StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:33:49 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - pytania i sugestie
| | |-+  Nowy serwer.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Nowy serwer.  (Przeczytany 7698 razy)
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« dnia: Maja 08, 2009, 12:18:57 pm »

Takie pytanie mam, czy ten "nowy serwer" coś zmienił? oO Bo oprócz tych nowych emotek to nic nie widze xD.

A i co do problemów. Jak wchodzę na SCA, to nie wyświetlają się wszystkie, te no... Yyyy, przyciski(?)["strona główna, Indeks, Pomoc itd."]. Czy inni też to zauważyli, czy tylko u mnie tak jest?:<
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2009, 01:07:05 am wysłana przez Lukin » Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Maja 08, 2009, 12:35:13 pm »

Ten sam problem, do tego nie wyświetla poprawnie polskich znaków diaktrycznych, zamiast tego małe romby z "?" w środku. Czy może to być wina przeglądarki?
Zapisane

Imb
Level 3-5
*
Wiadomości: 54


SCA jest ZŁE!


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Maja 08, 2009, 12:47:55 pm »

Zapewne wina przeglądarki, bo u mnie Opera wszystko poprawnie wyświetla.
IMO temat powinien być w tym dziale.
EDIT:
Dobra, ten też może być. ^^
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2009, 01:07:12 pm wysłana przez Imb » Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #3 dnia: Maja 08, 2009, 04:49:09 pm »

Lukin nad tym pracuje <tak myślę> :P
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Imb
Level 3-5
*
Wiadomości: 54


SCA jest ZŁE!


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Maja 08, 2009, 10:53:03 pm »

Żeby nie tworzyć nowego tematu, to zapytam tutaj: czy tylko mi się wydaje, czy naprawdę dział Offtopic został przesunięty ostro w górę? ^.^
Zapisane

Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #5 dnia: Maja 09, 2009, 01:14:50 am »

Powiedzcie czy macie problemy z wyświetlaniem się SCA. I czy treścią trzeciego mininewsa, zaczętego od takiego minusa jest:
Cytuj
Witamy na nowym serwerze. Gdy zauważysz gdzieś kłopoty z wyświetlanim polskich znaków powiadom admina.
Jeśli u kogoś jest coś innego to proszę napisać. A jak z forum? Czy u wszystkich styl jest poprawnie wczytany i forum wygląda poprawnie? Jeśli u kogoś są kłopoty z polskimi znakami, to niech spróbuje wejść na swój profil i zmienić język, z polski na polski-utf8, jeśli taka opcja będzie dostępna. Problemy z polskimi znakami na forum niestety mogą się pojawić. Upewnijcie się, że w przeglądarce automatycznie jest ustawione kodowanie Unicode (UTF-8).
Zapisane
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #6 dnia: Maja 09, 2009, 01:29:16 pm »

Mi już na forum wszystko się ładnie wyświetla jeśli chodzi o polskie znaki. Mam tylko takie wrażenie jakby literki były mniejsze-niższe, ale to może mi się tylko wydaje :P. To wcięcie, które Ci pokazywałem Lukin dalej jest i nie mam pojęcia dlaczego. Miałem je od początku istnienia forum. Mam zwykłego Firefoxa i rozdzielczość 1024x768.
Jeśli chodzi o stronę główną, to tam polskie znaki też już są, ten mininews też, tylko w linkach na dole dalej nie widzę niektórych znaków.

W Operze i Internet Explorer 8 strona główna jest tak samo jak w Firefoxie, tylko do tego brak niebieskiej obwódki wokół newsów.
W Operze i IE8 forum za to dziwnie się wyświetla. To wcięcie również tam jest, ale do tego jakiś błąd z logiem strony:
http://img24.imageshack.us/img24/3180/operafxg.jpg

To chyba wszystko z takich poważniejszych błędów :).
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #7 dnia: Maja 09, 2009, 05:18:57 pm »

Teraz to już wszystko jest jak trza. Przynajmniej u mnie oO'. Trzeci mininews jest taki jak napisałeś.

Żeby nie tworzyć nowego tematu, to zapytam tutaj: czy tylko mi się wydaje, czy naprawdę dział Offtopic został przesunięty ostro w górę? ^.^

No, tak jakby jest :P(Ja chcę stare emotyyy :<<).

Kiko, Windows Media Player for ever! xD
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #8 dnia: Maja 09, 2009, 06:19:46 pm »

No, tak jakby jest :P(Ja chcę stare emotyyy :<<).
Nowe emoty są ładniejsze, ale mają dwa mankamenty - są dużo większe (przez co robią lekki bałagan w tekście) oraz są słabo wycięte i widać kanciaste zakończenia :P.

Kiko, Windows Media Player for ever! xD
Windows Media Player w przeciwieństwie do innych programów Windowsa jest akurat fajny :p
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »