StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 08:54:31 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Fabuła
| | |-+  Co się stało z Raynorem?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Co się stało z Raynorem?  (Przeczytany 30302 razy)
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« dnia: Października 19, 2008, 01:23:10 pm »

Od pierwszego dnia, kiedy dano mi zobaczyć 'nowego' Jima Raynora stwierdziłem, że coś jest nie tak. Jak dla mnie wyglądał i dalej wygląda jak zupełnie inna osoba.


Ja rozumiem, że jest po przejściach, ale nie sądzę, żeby tak diametralnie mógł się zmienić. W pierwszej części uważałem go za ciemnoskórego, wesołego i młodego żołnierza. Teraz jest inny... i nie wiem czy jako główna postać drugiej części będzie mi siebie przypominał, szczególnie, że kampanię Terran dostaniemy jako pierwsze danie :D.


Der_SpeeDer: przecinki!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:19:43 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #1 dnia: Października 19, 2008, 01:41:36 pm »

Jak to co się stało? Zapuścił włosy (albo bardziej po ludzku: przestał się golić) i zaczął zaglądać do kieliszka.

Nie uważam, aby Raynor był w SC1 czarnoskóry. To prawdopodobnie słabe oświetlenie hełmu Marines / wnętrza Vulture'a lub Hyperiona.

Mi tam nowy wygląd Raynora odpowiada :P
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #2 dnia: Października 19, 2008, 01:43:54 pm »

Po prostu kwestia wykonania grafiki, nie jesteś w stanie dostrzec jego rysów twarzy przez pikselozę w SC. Tutaj po prostu jest inaczej "narysowany", zapuścił włosy, postarzał się... albo poszedł na operację plastyczną chcąc się ukryć przed dawnym życiem. :]
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #3 dnia: Października 19, 2008, 03:32:34 pm »

Zgadzam się z Gotrekiem - nie ma mowy, żeby Raynor był czarnoskóry w SC1.
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #4 dnia: Października 19, 2008, 04:10:36 pm »

Jeśli chodzi ogólnie o temat - Raynor po całej zawierusze chyba nie mógłby przypominać dawnego siebie ;) (jakkolwiek dziwnie to brzmi) . Kwestia koloru skóry to chyba rzeczywiście powód grafiki SC1, mimo to nigdy nie odniosłem wrażenia że Jim Raynor był czarnoskóry (różnicy to nie robi, ale np. po Duranie było dość wyraźnie widać co i jak ;) ) .
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #5 dnia: Października 19, 2008, 06:38:32 pm »

Czy ktoś znajduje podobieństwo nowego Raynora z tym gościem z Lost'a:
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #6 dnia: Października 19, 2008, 06:46:36 pm »

Coś w tym jest :D. Chociaż (wdając się w szczegóły) Raynor jest bardziej "nadgryziony zębem czasu" ;).
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Sprinter
Level 4-3
*
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #7 dnia: Października 21, 2008, 10:12:31 pm »

Mi nowy Raynor nie przeszkadza. Postać ta ma być charyzmatyczna i po przejściach, nie mówię już o nadużywaniu alkoholu. Dłuższe włosy i zarost sugerują zaniedbanie własnej osoby a siwizna dodaje smaczku doświadczenia i wieku. Mi się podoba a jeżeli chodzi o podobieństwa do Raynora z jedynki to czy ludzie się nie zmieniają jak zmieni im się rozdzielczość i doda parę lat? (taki żarcik)
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2008, 01:12:13 am wysłana przez Negro » Zapisane

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpowiecie na mój apel - http://forum.scarea.pl/index.php?topic=483.0   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #8 dnia: Października 22, 2008, 11:37:02 am »

Mnie również bardzo się podoba nowy Raynor i sugestie, jakoby nie przypominał on poprzedniego, są jak dla mnie śmieszne (zwłaszcza że minęło już trochę czasu i Jim się postarzał odrobinę). Wystarczy spojrzeć na sposób, w jaki się goli - identyczny z tym z "jedynki".

A co do koloru skóry starego Raynora, to wytrzeszczyłem oczy na słowa Kiko, że on jest czarny... mnie nigdy, przenigdy, w ogóle, ani razu, nawet przez chwilę, nie wydawało się, że Raynor ma ciemną karnację. Pozostaje mi tylko pogratulować wybujałej wyobraźni temu, kto z Jima zrobił murzyna.

Jak to co się stało? Zapuścił włosy (albo bardziej po ludzku: przestał się golić) i zaczął zaglądać do kieliszka

Otóż to.

To prawdopodobnie słabe oświetlenie hełmu Marines / wnętrza Vulture'a lub Hyperiona

Vulture nie ma "wnętrza", to po prostu powietrzny motor. Jak sie dobrze przyjrzeć, można na nim nawet dostrzec sylwetkę kierowcy na siodle (choć musi być odpowiednio ustawiony, a z racji pikselozy ciężko faceta zobaczyć).
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2008, 11:43:21 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Muzi
Level 3-5
*
Wiadomości: 51


chillout


« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 02, 2008, 12:20:11 pm »

Mi się wydaje, że nowy Jim stał się bardziej melancholiczny, a to dlatego, że chłop jest po przejściach. ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:21:21 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Czy ten kot po lewo wygląda na zestresowanego? NIE! kitiket i wszystko jasne!
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:40:52 pm »

Wg mnie Raynor nie wygląda na czarnego w SC, ale muszę sie zgodzić z Kiko - mnie też wydaje się trochę inny i nie chodzi wcale o grafikę. Moim zdaniem w jedynce był trochę łysy, ale wiem, że zaraz ktoś napisze, iż przeszczepił sobie włosy (taaaaa, jasne).
To nie zmienia faktu, że obecny wygląd podoba mi się bardziej - ma swój zawadiacki charakter.
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:44:42 pm »

Dokładnie. Ja ze swoimi uczuciami poczekam do premiery gry, skąd mam wiedzieć jaki teraz jest? ;]
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 12, 2008, 07:59:46 pm »

CoobaCom Raynor jest żołnierzem, oni obcinają włosy na krótko. Raynor nie był łysy, tylko ostrzyżony, jak wymaga dyscyplina w wojsku :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:22:26 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #13 dnia: Grudnia 12, 2008, 11:24:28 pm »

Największy problem jest w tym, że jest "inny". Poza tym jest za bardzo filmowy jak dla mnie. Takie ciacho, a nie prosty żołnierz.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:22:42 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #14 dnia: Grudnia 13, 2008, 11:35:54 am »

Według mnie żaden murzyn z niego nie jest... Aczkolwiek fakt, zmienił się. Dobrze że ma długie włosy (chyba czegoś normalnego słucha~~). Jak dla mnie wygląda teraz "super-duper"(jak to mówi Ned Flenders[The Simpsons]) ;D.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:23:24 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Strony: [1] 2 3 Drukuj 
« poprzedni następny »