StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 07:00:03 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Czasy przejścia kampanii
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Czasy przejścia kampanii  (Przeczytany 8372 razy)
ziemek8
Level 2-5
*
Wiadomości: 21



WWW
« dnia: Czerwca 05, 2009, 02:30:14 pm »

Ostatnio postanowiłem sobie przejść całą kampanię, wszystkie sześć części (Original i BroodWar). Chciałem je przejść jak najszybciej potrafię. Spisywałem sobie czasy każdej misji. Cała kampania zajęła mi prawie 21 godzin. Jeżeli ktoś także ma spisane swoje czasy przejścia poszczególnych misji to chętnie porównam. (sam nie starałem się jakoś specjalnie podkręcać tych czasów - nie zapisywałem, więc i nie wczytywałem gry, przechodziłem jak leci ;) ).
Interesuje mnie szczególnie czy przeszliście jakieś misje w bardzo krótkim czasie?, np mnie udało się przejść te dwie bez budowania bazy, co w tych misjach było możliwe:
 - I Terran - 7 misja (dostarczyć PSI Disrupter) (gdzieś widziałem nawet filmik...) - 0.01.02
 - VI Zerg - 2 misja (Zniszczyć PSI Disrupter) 0.05.08

Podane czasy to czasy jakie pokazywały się po ukończeniu każdej misji. Wszystkie przechodziłem na szybkości fastest oczywiście.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 05, 2009, 03:09:00 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ja raczej spokojnie... Wg mnie kampania to nie zawody, wolę się nią rozkoszować, niż szaleć.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 05, 2009, 04:32:22 pm »

Kampania jest raczej do spokojnej gry, poznawaniu jednostek itp. Ja z kolei starałem sie zwiedzić dokładnie plansze i niszczyć przeciwnika doszczętnie. Jak był jeden cel do zniszczenia, to go zawsze zostawiałem sobie na koniec.  Starałem sie też wykorzystywać jak najwięcej jednostek i ich zdolności.
Najlepsza zabawa była jak w BW były DA i mozna było sie pobawić w przejmowanie jednostek.
Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 05, 2009, 04:33:00 pm »

Ja kocham fabułe starcrafta i każdą misję przechodzę węsząc w poszukiwaniu nowych smaczków.
Chociaż już kilka(naście?) razy to przeszedłem to mniej wiecej co pół roku znowu przechodzę :)

Co do misji z dostarczeniem psi distruptera:
Wystarczy wyslac wszystkie scv (pierwszy z matrixem) a drugiego od końca scv z distrupterem(też z matrixem).
No i voila. I wiem, że to działa
Zapisane

And that's to say "thank you".
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 05, 2009, 05:11:44 pm »
Modyfikuj wiadomość

Podejrzewam, że na forum nie będzie nikogo, z kim mógłbyś o tym pogadać. Odsyłam do SDA:
http://speeddemosarchive.com/Starcraft.html
http://speeddemosarchive.com/StarcraftBroodWar.html
Zapisane
ziemek8
Level 2-5
*
Wiadomości: 21



WWW
« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 05, 2009, 05:51:14 pm »

Oczywiście, rozkoszowanie się rozkoszowaniem, ale za którymś razem można sobie te misje potraktować inaczej - na czas.

Fajna strona,  rafikozor, nie znałem, dzięki.
Zapisane

Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 05, 2009, 09:12:53 pm »

http://www.starcraft.strategie.pl/index.php?strona=solucja
Tutaj są solucje jak najszybciej przejść misje.
Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 05, 2009, 09:26:26 pm »

Interesuje mnie szczególnie czy przeszliście jakieś misje w bardzo krótkim czasie?, np mnie udało się przejść te dwie bez budowania bazy, co w tych misjach było możliwe:
 - I Terran - 7 misja (dostarczyć PSI Disrupter) (gdzieś widziałem nawet filmik...) - 0.01.02
 - VI Zerg - 2 misja (Zniszczyć PSI Disrupter) 0.05.08

Co do misji z dostarczeniem psi distruptera:
Wystarczy wyslac wszystkie scv (pierwszy z matrixem) a drugiego od końca scv z distrupterem (też z matrixem).

Mylicie PSI Disrupter z PSI Emmiterem.

Co do samych kampanii - nigdy jakoś nie starałem się przechodzić tego na czas - bo i po co? Do SC mam zapewne trochę inne podejście niż większość z was, toteż za każdym razem najmocniej skupiałem się na fabule.
Nawiasem mówiąc - obecnie jestem w trakcie przechodzenia tego wszystkiego po raz kolejny (a właściwie kończę już ostatnią kampanię). Jako, że większość misji znam już bardzo dobrze a i skill dużo większy jak kiedyś to idzie mi to dosyć sprawnie, ale mimo tego nie pociskam na siłę...
Zapisane

ziemek8
Level 2-5
*
Wiadomości: 21



WWW
« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 05, 2009, 09:34:28 pm »

http://www.starcraft.strategie.pl/index.php?strona=solucja
Tutaj są solucje jak najszybciej przejść misje.
Najszybciej to to nie jest. ;)

Mylicie PSI Disrupter z PSI Emmiterem.
Racja, sorry.

Co do samych kampanii - nigdy jakoś nie starałem się przechodzić tego na czas - bo i po co? Do SC mam zapewne trochę inne podejście niż większość z was, toteż za każdym razem najmocniej skupiałem się na fabule.
Nawiasem mówiąc - obecnie jestem w trakcie przechodzenia tego wszystkiego po raz kolejny (a właściwie kończę już ostatnią kampanię). Jako, że większość misji znam już bardzo dobrze a i skill dużo większy jak kiedyś to idzie mi to dosyć sprawnie, ale mimo tego nie pociskam na siłę...
Jak ładnie to zabrzmiało. Rozumiem, że jest to swego rodzaju świętość, dla mnie - w mniejszym pewnie stopniu - też, ale to nie przeszkadza (szczególnie jak już kilka razy się je przechodziło i zna się fabułę bardzo dobrze) w przechodzeniu gry troszkę szybciej. ;)
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 05, 2009, 09:35:59 pm »

Co do samych kampanii - nigdy jakoś nie starałem się przechodzić tego na czas - bo i po co? Do SC mam zapewne trochę inne podejście niż większość z was, toteż za każdym razem najmocniej skupiałem się na fabule.

No przecież dokładnie to napisałem ;/
Zapisane

And that's to say "thank you".
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 05, 2009, 09:52:13 pm »

Na Teamliquid są zwolennicy treningu macro w walce w najtrudniejszych kampaniach Brood War. (oczywiście podczas gry offline)
Zapisane

Yuki Nagato <3
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 05, 2009, 11:18:45 pm »
Modyfikuj wiadomość

Winth, a możesz mi zapodać linka do wypowiedzi tychże zwolenników? Z chęcią sobie przejrzę...
Zapisane
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 06, 2009, 09:23:40 am »

Jak będzie w SC2 90 msiji (około chyba) to dopiero będzie można je przechodzić.

Ja dotąd raz przeszedłem całą kampanię, ale też późno zaczęła się moja przygoda z SC (jak Gortata z koszykówką). Nie lubię tych misji bez baz.
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
ziemek8
Level 2-5
*
Wiadomości: 21



WWW
« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 06, 2009, 09:41:58 am »

Ja też nie lubię tych misji bez baz... No może nie wszystkich, ale tych gdzie trzeba coś zrobić grupką jednostek na jakiejś platformie. Czasem nawet te misje przechodzi się dłużej niż te misje z bazą...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 11:39:08 am wysłana przez Negro » Zapisane

kinderbueno
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 06, 2009, 10:50:56 am »
Modyfikuj wiadomość

Jak będzie w SC2 90 msiji (około chyba) to dopiero będzie można je przechodzić.

Ja dotąd raz przeszedłem całą kampanię, ale też późno zaczęła się moja przygoda z SC (jak Gortata z koszykówką). Nie lubię tych misji bez baz.

Gortatowi w NBA dobrze idzie, więc nic nie stoi na przeszkodzie...
Co do Kampani to ja ani razu nie przeszedłem :P.
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »