StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 08:26:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - pytania i sugestie
| | |-+  Solucje - Tylko dla pro ?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Solucje - Tylko dla pro ?  (Przeczytany 13073 razy)
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #15 dnia: Czerwca 25, 2009, 02:28:35 am »

Zrobienie nowej solucji, a właściwie kompletnego poradnika do kampanii w planach jest od dłuższego czasu. Jednak jest dużo rzeczy o zdecydowanie wyższym priorytecie toteż realizacja poradnika została odsunięta na dalszy plan. Będzie czas - zrobimy. Do tego czasu niestety musicie zadowolić się tym co jest.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #16 dnia: Czerwca 25, 2009, 08:35:06 am »

A w jakiej formie ma być nowa solucja? Mógłbym troszkę pomóc ;)
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #17 dnia: Czerwca 29, 2009, 03:10:40 pm »

Ja mam na twardzielu napisaną przez samego siebie solucję, ale jest mocno niekompletna. Tylko kampania Terran (epizod pierwszy) jest opisana od początku do końca. Reszta to po kilka misji. Większość mapek "kampaniowych" przechodziłem już dawno, i albo tego nie pamiętam, albo używałem taktyki tak prymitywnej, że nie poleciłbym jej nikomu. A już na pewno nie chwaliłbym się tym, jak to idiotycznie rozgrywałem daną misję.

Zresztą problem z solucjami jest taki, że ja przeszedłem daną mapę (i te kilkadziesiąt innych) w sposób X, i w swojej solucji ów sposób X opisuję. Ale ktoś inny przeszedł tę samą mapę w sposób Y, który również wymaga zupełnie innego opisania. I dojdź tu do ładu, która taktyka najlepsza.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »