StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 12:31:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Sprawy forum
| |-+  Ogłoszenia
| | |-+  Poszukujemy tłumaczy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Poszukujemy tłumaczy  (Przeczytany 5971 razy)
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« dnia: Maja 11, 2009, 03:08:09 pm »

Może nie zawsze jest to od razu widoczne na zewnątrz, jednak SCA się cały czas rozwija i rozrasta, a w ostatnim czasie nawet dużo szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Przykładem tego rozwoju może być znaczne rozszerzenie naszego "programu partnerskiego" co poskutkowało zawiązaniem współpracy pomiędzy SCA a kilkoma znacznymi serwisami, zarówno polskimi - StarCraft2.net.pl - jak i zagranicznymi - chociażby SC Wire, SC Legacy, SC2Pod...

W związku z tym zapotrzebowanie na tłumaczenia, głównie z angielskiego na polski, ale też w pewnym stopniu w drugą stronę wzrasta w "zastraszającym" tempie. Oczywiście - możemy przyhamować, jednak to chyba nie o to chodzi...

I tu pojawia się szansa dla wszystkich, którzy chcą w jakiś sposób nas wspomóc i przyczynić się do rozrosty SCA. Jeżeli ktoś zna angielski w stopniu wyższym niż podstawowy i chciałbym coś potłumaczyć - zapraszam. Tekstów jest na prawdę sporo, więc dla każdego wystarczy. A nierzadko są to teksty bardzo ciekawe. Często od takiej pomocy zaczyna się "większa kariera", czego przykładem mogą być Spychi i Deimos0.

Wszyscy chętni mogą zgłaszać się w tym temacie przy okazji pokrótce przedstawiając swoje "kwalifikacje" i podając kontakt lub ewentualnie bezpośrednio do mnie na gg: 3596990.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2009, 03:21:43 pm wysłana przez Negro » Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Maja 11, 2009, 03:35:37 pm »

Zgłaszam chęć udziału ;) Jeśli ktoś będzie mi podrzucał teksty to chętnie zajmę się tłumaczeniem. Angielski znam na tyle dobrze, że studiowałem go w systemie zaocznym w Zielonej Górze. Musiałem zrezygnować ponieważ specjalizacja nauczycielska miała zbyt agresywny tok nauki jak na studia zaoczne, z powodu rezygnacji nie podchodziłem drugi raz do ostatniego egzaminu, więc nie wiem nawet czy zaliczyłbym semestr. Jednak był to egzamin z przedmiotu "Realioznawstwo brytyjskie", który wprowadzono właśnie dla mojego roku i nikt tak na prawdę nie wiedział o co w tym chodzi. Reszta przedmiotów typu gramatyka, fonetyka i ortofonia, konwersacje itp. zdane wręcz śpiewająco ;) Gdyby nie wykłady mógłbym walczyć o stypendium. Indeks do wglądu.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »