StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 05:29:26 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Turniej III
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Drukuj
Autor Wątek: Turniej III  (Przeczytany 51522 razy)
kinderbueno
Gość
« Odpowiedz #90 dnia: Maja 17, 2009, 08:57:17 pm »
Modyfikuj wiadomość

Kinderbueno 2:1 Chwiej.
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #91 dnia: Maja 17, 2009, 09:08:12 pm »

WC_Kendelm 1 : Trydium 2
Zapisane

PapaSmerf
Level 2-2
*
Wiadomości: 10



« Odpowiedz #92 dnia: Maja 17, 2009, 09:26:31 pm »

papasmerf vs Euronymous - 2:1
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #93 dnia: Maja 17, 2009, 09:28:08 pm »

Magiczny, mógłbyś mi nie wyjeżdżać z jakimiś Czipung Rejungami, bo w ogóle nie wiedziałem, co się dzieje na tej mapie. ^^
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #94 dnia: Maja 17, 2009, 09:47:27 pm »

WC_Tomusss 2 : Trydium 1
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #95 dnia: Maja 17, 2009, 10:00:49 pm »
Modyfikuj wiadomość

Szczerze mówiąc sądziłem, że Deimos w SC jest zielony jak trawa na wiosnę, a pokazał, że ma  skilla. Z sapciem radził sobie elegancko (kiedy nie kombinował z jakimiś dziwnymi buildami). Choć pewnie trochę mu pomógł fakt, że zna dobrze różne mapy^^
Czy w ogóle jakiś Zerg wychodzi z grupy? Bo ogólnie zauważyłem, że lepiej radzą sobie tossy...
Zapisane
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #96 dnia: Maja 17, 2009, 10:04:35 pm »

No jeśli nie uda mi się zagrać ( i wygrać na dodatek ;P) z kinderbueno to z grupy pierwszej wychodzą dwa zergi właśnie ;]
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #97 dnia: Maja 17, 2009, 10:14:22 pm »

Szczerze mówiąc sądziłem, że Deimos w SC jest zielony jak trawa na wiosnę, a pokazał, że ma  skilla.

Jeżeli uważasz, że komentatorzy są słabi w SC, to zagraj z Tasteless'em może.
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #98 dnia: Maja 17, 2009, 10:18:29 pm »

Powiedział tylko o Deimos0, który sam podkreśla, że za dobrze nie gra ;)
Zapisane

Muzi
Level 3-5
*
Wiadomości: 51


chillout


« Odpowiedz #99 dnia: Maja 17, 2009, 10:54:09 pm »

MUZI 2:0 WC_kENDelm
Zapisane

Czy ten kot po lewo wygląda na zestresowanego? NIE! kitiket i wszystko jasne!
Tomeczek
Level 2-1
*
Wiadomości: 6



« Odpowiedz #100 dnia: Maja 18, 2009, 12:21:04 am »


Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #101 dnia: Maja 18, 2009, 05:41:18 am »

Nawet jakby był zielony, ze mną nie tak trudno się uporać. :P Nie pamiętam map, aż do teraz nie wiem co jest na środku tej... Destination?
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #102 dnia: Maja 18, 2009, 03:58:24 pm »

Szczerze mówiąc sądziłem, że Deimos w SC jest zielony jak trawa na wiosnę, a pokazał, że ma  skilla. Z sapciem radził sobie elegancko (kiedy nie kombinował z jakimiś dziwnymi buildami). Choć pewnie trochę mu pomógł fakt, że zna dobrze różne mapy^^
Czy w ogóle jakiś Zerg wychodzi z grupy? Bo ogólnie zauważyłem, że lepiej radzą sobie tossy...

Tossem łatwiej makrować niż Zergiem.  Mówi się przecież, ze Protoss jest najłatwiejszy do opanowania Zresztą na Iccupie to też najwięcej tossów sie spotyka. Terran cos jest mało, chyba tylko Dawka i Muzi.

Tak się zastanawiam czy w następnym turnieju nie wziąć udziału, jeżeli sie uporam z tym antihackiem wreszcie i uda mi sie poprawić swoje nieszczęsne makro w grze. ;)
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #103 dnia: Maja 18, 2009, 04:23:19 pm »

Fakt, macrować łatwiej, ale gdyby Zergowie albo Terranie mieli dla mnie choć część tego klimatu co Protossi, wtedy zawstydzałbym wszystkich swoją grą tymi rasami :D Anyway - Destination rzeczywiście zaskoczyło Sapera co chyba w czasie gry widać. Swoją drogą, jeśli chodzi o te gry właśnie ten dziwny build to w zalożeniu miał być 2 Gate, tyle że nie wyszła ani agresja, ani timing ani nic ;)
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #104 dnia: Maja 18, 2009, 04:40:49 pm »
Modyfikuj wiadomość

Nagraj fpvod'a Devourer. Potem porównaj z jakimś pro. Ćwicz i zacieraj różnice. Oczywiście, przy wprowadzaniu zmian w mechanice spada skill i ogólnie wydajesz się słabszy... ale tylko pozornie.

Toss jest łatwiejszy do opanowania? Grałeś taktyką sair-reaver into carrier? Nie przesądzałbym, na pewno jest bardziej intuicyjny, poza tym ma dobrą mobilność, a większość błędów można poprawić (w przypadku armii lądowej, w powietrzu tossami gra się trudno). U Terranów już tak nie jest - każdy błąd powoduje efekt domina, trzeba wykorzystywać zasięg jednostek i kontolować, co robi przeciwnik. Bardzo ważny jest skład armii - każdą jednostkę trzeba odopowiednio dobrać i potem pozycjonować, i w ogóle Terran gra mass units, co powiela ilość niezbędnych poleceń. A Zerg to już w ogóle dla mnie czarna magia.
Nie wiem, czemu upieracie się, że tossy mają łatwiejsze macro: bo niby jak kolekujecie w Gate'ach po 5 goonów to macie "spokój" na 250 sekund? Zerg po prostu nie ma kolejkowania. Jedyny szkopuł tkwi w tym, że hatchery są rozrzucone po mapie, a nie mieszczą sie na jednym ekranie. Gdyby dać 2 sloty w Gateway'u zamiast 5 to nagle strasznie ciężko by się macrowało tossami :)

Deimos0 - w założeniu nastawiasz się na dłuższą grę, więc '2 Gate" Ci nie leży.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Drukuj 
« poprzedni następny »