StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 07:50:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Współkomentator poszukiwany
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Który z kandydatów podobał się najbardziej?
MagiczneJądro - 1 (6.7%)
Tropheus - 4 (26.7%)
Muzi - 1 (6.7%)
Trydium - 9 (60%)
Głosów w sumie: 0

Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Współkomentator poszukiwany  (Przeczytany 14874 razy)
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #15 dnia: Maja 10, 2009, 06:45:56 pm »
Modyfikuj wiadomość

To już wszystkie VODy? Do kiedy można glosować w ankiecie?
Zapisane
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #16 dnia: Maja 10, 2009, 06:53:14 pm »

No to tak:
Muzi: O ile u MJ'ta i tropha na początku słychać było taką niepewności to Muzi aż tryska optymizmem i energią ^^ Aż człowiek zaczął doceniać opanowany zwykle głos deimosa :D Jedno zastrzeżenie to trzymanie się nicków z gry ;] fajnie gdy znacie bardzo dobrze zawodników ale nie wszyscy mają tak dobrze i nie wszyscy muszą się połapać co i jak gdy raz mówisz tropheus raz Madeofhate a raz Marcin :P

MJ: Ciężko mi oceniać naszego CLa bo straszna była jakość przekazu ;/ połowy nie słyszałem a to co słyszałem to zniekształcone. Nie wiem czy to kwestia akurat tego voda czy też to słynny net MJta odmawia jak zwykle posłuszeństwa

Troph: Jeśli chodzi o zastrzeżenia to zdarza mu się nie kończyć zdania i zostawiać urwane "więc..." (i tak wszyscy wiemy co takiego 'więc' ale jednak jakoś się to gryzie ;]) No i nie pasowało mi trochę w vodzie zdanie "zlamił walla" :P Za to najlepsze warunki techniczne, tzn najlepiej było go słychać. Plus za to, że dużo mówi o tym w co teraz może iść dany gracz i rozkminiał zagrania i taktyki. No i dobrze zgrywał się z deimosem, nie wchodziliście sobie w paradę ;]

W ankiecie nie głosowałem bo:
1) czekam na voda z udziałem Trydium
2) chciałbym usłyszeć Magicznego bo na filmików praktycznie ciężko coś tam rozeznać
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #17 dnia: Maja 10, 2009, 07:02:37 pm »

Troph: Jeśli chodzi o zastrzeżenia to zdarza mu się nie kończyć zdania i zostawiać urwane "więc..." (i tak wszyscy wiemy co takiego 'więc' ale jednak jakoś się to gryzie ;]) No i nie pasowało mi trochę w vodzie zdanie "zlamił walla" :P Za to najlepsze warunki techniczne, tzn najlepiej było go słychać. Plus za to, że dużo mówi o tym w co teraz może iść dany gracz i rozkminiał zagrania i taktyki. No i dobrze zgrywał się z deimosem, nie wchodziliście sobie w paradę ;]

Dzięki :D. A z tym "więc..." już tak jakoś mam :P.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #18 dnia: Maja 10, 2009, 07:25:10 pm »

Trydium nagra się dzisiaj, pozostali kandydaci (np. Sprinter - tak, tak chciałeś to masz! :D)w dalszym terminie, po uzgodnieniu ich ze mną. ;) Dam znać gdy wszyscy już się ponagrywają i wtedy podam oficjalnie termin zakończenia ankiety.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #19 dnia: Maja 10, 2009, 08:57:55 pm »

No to teraz już tylko czekamy na upload Deimos0 ;)
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #20 dnia: Maja 10, 2009, 10:40:37 pm »

Uwaga - VOD z Trydium (pierwszy, drugi jutro wieczorem) :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #21 dnia: Maja 11, 2009, 09:13:19 am »

No muszę się przyznać, że nie zagłosowałem na siebie^^ i zagłosowałem na Trydium. Świetna współpraca Deimos/Trydium dobrze się uzupełniacie( bez skojarzeń :P). Co ja będę więcej się rozpisywał GL ;).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #22 dnia: Maja 11, 2009, 01:12:15 pm »

Magicznego niestety specjalnie nie słyszałem, więc nie mnie oceniać. :)

Muzi komentował pełen entuzjazmu - za to duży plus. Sam komentarz nie był zły.

Tropheus i Trydium - wyszło naprawdę super.

No cóż - trudno mi jednoznacznie wyłonić zwycięzcę... Wszystkie komenty mi się raczej podobały.
Jeśli miałyby być komenty do meczy z nadchodzącego turnieju, to może by jakoś "rozdzielić obowiązki" między graczy? :) Raz komentowałby ten, a raz tamten... :D Jeśli by to oczywiście nie sprawiło kłopotu.

EDIT: jeszcze raz zaznaczam - jestem na prawdę pod wrażeniem. :D GJ
Zapisane
Dawka
Level 4-4
*
Wiadomości: 88



« Odpowiedz #23 dnia: Maja 11, 2009, 04:01:25 pm »

W vodzie z MJ słychać jeden wielki "bełkot". Muzi komentuje bardzo spontanicznie i żywiołowo, komentarz muziego buduje "klimat", aczkolwiek powinien przestrzegać nicki graczy, niektórzy nie wiedzą, ktory gracz to Marcin :D. Tropheusa słychać bardzo wyraźnie, zna się na rzeczy i wie co mówi, ale mimo wszystko jest trochę za "sztywny" i powinien unikać slow takich jak "lamerski". Trydium dla mnie był najlepszy, doskonale uzupełniał się z Deimosem, dobra wiedza na temat zagrań. Czekam jeszcze na vod Sprintera jeśli będzie, i wtedy oddam swój głos :).
Zapisane

I to jest ochrona
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #24 dnia: Maja 11, 2009, 09:12:19 pm »

Mnie też ten ostani z Trydium najbardziej się podobał. Pozostałe nie były złe, ale trochę za bardzo krzykliwe. ;)
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #25 dnia: Maja 11, 2009, 10:05:49 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=H1P_r0Ur6mg
http://www.youtube.com/watch?v=qTInw7sSs_I
Drugi filmik z komentarzem moim i Deimos0, oceniajcie i głosujcie :)
Zapisane

Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #26 dnia: Maja 11, 2009, 11:08:09 pm »

Który tam w meczu ja vs troph jakieś papużki za blisko mikrofonu podpuszcza? ;P
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #27 dnia: Maja 12, 2009, 02:21:26 pm »

Eee... to moje zwierzaki ;) Przepraszam za zakłócenia.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #28 dnia: Maja 12, 2009, 02:45:22 pm »

Aż tak bardzo (przynajmniej mi) nie przeszkadzały :D.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #29 dnia: Maja 12, 2009, 09:11:45 pm »

Ja myślałem, że to było kichnięcie :).

Co do kandydatów:

  • MJ - bardzo słaba jakość dźwięku, dodatkowo jest zniekształcony i bardzo trudno jest mi to ocenić. Ale wiadomo, jeśli nie ma się odpowiedniego dźwięku/łącza to na razie lepiej chyba sobie z tym odpuścić, przynajmniej do czasu pokonania tych przeszkód.
  • Tropheus - Między głosem Deimosa a Tropheusa jest dość spora przepaść, Kiedy Tropheus coś mówi Deimos0 nie ma szansy na przebicie. Według mnie po prostu nie jest to dobrana para do takiego zadania (z całym szacunkiem dla Tropheusa :))
  • Muzi - Kolega bije optymizmem po uszach :). Przez cały vod się śmiałem :D, nie mam oczywiście nic złego na myśli, przy opanowanemu Deimosowi jest to jednak trochę wybuchowa mieszanka, aczkolwiek ciekawa i przynajmniej jest trochę więcej energii w tych vodach :). Zauważam też jakieś problemy ze sprzętem :P. Głos Muziego brzmi jakby wydobywał się z jakiegoś tunelu - słychać echo po prostu :). Jeśli popracuje trochę nad swoim głosem, sprzętem i będzie odrobinę bardziej wstrzemięźliwy to jak najbardziej będzie się do tego nadawał.
  • Trydium - Mój faworyt :P. Bardzo ciekawy głos, dobrze zgrany z Deimosem (chociaż mimo wszystko powinno się albo ściszyć trochę Trydiuma, lub zgłośnić Deimosa bo ta różnica głośności jest dalej zauważalna). Bardzo mądre spostrzeżenia, celne uwagi i ogólnie czuć profesjonalizm w głosie :). Bardzo mi przypadł ten kandydat do gustu w czysto zawodowym znaczeniu :D.

Podsumowując, mój głos idzie na Trydiuma. Nie wiem czy ktoś jeszcze będzie brać w tym udział, ale już raczej na 90% nie zmienię głosu.
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
« poprzedni następny »