StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 01:26:17 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Akcja wsparcia Spychiego
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Akcja wsparcia Spychiego  (Przeczytany 13257 razy)
mRGreg
Level 1-5
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #30 dnia: Maja 12, 2009, 02:31:33 pm »

O boże dawno takich bzdur nie czytałem, mógłbyś następnym razem sie jakoś streścić, żebym nie musiał tracić czasu na czytanie tych wypocin? :)
Ja nie widze żebyście starali sie w jakikolwiek sposób "wspierać" waszego kolege, za to widze zabawne ociekające wazeliną posty.

Lukin: Twoje podejście świadczy o Tobie. Skoro nie chce Ci się czytać długich postów, bo czas tracisz, to nie czytaj. Są lepsze sposoby marnowania czasu.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2009, 04:15:00 pm wysłana przez Lukin » Zapisane
mRGreg
Level 1-5
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #31 dnia: Maja 12, 2009, 06:44:01 pm »

Przyznaje że przesadziłem z tym pierwszym postem :) natomiast następne były już raczej zabawą w prowokowanie ludzi o IQ chodnika, widze że są tu również osoby na poziomie, które nie dają sie prowokować takim trollom jak ja i do takich ludzi zawsze będe odnosił sie z szacunkiem.
Btw nie założyłem konta żeby komuś pojechać, a że akurat mój pierwszy post był jaki był... takie życie :]
Przychodzi taki "kozak-frajer" z ulicy, który nie zna sytuacji, nie skrzyżował broni w walce, nie wiadomo czy nawet wie co to SC
OMG :D
Zapisane
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #32 dnia: Maja 12, 2009, 07:47:45 pm »

Co więcej jak Łukasz wpadnie i znowu zrobi porządek, to tym razem mogą się posypać warny.
Proponowałbym zamknąć kwestię Pana "mRGreg" żeby bardziej nie załamywać Lukina.

Niektórym pewnie żyłka pękła bo ktoś śmiał urazić waszego guru spychiego ;]
Wątpię żebym był czyimkolwiek guru, to raczej na forum są osoby zasługujące na szacunek, którym darzę wszystkich tych co się wypowiedzieli  w tym temacie lub budują SCA.
Zapisane

Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #33 dnia: Maja 12, 2009, 11:10:21 pm »

Początki bywają trudne. Inni też zaczynali podobnie, z tym, że bardziej podpadali moderatorom, a nie wszystkim userom. Temat zamykam, bo chyba nie ma sensu tego dłużej drążyć. Każdy jeszcze będzie miał coś do powiedzenia. Warny się posypały, ale takie bez powiadamiania ich właścicieli o tym, bo po co. Co najwyżej moderatorzy będą musieli akceptować posty.

Jeszcze coś dopiszę. MRGreg - oczywiście nikt Cię nie wygania z forum, bo ono jest dla każdego, kto tylko chce się wypowiadać, ale korzystanie z niego zobowiązuje Cię do przestrzegania regulaminu. Każdy ma prawo wyrazić własną opinię, ale obrażanie innych użytkowników jest zabronione. Zresztą odsyłam tutaj: http://www.forum.scarea.pl/index.php?topic=25.msg3942#new.
Jeśli się nie zniechęciłeś to zapraszamy do dyskusji, ale proszę o zachowanie poziomu, bo się głowy posypią.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
« poprzedni następny »