StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 12:56:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  W końcu nowy...
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: W końcu nowy...  (Przeczytany 7953 razy)
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« dnia: Czerwca 20, 2009, 07:29:23 am »

W sieci dostępny jest już nowy Battle Report, tym razem #3. Walka pomiędzy Zergami i Protossami.

http://starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/596/BattleReport_3__ni_z_gruchy_ni_z_pietruchy_ale_jest.html
 ;D
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 20, 2009, 07:39:14 am »

Oglądałem sobie :D. Jakoś mapa mi nie odpowiada muszę powiedzieć ;).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 20, 2009, 08:56:22 am »

Też uważam, że mapka jest dziwna. Ale podoba mi się ogólnie pomysł z tymi "dymkami" (na innych mapach krzaki) w których można się ukryć.
Co do samej walki toss trochę zawalił z Collosusami. Nullifiery, wreszcie widać jak działają w praktyce. Śmieszna (pozytywnie) jednostka :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 12:31:45 pm wysłana przez Negro » Zapisane

And that's to say "thank you".
Pojotr
Global Moderator
*****
Wiadomości: 41



« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 20, 2009, 09:11:23 am »

Zdecydowanie najlepszy (co jakimś wielkim osiągnięciem nie jest) z dotychczas wypuszczonych BR. Choć raz rozgrywka wzbudzała we mnie jakieś emocje. Widać było, że obaj gracze starają się coś zrealizować (a nie tylko pokazać kolejne jednostki). Mapa mi się spodobała, aż dziwi, że Zerg nie zdobył się na drop, albo Mutaliski. Nufiler wygląda tragicznie ale jego umiejętność cieszy oko. Najbardziej spodobał mi się ten BR także dlatego, ze pierwszy raz nie wygrał Terran : ).
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 20, 2009, 09:58:27 am »

Rozgrywka faktycznie nie powalała ;) Prawdę mówiąc myślałem, że Nullifiery latają -.- W BR brakuje mi wykorzystania większej ilości dostępnych jednostek (PvZ bez Archonów lub przynajmniej HT - WTF?). Jesteśmy jednak chyba na tyle blisko bety, że i to mogę w tej sytuacji wybaczyć ;).
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 20, 2009, 10:02:23 am »

Podobało mi się umiejętność antygrawtacyjna (chyba), kiedy królowa została podniesiona, scenografia wygląda zarąbiście, to przesuwające się tło.

Do animacji budynków nie można się przyczepić. Podczas tworzenia struktur Zergów fajna jest ta kula półprzezroczysta, a u Protossów to nakładanie się płaszczyzn (czyli transport materii... hah). Zergi w końcu odzyskały swoją mroczność, już nie są takie kolorowe, a jeśli to co poruszało się pod ziemią to Infestor, to muszę przyznać, że innowacyjność też nie jest na złym poziomie... ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 12:35:36 pm wysłana przez Negro » Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:28:26 am »

Fajnie, fajnie xD. Coraz lepiej to wygląda :). Ja jestem jak najbardziej ZA SC2(nie tak jak kiedyś :P)xD.

Rozgrywka faktycznie nie powalała ;) Prawdę mówiąc myślałem, że Nullifiery latają -.- W BR brakuje mi wykorzystania większej ilości dostępnych jednostek (PvZ bez Archonów lub przynajmniej HT - WTF?).

Tak. ZvP bez Arch. i HT to dziwna sprawa. Ale jak widać, można i tak xD. Jednostek mało używał Protoss, a Zerg jak widać nie przebierał w nich xD. A co do Nullifierów, to one chyba lekko unoszą się nad ziemią. Ale to chyba moja nieuwaga xd.

Podobało mi się umiejętność antygrawtacyjna (chyba), kiedy królowa została podniesiona, scenografia wygląda zarąbiscie, to przesuwające się tło.

A mnie się spodobało to 'pole' wytwarzane przez Nullifiery. Bardzo przydatne, i efektowne ;).

Zergi w końcu odzyskały swoją mrocznośc, już nie są takie kolorowe, a jeśli to co poruszało się pod ziemią to Infestor, to muszę przyznać, że innowacyjność też nie jest na złym poziomie... ;)

@Zerg
Nom. Można to zauważyć. Ale to nie czasem przez tą mapę? Taka ciemna oO

@Infestor
Obejrzyj sobie jeszcze raz BR i spoglądaj na panel :P.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:32:33 am »

W ogóle jakieś to ciemne... xD Pierwszy raz reporta obejrzałem.
I jestem mile zaskoczony bo jakoś się da w to grać, bardziej dynamicznie niż mi się najpierw wydawało. I ku memu zdziwieniu na tej ciemnej i niewyraźnej mapie wszystko widziałem jak na dłoni.
Nie sądziłem że Nullfiery są dostępne tak wcześnie.
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 20, 2009, 01:37:02 pm »

Mnie się mapa podobała, choć mniej niż poprzednie. Ogólnie to najgorszy ze wszystkich BR. Fajne były tylko niektóre akcje.

Te punkty na mapie gdzie można było się schować były głupie, niby pomysł fajny, ale w efekcie marnie to wyglądało.
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 20, 2009, 02:08:32 pm »

Te punkty na mapie gdzie można było się schować były głupie, niby pomysł fajny, ale w efekcie marnie to wyglądało.

Pewnie dlatego, że żaden z graczy nie wykorzystał ich do jakiejkolwiek akcji (poza początkiem gry z Zerglingami).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 12:39:23 pm wysłana przez Negro » Zapisane

And that's to say "thank you".
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 21, 2009, 01:15:45 am »

Widział ktoś złotą rybkę w avatarze Immortala? Patrz 14:15 :P

Trochę rzeczy jest zmienione od czasu tego BR, ponieważ korzystają oni ze starego bulida.
Model Infestora jest zupełnie inny, teraz wygląda jak Zergowski Reaver.
Model Spawning pool zmieniony.
Dark Pylon - nazwa zmieniona... i chyba coś tam jeszcze.
Nazwa tego "Nullifiera" jest zmieniona na Distruptor.

Dynamika oraz możliwości jednostek Protossów bardzo mi się spodobały.
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 21, 2009, 01:18:00 pm »

Obejrzałem wreszcie (czekałem na HD) i zgadzam się z Pojotrem - jest to zdecydowanie najlepszy z dotychczasowych BR. Czemu? BR mają za zadanie przykładowo pokazać rozgrywke w SC2, zaprezentować jednostki i ich umiejętności. W tej rozgrywce, mimo iż krótka mogliśmy zobaczyć na prawdę sporo: Protoss zaprezentował 7 jednostek, nie licząc Probów, Zerg natomiast 5. Może nie są to liczby oszałamiające, ale w porównaniu z poprzednimi BR nie jest źle. Co ważniejsze - widzieliśmy też praktyczne zastosowania sporej liczby umiejętności.

Co do własnych spostrzeżeń:
Nullifier/Distruptor - mnie tez zdziwiło, że jednostka ta jest dostępna tak wcześnie. Jednostka jednak wygląda i sprawuje się ciekawie.
Force Field - w zasadzie coś genialnego. Jak widać na BR umiejętne jej zastosowanie może zmienić przebieg bitwy.
Anti Gravity - wygląda bardzo ładnie, może mieć ciekawe zastosowanie, szczególnie w większych ilościach - wreszcie będzie można Ultraliski kontrować lotnictwem ;P
Neural Parasite - trochę oszukańczy patent - większa liczba Infestorów i przeciwnik sam wybije swoją armię. Dodatkowo fakt, że można to rzucić spod ziemi... masakra.
Baneling - no cóż - Lurkery wymiękają. Groźniejsze nawet od Spider Mines (nie wybuchają same, można poczekać na całą armię wroga).

Reasumując:
Widać, że gra jest bardzo dynamiczna, jeszcze bardziej nieprzewidywalna od poprzednika, zdecydowanie lepiej wygląda jak rok temu. Zerg stał się jeszcze groźniejszy, chociaż i tak bardziej urzekła mnie potęga Protossa. Zapowiada się bardzo ciekawie.
A mapa? Mapa ta jest bardzo ciekawa.

Widział ktoś złotą rybkę w avatarze Immortala? Patrz 14:15 :P

Z tą rybka już trochę przesadzili... ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 01:40:38 pm wysłana przez Negro » Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 21, 2009, 03:06:55 pm »

Burrow będzie bardziej przydatny w końcu :D no i Lingi na speedzie na prawdę popierdzielają bardzo szybko.
Zapisane

spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 21, 2009, 04:22:57 pm »

Heh, a żonglującego minerałami Drona? Patrz 8:13.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 21, 2009, 04:28:00 pm »
Modyfikuj wiadomość

SCII będzie w dużym stopniu wojną na specjale wg mnie...
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »