StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 07:26:30 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Jakiś rodzaj przewodnika... ?
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Jakiś rodzaj przewodnika... ?  (Przeczytany 5407 razy)
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« dnia: Czerwca 14, 2009, 05:56:31 pm »

Eee... No więc ktoś mi kiedyś polecił (chyba euronymus) tekst pt. : "Guide for fast improvement" (czy jakoś tak). I tam między innymi było napisane że warto by mieć jakiegoś przewodnika który by pomógł, odpowiedział na pytania etc. No więc jakby ktoś mógł mi poświęcić te kilka minut na PW żebym wypytał go itp. to byłbym bardzo wdzięczny.  :-X
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 14, 2009, 06:10:11 pm »

Jak będę mógł w czymś pomóc, to wal ;). 8489324
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 14, 2009, 07:32:04 pm »

A nie lepiej po prostu walnąć kilkanascie pytań tutaj, dając możliwość wszystkim znającym się na rzeczy napisania odpowiedzi ?
Zapisane

And that's to say "thank you".
Pojotr
Global Moderator
*****
Wiadomości: 41



« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 14, 2009, 08:36:11 pm »

Zdecydowanie odradzam takie rozwiązanie. Jak wszyscy domorośli stratedzy zaczną pisać swoje porady ty chłopak skończy z bananem zamiast mózgu. Rozwiązanie problemów związanych z grą będzie zdecydowanie prostsze gdy Darigan wprowadzi w życie pomysł z "przewodnikiem". Inna rzecz, że dostaję dreszczy na samą myśl o tych wszystkich anonsach: "Jak chcesz mogę udzielić ci paru rad", "Jak chcecie to mogę nagrać voda".
Jeśli nie uda ci się znaleźć nikogo lepszego możesz walić z pytaniami do mnie (chyba wpadam we własną pułapkę). Uprzedzam tylko lojalni, że obecnie na forum jest spora grupa graczy zwyczajnie lepszych niż ja kiedykolwiek byłem. Jeśli dobrze pamiętam to moje dane są w profilu...

PS. Gdy pierwszy raz zobaczyłem nazwę tematu pomyślałem, że chodzi ci o coś co dobrze będzie przewodziło elektryczność ; ).
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 14, 2009, 08:45:33 pm »

Ja radzę napisać do Xerona aka Euronymus, ponieważ ma chyba największą wiedzę na temat SC na tym forum.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 14, 2009, 09:06:16 pm »

Jeszcze ten przewodnik musi wyrazić chęć/wygospodarzyć czas. Życzę Ci Xeron'a. Ale cóż... różnie z jego aktywnością bywa. Tym niemniej z pierwszymi pytaniami możesz walić do prawie każdego na tym forum, gdyż... są od Ciebie rok świetlny lepsi^^
Zapisane
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:21:36 am »

Tutaj rozpoczyna się fajna kolekcja VODów z przykazaniami StarCraftowymi. Polecam.
Zapisane

Yuki Nagato <3
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 15, 2009, 08:17:17 am »

Czy to na pewno dobry adres? ;D
Zapisane

CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 15, 2009, 03:54:56 pm »

Cytuj
Tym niemniej z pierwszymi pytaniami możesz walić do prawie każdego na tym forum, gdyż... są od Ciebie rok świetlny

Oprócz mnie, ja nie raz sam się zastanawiam co oni tu piszą i nie wiem. Te wszystkie taktyki, zerg rush rozumiem tylko. Przewodnik rzeczywiście to dobry pomysł.
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 15, 2009, 03:56:06 pm »

Loj chyba niezbyt dobry. To nie mój typ muzyki.  ;)
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 15, 2009, 06:30:29 pm »

Jak chcesz, to wal na GG. Moja aktywność ostatnio jest mała, ale teorie znam dobrze. Być może trochę wrócę do aktywnej gry (tym razem na serio) z braku innego zajęcia. :P
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 15, 2009, 09:09:01 pm »

W sumie fajnie, że nowy Zerg no forum, mało Zergów wśród graczy...
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 15, 2009, 09:18:44 pm »

Zerg ?
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »