmiernie łatwo (1a2a3a4a), przez co wiele idiotów osiąga ten poziom. Dopiero od C zaczynają się gracze tossem, którzy coś potrafią. A od C+ wszystko się idealnie wyrównuje. :)

Dlatego apel do tossów - po prostu grajcie jak najwięcej i poziom C nie powinien być dla was żadnym problemem, jeśli mało wiele ogarniacie grę.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 30, 2009, 06:45:17 pm »

Nie przesadzasz trochę ? Poza 1a, 2a... trzeba jeszcze rzucać sztormy wmiarę dobrze sztormy, stasic fieldy, maelstromy uważać na miny, lurkery itp Zresztą jak tossem gram głownie PvZ (na terrana i protossa gram głownie Zergiem) to cięzko wybronić te wszyskite rushe grając FE.
Chciaz fakt, że statystycznie to Protoss jest najłatwiejszy na początku. Terran jest dla mnie najtrudniejszy, nie wiem jak ludzie mogą nim grać, już trzeba nieźle ograniać, zeby się nim na D utrzymać. Stać armią w miejscu i bronić pozycji to jeszcze w miarę łatwo, cięzko tylko zrobic krok do przodu.
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 30, 2009, 07:22:04 pm »
Modyfikuj wiadomość

Cytuj
Dlatego apel do tossów - po prostu grajcie jak najwięcej i poziom C nie powinien być dla was żadnym problemem, jeśli mało wiele ogarniacie grę.

XeroN, a jakiś apel dla Terranów?
Cytuj
Terran jest dla mnie najtrudniejszy, nie wiem jak ludzie mogą nim grać,

Nie jest tak najgorzej. Na iCC mało jest Terranów i odnoszę wrażenie, że na niższych poziomach ludzie są mało ograni w XvT. A żeby grać Terranem potrzebne jest wypracowanie kilku nawyków...
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 30, 2009, 07:54:25 pm »

Duża dysproporcja jest miedzy terranami. Na najniższym poziomie są bardzo łatwi do pokonania, ale później poziom szybko rośnie i rzeczywiscie cięzko ich ogarnąć. Szczególnie jak zaczyna na początku kombinowć z Vulturami, Wraithami, albo wali dropy z MM do którejs z baz.
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 30, 2009, 08:43:04 pm »

Przepraszam za spierdzielony link >.> Ale widzę, że administratorstwo nie śpi i ja już poprawiać nie muszę.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »