StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 08:10:10 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  egodota.blogspot.com
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: egodota.blogspot.com  (Przeczytany 3905 razy)
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« dnia: Kwietnia 14, 2009, 03:53:24 am »

Pod tym! adresem od niedawna znajduje się mój własny blog poświęcony ...DotA. Zdaję sobie sprawę z tego, że ten blog jest raczej kiepski ;), jednak jest to mój pierwszy w życiu blog, a moje umiejętności grafika komputerowego jeszcze kuleją ponieważ w tym również nowy jestem. Z czasem mam nadzieję polepszyć to. A teraz nieco o samym w sobie blogu:

Jeżeli z jakichś powodów getdota.com nie działa (raz mi się zdarzyło tak, że nie działa ta strona) można pobrać mapę z mojego bloga. Niektóre osoby po prostu nie rozumieją nic po angielsku, a chcą sobie pograć na mapie z botami, ale nie umieją odnaleźć Downloadu którego poszukują (ja tak miałem kilka lat temu...), na takich osobników mój blog jest przystosowany, wszystko jest po polsku ładnie napisane :). Z biegiem czasu będę również dodawał artykuły, teraz chcę się zabrać za artykuł "Jak zacząć grać w DotA", wszystko będzie wypisane od podstaw (nawet dam link do sklepu internetowego w którym można WC3 kupić :P). Postaram się też tłumaczyć Changelogi, jest to dla mnie duże wyzwanie, bo nie choć rozumiem co pisze to nie umiem tego przetłumaczyć - dam kurna z siebie wszystko :). Blog posiada też własnego Shoutboxa, są przygotowany Userbary ("egodota.blogspot.com fan"), choć kiepskie, jak będę miał czas to zrobię jakieś fajne. Ogólnie to większość rzeczy narazie jest w planach, niżeli gotowych na krytykę :).

PS: Był bym wdzięczny, abyście odpowiedzieli na ankietę, która jest na moim blogu. Pozdro!

EDIT: Dodałem dużo rzeczy!
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 07:22:40 pm wysłana przez WilDeviL » Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 14, 2009, 09:26:48 am »

Rzecz która by się najbardziej przydała to opis bohaterów, i jakieś strategie dla początkujących (co kupować itp.)
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 14, 2009, 09:37:25 am »

Mam pytanie... Co to do cholery jest, ta "DotA"??

Wszyscy mówią mi że to fajne, tylko nie chcą powiedzieć, co to jest  :-[. Tak sobie myślę, że napisałeś coś o WC3, to może jakiś dodatek :D?
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 14, 2009, 12:06:14 pm »

To... UMS :] ale tak fajny że nawet ICC go uznaje za osobną grę.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #4 dnia: Kwietnia 14, 2009, 12:49:22 pm »

O kurde maciek, wafel...(co kolwiek to znaczy :D)

UMS <--- Kill'em all!

P.S: WilDevil, lepiej Ci z takim nickiem. :P
Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 14, 2009, 12:57:56 pm »

Dziękuję za pochwałę co do nicka, jeżeli kogoś ciekawi DotA i nie wie co to jest 'go' mój blog, wszystko jest ładnie opisane. I będę robił z czasem więcej rzeczy :).
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »