StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 04:26:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Fabuła
| | |-+  Co się stało z Raynorem?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Co się stało z Raynorem?  (Przeczytany 30375 razy)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #15 dnia: Grudnia 13, 2008, 11:47:37 am »

D'oh! :D

Raynor teraz wygląda, jakby SC2 był wysokobudżetowym hollywoodzkim filmem i był on (Raynor) grany przez jakiegos "gwiazdorka". :) Ba - trzeba być "trendy". :/
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 13, 2008, 12:29:18 pm »

No, ten to się trochę z Bradem Pittem kojarzy. W sumie Raynor to chyba jedyny pozytywny bohater u Terran.
U Protossów było więcej pozytywnych bohaterów. Najbardziej lubiłem Fenixa, szkoda, że zginął. Chociaż mógłby jeszcze raz zmartwychwstać, tym razem jako np. Immortal (tak, jak wcześniej z Zealota na Dragoona).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:25:11 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #17 dnia: Grudnia 13, 2008, 12:36:30 pm »

A może jako Emperor? Albo Burzum?

Ale powiem wam tak - gdyby Fenix ZNOWU zmartwychwstał, to gra powinna się nazywać: StarCraft 2 - Zabili Go I Uciekł. ;o
Zapisane
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #18 dnia: Grudnia 13, 2008, 03:22:21 pm »

Tym razem Fenix będzie egzystował na planie astralnym i na spółkę z Tassadarem niczym Obi Wan Kenobi będzie szeptał Artanisowi "use the psi Artanis!".

Tak na serio, to nie miałbym nic przeciwko temu.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #19 dnia: Grudnia 13, 2008, 07:34:23 pm »

W sumie Raynor to chyba jedyny pozytywny bohater u Terran.

Jak to jedyny? A Alexei Stukov? A Sarah Kerrigan? W sumie, na początku "kariery" również Arcturus Mengsk był całkiem "poczciwym" człowiekiem, kierował się względnie szlachetnymi wartościami.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2008, 07:40:52 pm wysłana przez Negro » Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #20 dnia: Grudnia 13, 2008, 08:44:03 pm »

Kerrigan jako człowiek, to może i tak, ale po zainfekowaniu już raczej nie. Jak Mengsk osiągnął władzę, to właśnie wtedy "wyszło szydło z worka".
W Intrze BW Stukov razem z DuGallem przyglądali się spokojnie masakrze swoich żołnierzy przez Zergów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:26:19 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #21 dnia: Grudnia 13, 2008, 08:58:53 pm »

To fakt, Terranie nie mają dużo pozytywnych postaci. Co z tego, że na początku Mengsk był trochę dobry, każdy ma jakieś przebłyski, a jeśli wspomnimy już o zdradzieckim Samirze Duranie...

Jednak Raynor wszystko rekompensuje, a myślę, iż ten nowy Marine z SC2 (zdaje się, że zwą go Tychus Findley) to postać co najmniej uczciwa. :P
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #22 dnia: Stycznia 18, 2009, 10:58:51 am »

A co dopiero mają powiedzieć Zergowie? Oni to dopiero nie mają pozytywnych postaci za dużo  :P

Jak już jesteśmy przy Simpsonach i bohaterach rodem z amerykańskich produkcji, to mi ten nowy Raynor przypomina nieco Dr Nicka Rivierę :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:28:03 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #23 dnia: Stycznia 19, 2009, 12:49:18 am »

W sumie, na początku "kariery" również Arcturus Mengsk był całkiem "poczciwym" człowiekiem, kierował się względnie szlachetnymi wartościami.

Arcturus Mengsk nigdy nie był dobry ani szlachetny. Jego postawa i zachowanie przez całą kampanię aż do odprawy w The Hammer Falls to była tylko maska. Zrzucił ją w rozmowie z Raynorem i pokazał, jakim łajdakiem jest naprawdę.

każdy ma jakieś przebłyski, a jeśli wspomnimy już o zdradzieckim Samirze Duranie...

Samir Duran nie jest człowiekiem po pierwsze, a po drugie sprawa z nim jest "trochę" bardziej skomplikowana. Ale o tym ciiiii...
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 19, 2009, 03:14:14 am »

Arcturus Mengsk nigdy nie był dobry ani szlachetny. Jego postawa i zachowanie przez całą kampanię aż do odprawy w The Hammer Falls to była tylko maska.

Miałem na myśli wydarzenia wcześniejsze, te przed tymi przedstawionymi w grze.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 19, 2009, 02:18:12 pm »

Tak BTW, to dla mnie elementem dobrej fabuły jest brak wyraźnego podziału postaci na dobre i złe. Historie w najlepszych dziełach mają za zadanie wywołać jakąś refleksję, więc nie wiem, czy szufladkowanie postaci do tej czy innej kategorii dobrze świadczy (przynajmniej w moich oczach) o SC. :P
Zapisane
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #26 dnia: Stycznia 19, 2009, 03:00:47 pm »

Część postaci powinna być, jak to mówisz, niejasna, ale część powinna być mimo wszystko dobra, zła lub ewentualnie naiwna, żeby ci "niewyraźni" mogli nią mieszać (tak jak dobry Raynor i niewyraźni, przynajmniej miejscami, Mengsk lub Kerrigan).

Ale pewnie i tak dostaniemy wszystkie możliwe sojusze podczas wykonywania misji...
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #27 dnia: Stycznia 19, 2009, 03:13:32 pm »

Faktycznie - zawsze potrzeba jakichś typowo dobrych czy złych postaci, ale przyznaj - najciekawsze są te postacie, do których nie mamy pewności. Przynajmniej dla mnie. Należę do tych, którzy spodziewają się ambitnej fabuły.
Zapisane
Silvermoon
Level 1-5
*
Wiadomości: 4



« Odpowiedz #28 dnia: Marca 09, 2009, 07:32:14 am »

Ja nie widzę podobieństwa miedzy starym, a nowym Raynorem. Jak dla mnie to nie jest 1 i ta sama osoba. W Starcraft 1 i dodatku zginęło bardzo dużo bohaterów, wymienię tu paru:

RIP - Edmund Duke
RIP- Sędzia Aldaris
RIP Alexei Stukov
RIP Gerard Dugalle
RIP Fenix
RIP Tassadar

Nie wiadomo, co się stało z Duranem, z Mengskiem i Artanisem. Jeżeli ktoś wie coś wiecej na ich temat, to niech mi napisze.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:30:39 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #29 dnia: Marca 09, 2009, 02:05:12 pm »

Jeszcze:
R.I.P Overmind
R.I.P Zasz
R.I.P Dagooth
I inni mózgowcy :P.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:30:54 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
« poprzedni następny »