StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 01, 2024, 10:57:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Jak nas znaleźliście?
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Jak znalazłeś nasz serwis?
google - 14 (50%)
kumpel powiedział - 5 (17.9%)
link lub banner - 2 (7.1%)
inne opisz - 3 (10.7%)
skleroza nie boli - 4 (14.3%)
Głosów w sumie: 0

Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Jak nas znaleźliście?  (Przeczytany 9219 razy)
Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #15 dnia: Kwietnia 14, 2009, 02:46:12 pm »

A ja już bardzo dawno temu znałem SCA. Ale nie wiem czemu nie rejestrowałem sie...  :-[
Już nie pamiętam czy to wtedy było StarCraft.strategie ale raczej tak.
Potem jak chciałem wejść na tą stronę to już była pod nazwa SCA.  :)
I po kilku latach dopiero postanowiłem że się zarejestruje. (nie wiem czemu ale jakoś nigdy nie chciałem być w milliardach stronach zalogowany...)
Aha i znalazłem dzięki google SCA i znalazłem też kilkanaście innych stron. (niektóre są w sponsorowanych.)
Zapisane

Glymbol
Level 3-1
*
Wiadomości: 26


How can you challenge a perfect, immortal machine?


« Odpowiedz #16 dnia: Kwietnia 14, 2009, 05:44:23 pm »

Brat pokazał mi stronę, a skąd znalazł? Pewnie google.
Zapisane
Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #17 dnia: Kwietnia 14, 2009, 07:13:42 pm »

Szukałem informacji jak się dostać do tajnej misji i StarCrafcie i Google wyrzuciło mi starcraft.strategie.pl. Forum spodobało mi się i się zarejestrowałem.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #18 dnia: Kwietnia 14, 2009, 07:37:04 pm »

Albo Google, albo Dawka :P
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #19 dnia: Kwietnia 15, 2009, 05:10:09 pm »

Było to chyba jeszcze za czasów, gdy mamuty po lasach biegały...
StarCraft Sector - pamięta ktoś jeszcze? To chyba właśnie tam Lukin SCA zareklamował. Jako, że z czasem SC Sector upadł trzeba było się gdzieś przenieść...

Nawiasem mówiąc - jeszcze na długo przed SCA bywałem na wspomnianym przez Lukina USN.
Zapisane

Ghoster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52


Przewrócić kulkę...


« Odpowiedz #20 dnia: Kwietnia 15, 2009, 05:42:10 pm »

Ja znalazłem stronę bodajże w 2007, niedawno w sumie, ale czuję się, jakbyście byli jakąś wszechwieczną elitą, a ja od lat tu nie zaglądnąwszy, piszę tego posta. xD
Trafiłem kiedyś bodajże na odnośnik na battlenecie, stronka spodobała mi się, rygor jest (co może niektórym nie odpowiada, hmm... Gotrek assault!), ale przyjemni ludzie i się znaleźli. Jak się cieszę, że na BN już nie wchodzę, syf, że hej.
Zapisane

Imb
Level 3-5
*
Wiadomości: 54


SCA jest ZŁE!


WWW
« Odpowiedz #21 dnia: Kwietnia 15, 2009, 08:05:23 pm »

<offtop>
Cytuj
stronka spodobała mi się, rygor jest (co może niektórym nie odpowiada, hmm... Gotrek assault!), ale przyjemni ludzie i się znaleźli

Ten "rygor", jak to nazywasz, to pikuś w porównaniu z pewnym forum, którego jestem członkiem gdzieś od dwóch-trzech lat. Przy ok. 10,000 zarejestrowanych użytkowników trzeba było pewne ograniczenia, m. in. sygnatury - pozwolę sobie tutaj zacytować fragment regulaminu nt. podpisów:

6.3 Część graficzna sygnatury może zawierać grafikę o wymiarach do 400 pikseli szerokości i 100 pikseli wysokości oraz 'wagę' do 50KB.

6.4 Dozwolone jest wykorzystywanie wielu plików graficznych o ile ich wspólne wymiary odpowiadają dopuszczalnym, a łączna 'waga' nie przekracza 50KB.

6.5 Część tekstowa sygnatury może zawierać do 5 linii tekstu o maksymalnym rozmiarze czcionki wynoszącym 3 punkty, o ile sygnatura nie zawiera grafiki.

6.6 W przypadku gdy w sygnaturze zamieszczony jest plik graficzny, część tekstowa może zawierać do 3 linii tekstu o maksymalnym rozmiarze czcionki wynoszącym 3 punkty.

6.7 Zabronione jest umieszczanie w obrębie sygnatury jakichkolwiek aktywnych odnośników nie związanych z domeną [NIEZROBIEREKLAMY].pl(nie dotyczy grup VIP, Adept, Moderatorzy).

6.8 Zabronione jest umieszczanie w obrębie sygnatury jakichkolwiek treści, które jednoznacznie wskazują na inny adres internetowy nie związany z domeną [NIEZROBIEREKLAMY].pl (nie dotyczy grup VIP, Adept, Moderatorzy).

Do tego dochodzi brak możliwości zobaczenia sygnatur i awatarów (ogólnie znacznej części forum) przez gości. Ale to taki szczegół ^^ To się nazywa rygor ;p</offtop>

StarCraft Sector - pamięta ktoś jeszcze? To chyba właśnie tam Lukin SCA zareklamował. Jako, że z czasem SC Sector upadł trzeba było się gdzieś przenieść...

O ile się nie mylę, to właśnie dawny odnośnik  do SC Sector jest w moim poprzednim poście:
(www.starcraft.xgame.pl jeżeli dobrze pamiętam)

I właśnie przez SC Sector się przeniosłem tutaj (BTW: fajny mieli baner IMO ^^)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2009, 09:09:24 pm wysłana przez Imb » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #22 dnia: Czerwca 29, 2009, 01:42:02 pm »

A bo ja, lewa jego mać, pamiętam, jak tu trafiłem? Lata od tamtego czasu nie upłynęły, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć.

Wiem tylko, że moja aktywność na tym sajcie zaczęła się bodaj od czasu, kiedy uprosiłem Lukina o wrzucenie moich kampanii. A potem jakoś było.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »