StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 05:37:24 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Beta
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Beta  (Przeczytany 7406 razy)
Ostryx
Level 1-1
*
Wiadomości: 0


« dnia: Kwietnia 28, 2009, 05:59:18 pm »

Co muszę zrobić w grać w tą beta( jeśli był taki temat to sorry, kolega mi powiedział o becie)
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 28, 2009, 06:03:44 pm »

Żeby zagrać w betę, najpierw musisz zagrać w alfę. To jedyny sposób, żeby grać w betę. Inaczej nie zagrasz.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 28, 2009, 06:04:11 pm »

Wziąć podręcznik od polskiego i trochę się pouczyć. Jak skończysz, to będzie już pełna wersja.
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 28, 2009, 10:27:49 pm »

A zupełnie poważnie - klucz. Wygraj, odkup, whatever - bez niego nie ruszysz. Beta będzie otwarta tylko dla szczęśliwców, którzy uzyskali keye - co rusz organizowane są jakieś konkursy, więc pohasaj po stronach i próbuj szczęścia ;).
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #4 dnia: Kwietnia 29, 2009, 09:53:39 pm »

Lub licz na torrenty, bo to jest rozwiązanie dla tych którzy kluczy nie dostaną.

Jeśli ja dostanę dwa lub trzy klucze (a jest taka możliwość), to zorganizuję turniej lub dam któremuś ze "staffu" na SCA.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 29, 2009, 09:56:33 pm »

O torrentach nie wypadało mi wspomnieć, choć naturalnie to również jest jakaś możliwość (choć prawdę mówiąc, Blizzard mógłby zaoszczędzić po prostu ludziom kłopotu i puścić open betę - tak jak DoW2, nawet gdyby miało się ją ściągać przez ****go Steama). Na klucze uważaj, to straszna pokusa :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
chwiej
Level 2-1
*
Wiadomości: 5



« Odpowiedz #6 dnia: Kwietnia 30, 2009, 02:39:42 pm »

To czy blizzard wypuści Open Bete nie jest jeszcze przesądzone, może być tak że na początku beta będzie dostępna jedynie dla osób które uzyskały klucze, a po jakimś czasie. Dlaczego? Powód może być prosty. Jeżeli od razu blizzard wypuściłby open bete jest bardzo duże prawdopodobieństwo że pod wpływem ilości graczy serwery padną. Dzięki wprowadzeniu kluczy są w stanie rozwiązywać wszelkie poprawki odnośnie grywalności, a nie mieć na głowie  problemów z serwerami. Jeżeli wyjdzie open beta to z pewnością ze sporym opóźnieniem (co najmniej miesiąc). Takie jest moje zdanie.
Co do torrentów to z pewnością jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie będą miały kluczy aby sprawdzić jak wygląda interfejs i co najważniejsze czy alby móc w pełni cieszyć się grą należy zmienić komputer na lepszy.
Pozdrawiam
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #7 dnia: Kwietnia 30, 2009, 06:41:37 pm »

Co do zmiany sprzętu, to jest to dopiero beta. Wersja finalna będzie miała kod źrodłowy zoptymalizowany dużo bardziej. Więc ja bym nie przywiązywał dużej wagi do tego, że mi beta nie chodzi czy coś.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #8 dnia: Maja 16, 2009, 04:52:34 pm »

Beta w wakacje. Czy ktoś z Was sprawdzał swój komputer programem do przetestowania komputera? Jeśli tak, to czy Wasze PeCety pociągną betę? ;)
Ja obawiam się, że nawet jeśli będzie mi dane otrzymać klucz do bety,to raczej mi nie pójdzie :(. Jeszcze nie testowałem, bo nie zarejestrowałem jeszcze żadnej gry, ale to już na 99% pewne, że nie ruszy na moim kompie...
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #9 dnia: Maja 16, 2009, 05:15:51 pm »

Na moim też nie pójdzie, mam kompa z 2002, trochę podrasowanego w 2004, ale gry z ostatnich lat nie chodzą. Nie przejmowałem się, bo nie jestem użależniony od gier, a teraz dostanę nowego laptopa, więc SC2 powinien na nim pójść, no i muszę odrobić zaległości w grach.

Chociaż nie raz się tak działo, że gry które nie powinny chodzić, chodziły, więc z tymi wymaganiami nie jest tak do końca naprawdę. Jak w biologii np., jest prawo, ale rzeczywistość jest inna.
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #10 dnia: Maja 16, 2009, 05:19:39 pm »

No tak, ale z kartą graficzną 128MB zbyt wiele nie zdziałam :D.
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #11 dnia: Maja 16, 2009, 10:52:08 pm »

Ja kupowałem kompa rok temu i od tego czasu zmieniłem z SLI (2x) 9600GT na Radeona 4870 1GB od Sapphire i jestem zadowolony.
Jestem absolutnie pewien, że mi pójdzie.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #12 dnia: Maja 16, 2009, 11:28:00 pm »

Spychi, jaki lans... xD

A mi na pewno pójdzie - pytanie tylko: "czy w ogóle to zainstaluję"? Naprawdę SC2 nie zapowiada się zbyt dobrze, ale pewnie z czystej ciekawości utopię te 100+ złotych i kupię tą grę... :)
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #13 dnia: Maja 16, 2009, 11:37:07 pm »

Wiecie, ja bym też się "zalansował", ale nie chce wam popsuć humorów ;).
Albo dobra, macie xD (będę przepisywał z naklejki na lapku :P):

- Intel Core 2 Duo procesor T7300(2.0GHz, 800MHz FSB, 4MB L2 cache[dobre?])
- Up to 1024 MB Nvidia GeForce 8600M GS TurboCache(dobre?)
- 2GB DDR2(dobre?)
- HD DVD <cwaniak2>
- 1GB of Intel Turbo Memory(nie wiem co to.. dobre xD?)

Możliwe że pójdzie?? xd
Zapisane

mRGreg
Level 1-5
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #14 dnia: Maja 17, 2009, 03:26:25 pm »

O co wam chodzi z tymi torrentami? nie wydaje mi sie że będzie sie w ogóle dało grać w bete bez cd keya, więc co da sciągnięcie gry z torrentów?
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »