StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 02:46:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Akcja wsparcia Spychiego
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Akcja wsparcia Spychiego  (Przeczytany 13250 razy)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #15 dnia: Maja 07, 2009, 06:58:29 pm »

No właśnie. Wątpię, żeby grasował tu jakiś szpieg z Blizzarda i monitorował, co tu piszemy... xD
Zapisane
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #16 dnia: Maja 07, 2009, 08:44:47 pm »

Już nie bądźcie tacy złośliwi. Proponuje jeszcze raz przeczytać temat. W tym wątku mieliśmy okazać nasze wsparcie Spychi'emu, a nie polemizować na temat tego, czy Blizzard to czyta (po to właśnie szuka pracowników, żeby dopiero czytał to co piszemy po polsku ;p).

Jeśli praca w SCA ma mu w tym pomóc, to radzę umieścić go w autorach strony, bo na słowo to mogą mu nie uwierzyć ;D.

Jak już mówiłem Spychi, życzę Ci powodzenia! Fajnie by było gdybyś tam pracował :).
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #17 dnia: Maja 07, 2009, 09:39:29 pm »

Ja spychi'ego znam tylko z tego pokemona czy tam słonika w avatarze. Ale, skoro pretenduje, by być osobą odpowiedzialną przed Blizzem, to chciałbym lepiej go poznać. Tylko czy spychi zechce poznać mnie? ::)
Zapisane
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #18 dnia: Maja 08, 2009, 05:39:37 am »

Dobrze pomyślałeś Kiko - mimo że jestem nadmieniany jako autor tłumaczeń w linkach w których im wysłałem, dodanie mnie jako jeden z autorów strony zwiększyłoby wiarygodność.
Zapisane

CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #19 dnia: Maja 08, 2009, 06:47:48 am »

Popieram...
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #20 dnia: Maja 08, 2009, 11:52:26 am »

Spychi tylko nie zapomnij o nas ;O, mamY nadzieje, ze bedziesz nam podrzucal jakies ...ochlapy informacji o nowych gierkach BLIZZARDa.

Powodzenia!


Nie ma polskich liter, bo pisze z kompa szkolnego, tu nie ma polskich liter i nie ma opcji. Sry?
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #21 dnia: Maja 08, 2009, 12:34:27 pm »

Idź, idź xD.

A ten, Spychiiiii? Jak już będziesz na battle.net, zgłosisz mnie do beta-testerów SC2??  ;D ;D
Zapisane

spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #22 dnia: Maja 08, 2009, 03:36:34 pm »

Jak dostanę pozytywną odpowiedź to wierzcie mi lub nie ale SCA będzie miało informację z pierwszej ręki, a SC2.net.pl będzie musiało obejść się smakiem.
Jednak nie ma co liczyć na przecieki bo wiadomo, że lojalność wobec Blizzarda zobowiązuje.

Co do kluczy do beta testów, przyjaciele oraz rodzina pracowników Blizzarda ma zapewnione kluczę, także możecie liczyć na mnie.

No ale dość dzielenia skóry na niedźwiedziu nadal nic nie jest jeszcze pewne... oprócz faktu, że SCA zostało odwiedzone przez kogoś z siedziby Blizzarda we Francji:
http://whos.amung.us/stats/maps/is5qzojl4ca6/
co prawda mogłaby być to osoba całkiem przypadkowa ale fakt, że ta dzielnica to siedziba Bliizzarda i fakt, że przed wysłaniem do nich maila nikt nie oglądał naszej stronki z Francji to raczej jest mało prawdopodobne.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #23 dnia: Maja 09, 2009, 01:10:50 pm »

A czy to właśnie w tym mieście we Francji Blizzard ma siedzibę?
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #24 dnia: Maja 09, 2009, 02:18:23 pm »

Tak, tam mieści się filia Blizzarda.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #25 dnia: Maja 11, 2009, 03:23:53 pm »

Ej już trochę przesadzacie. Spychi nie dostał nawet jeszcze tej posady, nie wiadomo czy ją w ogóle dostanie, owszem ma (wg. mnie) dość spore szanse, ale nie ma na razie czym się podniecać. Później jeśli ewentualnie nie dostanie tej posady tylko jakiś profesjonalista z branży komputerowej, to gorycz porażki będzie tylko większa :P. Na podlizywanie się jeszcze przyjdzie czas ;p.

P.S. Wiadomo już coś kiedy Blizzard dokona wyboru? Śmiesznie by było, gdyby zrobił to w dniu wyjścia StarCrafta 2 w Polsce ;D.
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #26 dnia: Maja 11, 2009, 09:28:44 pm »

Heh lizusy... Kiko ma rację trochę za dużo hypu zrobiłem wokół tego.
Zobaczymy, myślę że w tym tygodniu zadzwonią, a wybór... no na pewno do końca miesiąca.
Zapisane

mRGreg
Level 1-5
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #27 dnia: Maja 12, 2009, 01:28:01 pm »

Nie no koleś myśli że już robi w Blizzardzie, a banda idiotów się pucuje ;/ szkoda że w większości tak będzie wyglądała scena SC2, a ty Spychi raczej wydajesz sie trochę niedojrzały, teksty w stylu
Cytuj
Jak dostanę pozytywną odpowiedź to wierzcie mi lub nie ale SCA będzie miało informację z pierwszej ręki, a SC2.net.pl będzie musiało obejść się smakiem.
Jednak nie ma co liczyć na przecieki bo wiadomo, że lojalność wobec Blizzarda zobowiązuje.
nie uważasz że to trochę żałosne?

Lukin: Banda idiotów jednak nauczy Cię używać paru przydatnych opcji tego forum. Opcja cytuj... Pisanie w cudzysłowach tekstu jest mało widoczne. SC2.net.pl odmóżdża? Tam nie ma takich opcji? Jest samo "DoDaJ kOmCiA"? Moim zdaniem poziom komentarzy u SC2.net.pl świadczy o polskiej scenie SC.Z ogonkami przy polskich znakach tak samo u Ciebie jak z tym cytowaniem.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2009, 01:49:31 pm wysłana przez Lukin » Zapisane
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #28 dnia: Maja 12, 2009, 01:59:32 pm »

Do tej pory nie wypowiadałem się w temacie, choć oczywiście życzę wszystkiego dobrego Spychiemu. Nie widzę jednak sensu wpisywania swojego poparcia tutaj, bo niewiele mu to pomoże :P
Ale panie Grzegorzu czy dojrzałe jest rejestrowanie się na forum i pisanie swojego jedynego posta po to, żeby komuś wrzucić? ;] I to jeszcze tak niecelnie? ;o Ty nigdy nie spekulujesz co się stanie jeśli Ci się uda? A może nigdy nie próbujesz? A może dziwisz się, że Spychi jest ostro 'podjarany' ewentualną możliwością pracy dla Blizzarda? Ludzie zastanawiają się jak to będzie jeśli się uda a Ty od razu wjeżdżasz ze swoją powaloną nadinterpretacją oO


Btw. mógłbyś podać swoją definicję 'pucowania'? Bo ostro mnie rozbawił widok obraz bandy idiotów szorujących się solidnie gąbkami i nie jestem pewien czy to miałeś na myśli xP
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #29 dnia: Maja 12, 2009, 02:19:55 pm »

widze tu poważne kompleksy na punkcie sc2.net.pl, z którym zresztą niewiele mnie łączy :D reszty nie chce mi sie nawet komentować, bo dyskusja zaraz sprowadzi sie do ortografii, interpunkcji itp. ahh ten brak argumentów, pozdrawiam 12 letnich fanbojów SCarea :)
Mówisz tak, jakby w twoich dwóch postach były JAKIEKOLWIEK argumenty. No cóż, albom ślepy albo głupi (najpewniej oba) ale ja jakoś ich nie widzę. Gdyby miał dostać pracę dla np. Google to też bym się tym podniecał. Okazywanie sobie na wzajem wsparcia na różne sposoby dalekie jest od "pucowania się" cokolwiek to oznacza. Z twoich skromnych wypowiedzi wnioskowałbym panie, mRGreg, że w dzieciństwie tobie takiego właśnie wsparcia brakło. No chyba, że jest to jakaś płytka i żałosna prowokacja ze strony Blizzarda, w to jednak wątpię. Więc ja bym cię poprosił o powściągnięcie swoich impulsywnych palców i próbę napisania sensownego posta w którym zawrzesz jakieś argumenty, dlaczego tak bardzo ci przeszkadza, że staramy się wspomagać naszego kolegę. No chyba, że ciebie cieszy "flame", sam w sobie, taki sadystyczny zapęd. Wiedz jednak, że na tym forum łowców Trolli nie brakuje. A niektórzy z nich ukrywają się i "w cywilu".
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
« poprzedni następny »